Celkové pořadí jednotlivců

Celkové pořadí MP 2018

Kategorie:

Kategorie: A

Kategorie: B

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1202PetrDanielCYKLO-SKI klub Polička58930728213673
2203HorákMichalCYCLING BRNO50529321211548
3204StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 49228121111534
4207JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 44821823012468
5227PokornýJiříKOLOKRÁM395335607395
6218MachOndřej---3051971086305
7221ProcházkaVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B292217758292
8220PolcerMichalSilný team Uničov II255211448267
9230KlíchaMartinRafkarna IDEA Cycling Team2331261075233
10209MičekRadomírCycloracing - Team20120104201
11222SnášelLubomírC.S.C. Šumperk165119464165
12214KleinIvanKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 16216205162
13217KováčekMartinTJ Rožnov pod Radhoštěm127271003127
14208MachalaJanCycloracing - Team B12672543126
15216KönigGabriel---12512503125
16212HolemýMartinCycloracing - Team B11511503115
17224ŠustrJiříSilný team Uničov10310303103
17226HanslianFilipMOUTAINTIME.cz VENDETTA TEAM10310302103
19215KoňarikDavidC.S.C. Šumperk813645281
20219PolcerJanSilný team Uničov II793643279
21211DomanskýMartinCykloklub Stará Ves73730273
22213JílekJakubKC Hlinsko70700270
23229ValnýJan---47470147
24228BartosekJan---33330133
25231KoutnýJosef---32320132

Kategorie: C

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1401HomolaLiborCycloracing - Team A56532723811612
2426VašíčekPavelCycloracing - Team A53633120512629
3402JanůMartinSilný team Uničov I53028025012571
4403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling Team52830722112621
5425TesařOldřichTesaři Osík51129321811547
6404ChaloupkaPetrCycloracing - Team A51027323713590
7423ŠvábMiroslavCYCLING BRNO4352651708435
8424SvrčinaDavidCS Víno Karabina Šumperk42922320613483
9412DrábekZdeněkCYCLING BRNO4152601558415
10422StráníkJosefTesaři Osík40726913810447
11416KudaPavelCYCLING BRNO4032561479403
12406JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 39123815311425
13407MikulášekTomášSportRaces-Isaac Team 36917119810369
14427VespalecOndřejSilný team Uničov II3591891709359
15414HrubýPavelC.S.C. Šumperk275198778275
16428VodičkaVáclavCYCLING BRNO230861445230
17411ČernýPetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 226137895226
18410TrébalRichardCycloracing - Team B191150415191
19430SmrktaLadislavSilný team Uničov17678984176
20413DvořáčekMartinCYCLING BRNO157112454157
21415JílekMartinC.S.C. Šumperk147111365147
22408DvořákRadekC.S.C. Šumperk13093374130
23418MachotkaKarelYOGI Racing Ostrava 994851299
24419PeštaPavelHaPe Brno945935394
25432BukačRomanPardubice914447291
26429VráždilJiříC.S.C. Šumperk905238390
26431PetrPavelCK Lokomotiva Pardubice903357290
28417KukulaMarcelCS Víno Karabina Šumperk723339272
29420RotKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B59590259

Kategorie: D

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1513BosákAlešCycloracing - Team A61633128513710
2526SkřečekRobertCYCLING BRNO59132127013681
3505ŠvecMilanSilný team Uničov I54729225513639
4519HudečekDušanCycloracing - Team B46627019610466
5507VopálkaPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B44025118910440
6509SekerkaKarelCycloracing - Team B41626315310454
7501NovákPetrSK Donocykl Vysoké Mýto4022171857402
8508EliášJosefCS Víno Karabina Šumperk270231398304
8511BabiánekMilanMIKO CYCLES Přerov270841866270
10520JaničekPetrCyklobest - Team BIANCHI264215496264
11516DykastVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 261224376261
12518HrubýPetrC.S.C. Šumperk25425405254
13521JelínekFrantišekCS Víno Karabina Šumperk191147445191
14527LukašákŠtefanCyklo team KOLARNA165481173165
15515CvrkalRichardCK Vinohradské Šlapky159120394159
16514BravenecJiří---14092483140
17517FlajsarJiří---13185463131
18504LukešStanislavCycloracing - Team A12312303123
19522MaradaJosefCS Víno Karabina Šumperk12176453121
20524PetrušLubomírACS Drak Vrbno 984355298
21528NovotnýMarek---84840284
22525SevcikBronislav---53053153
23529JiříkZdeněkBikesport team Mohelnice49490149

Kategorie: E

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1617NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHI57831026813674
2603KalousekJiříSilný team Uničov I55629825813648
3604FišerVladimírHaPe Brno55229126112597
3611BednářPavelCycloracing - Team A55234021211600
5622TrochtaLiborCycloracing - Team A53235517710584
6612DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 48025322711480
7626WiedermannZdeněkSilný team Uničov I43225317912508
8615KrejsaIvanCykloklub Stará Ves42622919712461
9608PetrašStanislavTesaři Osík40926514410450
10625VysockýVladimírSilný team Uničov I3972931048397
11629VoráčMilan---38822816010388
12610KukulaZdeněkCS Víno Karabina Šumperk38725713011461
13620RýznarMiroslavCS Víno Karabina Šumperk38623015612455
14601PolcerFerdinandSilný team Uničov I3852771088385
15623VolfBohumilC.S.C. Šumperk342252909378
16627ZoubeleJiříCykloklub Stará Ves33522710811402
16606VejrostaZbyněkPELL´S Team335283527335
18624VychodilMilanSilný team Uničov I304213917304
19614KolaříkStanislavSilný team Uničov II2491461035249
20613KlímaZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 2461451015246
21619RakZdeněkCykloklub Stará Ves13543923135
22628PezdaMiroslavSilný team Uničov13042883130
23621SilnýMilanSilný team Uničov II12312303123
24630JanoušekVáclavCyklo Janoušek74740274
25616MasnýMilan---60600160

Kategorie: F

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1710ŠenkJaroslavSilný team Uničov I65636029613768
2709NavrátilFrantišekSKC Tufo Prostějov58931827111589
3702NovákVáclavSilný team Uničov I57231825413671
4701KuběnkaVladislavCykloklub Stará Ves55031223813648
5704DomanskýAntonínCykloklub Stará Ves48029218810480
6713UlrichLubošSilný team Uničov II41829112711511
7706KochwasserFrantišekCykloklub Stará Ves3601362248360
8705HašekVáclavCykloklub Stará Ves3531781758353
9714MattušMilan---309234757309
10712SteiglStanislavČ.O.K.C. Prostějov15515503155
11707MazelAloisCyklo Klub Kučera Znojmo13993463139
12711SovinskýRobertROSO12093273120
13708MikolajczykZdeněkYOGI Racing Ostrava 86860286

Kategorie: Ž

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1811VyčítalováJanaACS Drak Vrbno 55930125812606
2815SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina Šumperk54629125512591
3802SimonováMonikaCyklotrenink-František Trkal4422701728442
4812VicencováPetraCycloracing - Team A29629607342
5801TřasákováLadislavaTesaři Osík25025005250
6816ValouchováMarieC.S.C. Šumperk2111041074211
7814SvobodováRadkaKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 18489954184
8813MrkvicováVeronikaCYCLING BRNO180601203180
9817Dýrová macháčkováŠárkaSportRaces-Isaac Team 12201222122

Počet hodnocených závodníků: 124