Pohár pořadatelů
Přidal dne 20.04.2015 19:06:42
Současně s přidáním výsledků z Vidnavy je otevřeno hodnocení závodů v rámci Poháru pořadatelů. Hlasovat mohou jen členové MP. kteří se závodu zúčastnili. Přístup k hodnocení je v Kalendáři závodů po přihlášení na web MP.

Soutěž Pohár pořadatelů, vypsaná pro pořadatele závodů Moravský pohár Orbea 2015.
Podrobnosti uvnitř zprávy.

Novinka
Soutěž je vypsaná pro všechny pořadatele závodů Moravský pohár Orbea 2015.

Pravidla:
Během týdne, následujícího po kterémkoliv závodu MP2015, budou moci přímí účastníci tohoto závodu přidělovat pořadateli ,,hvězdy" ve speciálním formuláři, na stránkách www.sk-mp.cz umístěném v kalendáři vedle výsledků.
Po týdnu bude hlasování uzavřeno a formulář skryt.
Po posledním závodu administrátor stránek hlasovací formuláře zveřejní a pořadatel, který získá nejvyšší známku (největší počet hvězd) získá krásný Pohár pořadatelů a finanční příspěvek na pořádání dalších závodů MP.

Hlasování bude poměrně jednoduché, svoji spokojenost s prací pořadatelů vyjádříme počtem hvězdiček na škále 1 až 5.
Po ověření jména a rodného čísla hlasujícího ve výsledkové listině budou moci hlasovat pouze závodníci, kteří se závodů zúčastnili. Hlasovat může jen přihlášený uživatel na webu MP.

Závodníci by měli hodnotit pouze ta kriteria, která pořadatel dokáže zajistit,
tedy přípravu a zajištění závodní tratě, zázemí závodu, rychlost a přesnost výsledkového servisu a důstojné vyhlášení výsledků.
Výbor MP přidá své hodnocení pořadatele z pohledu dodržení Pravidel pro pořádání závodů MP.
Vítězný pořadatel bude vyhlášen a oceněn při závodu v Bystrém během slavnostního ceremoniálu vyhlášení celkových výsledků všech letošních soutěží MP 2015.

Správu hlasovacích formulářů bude nestranně zajišťovat administrátor stránek a vedení MP mimo vlastního hlasování nemá k formulářům přístup.

Pohár pořadatelů je mým vlastním výmyslem, který jsem v hlasování výboru prosadil až váhou dvojího hlasu prezidenta za tím účelem, aby konečně také pořadatelé získali motivaci soutěžit a tím zvyšovat úroveň soutěže!

Zdeněk Moravčík