Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Duben 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Valná hromada SK-MP
Zprávy


Soupiska vyhlášených
B
Pořadí Číslo Příjmení Jméno Tým
1 232 Svoboda Jan YOGI Racing Ostrava
2 235 Šváb Miroslav PELL´S Team
3 202 Vašíček Pavel CYCLORACING TEAM - OLOMOUC A
4 210 Horák Michal SC Mirva Svitavy
5 213 Kábrt Miloslav CYCLORACING TEAM - OLOMOUC A
6 205 Janů Martin Silný team Uničov I
7 204 Koňarik David C.S.C. Šumperk
8 217 Kresta Martin KC Brno - omluven
9 229 Polcer Jan Silný team Uničov II
10 234 Šustr Jiří Silný team Uničov II - omluven

C
1 414 Homola Libor Zlín
2 403 Chaloupka Petr CYCLORACING TEAM - OLOMOUC A
3 404 Chuděj Marek CYCLORACING TEAM - OLOMOUC A
4 408 Mika Martin CYCLORACING TEAM - OLOMOUC B
5 410 Dvořák Radek C.S.C. Šumperk
6 411 Blažek Martin FORCE KCK Cykloteam Zlín I
7 409 Drahovzal Miroslav ---
8 401 Kuda Pavel SC Mirva Svitavy
9 415 Horn Miroslav Silný team Uničov III
10 405 Vodička Václav KC Brno - omluven

D
1 502 Polcer Ferdinand Silný team Uničov I
2 506 Sekerka Karel CYCLORACING TEAM - OLOMOUC A
3 536 Švec Milan CAC Červenka
4 527 Lukeš Stanislav CYCLORACING TEAM - OLOMOUC A
5 510 Silný Milan Silný team Uničov I
6 503 Kalousek Jiří Silný team Uničov I
7 529 Marada Josef CS Víno Karabina Šumperk
8 539 Vychodil Milan CAC Červenka - omluven
9 515 Eliáš Josef CS Víno Karabina Šumperk
10 508 Wiedermann Zdeněk Silný team Uničov I

E
1 602 Šenk Jaroslav Silný team Uničov I
2 605 Fišer Vladimír HaPe Brno
3 601 Masný Milan Racing Olešná Frýdek - Místek
4 604 Petraš Stanislav CYKLOPROFI HOLICE
5 606 Kukula Zdeněk CS Víno Karabina Šumperk
6 603 Holomek Josef Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl
7 623 Novák Václav Silný team Uničov II
8 607 Ulrich Luboš Silný team Uničov I
9 628 Rýznar Miroslav AZ - Ekotherm Šumperk
10 617 Krejsa Ivan Cykloklub Stará Ves


ž do 39
1 717 Vyčítalová Jana ACS Drak Vrbno
2 703 Ščučková Jiřina Silný team Uničov I
3 701 Třasáková Ladislava CYKLOPROFI HOLICE

ž nad 40
4 715 Vicencová Petra C.S.C. Šumperk
5 705 Bruštíková Nataša Silný team Uničov II

nad 70
11 609 Kochwasser František Cykloklub Stará Ves
14 630 Suchomel František CS Víno Karabina Šumperk

nej do 18
7 712 Planičková Eva Bikesport team Mohelnice


družstva

1 Silný team Uničov I
2 CYCLORACING TEAM - OLOMOUC A
3 C.S.C. Šumperk
4 Silný team Uničov II
5 CS Víno Karabina Šumperk
     
Komentáře
#1 | milanzyka dne 01.10.2013 20:24:06
Nevadí, že v tom termínu jsou dušičky?
     
Přidat komentář
Abyste mohli přidávat komentáře, musíte být přihlášený.
     
Hodnocení
Musíte být registrovaný, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlašte se, a nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Mistrovství SAC ČR 2018
     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 1

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 549
· Nejnovější člen: Jiri Zoubele
     
Poslední návštěvy
ryznar 00:14:41
mila243 00:46:31
IKOS 03:31:55
Jiri Vrazdil 04:06:21
Karel Rot 06:01:57
Olda 08:23:19
RADKA SVOBODOVA 12:23:57
robert 1 den
Jacek Luczkiewicz 1 den
jurasek 1 den