Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Prosinec 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Celkové pořadí jednotlivců

Celkové pořadí MP 2018

Kategorie:

Kategorie: A

Kategorie: B

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1202PetrDanielCYKLO-SKI klub Polička53730723012621
2204StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 49228121111534
3203HorákMichalCYCLING BRNO47229317910515
4207JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 41821820011438
5227PokornýJiříKOLOKRÁM395335607395
6218MachOndřej---3051971086305
7221ProcházkaVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B264217477264
8220PolcerMichalSilný team Uničov II255211448267
9230KlíchaMartinRafkarna IDEA Cycling Team2331261075233
10209MičekRadomírCycloracing - Team20120104201
11222SnášelLubomírC.S.C. Šumperk165119464165
12214KleinIvanKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 16216205162
13217KováčekMartinTJ Rožnov pod Radhoštěm127271003127
14208MachalaJanCycloracing - Team B12672543126
15216KönigGabriel---12512503125
16212HolemýMartinCycloracing - Team B11511503115
17224ŠustrJiříSilný team Uničov10310303103
17226HanslianFilipMOUTAINTIME.cz VENDETTA TEAM10310302103
19215KoňarikDavidC.S.C. Šumperk813645281
20219PolcerJanSilný team Uničov II793643279
21211DomanskýMartinCykloklub Stará Ves73730273
22213JílekJakubKC Hlinsko70700270
23229ValnýJan---47470147
24228BartosekJan---33330133
25231KoutnýJosef---32320132

Kategorie: C

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1401HomolaLiborCycloracing - Team A56532723811612
2425TesařOldřichTesaři Osík51129321811547
3402JanůMartinSilný team Uničov I48128020111522
4403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling Team46830716111561
5404ChaloupkaPetrCycloracing - Team A45527318212535
6426VašíčekPavelCycloracing - Team A43633110510529
7423ŠvábMiroslavCYCLING BRNO4352651708435
8412DrábekZdeněkCYCLING BRNO4152601558415
9424SvrčinaDavidCS Víno Karabina Šumperk39522317212449
10422StráníkJosefTesaři Osík366269979406
11406JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 36123812310395
12416KudaPavelCYCLING BRNO3572561018357
13407MikulášekTomášSportRaces-Isaac Team 3381711679338
14427VespalecOndřejSilný team Uničov II3271891388327
15414HrubýPavelC.S.C. Šumperk275198778275
16410TrébalRichardCycloracing - Team B191150415191
17411ČernýPetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 186137494186
18428VodičkaVáclavCYCLING BRNO18386974183
19430SmrktaLadislavSilný team Uničov17678984176
20413DvořáčekMartinCYCLING BRNO157112454157
21415JílekMartinC.S.C. Šumperk147111365147
22408DvořákRadekC.S.C. Šumperk13093374130
23418MachotkaKarelYOGI Racing Ostrava 994851299
24419PeštaPavelHaPe Brno945935394
25432BukačRomanPardubice914447291
26429VráždilJiříC.S.C. Šumperk905238390
26431PetrPavelCK Lokomotiva Pardubice903357290
28417KukulaMarcelCS Víno Karabina Šumperk723339272
29420RotKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B59590259

Kategorie: D

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1513BosákAlešCycloracing - Team A56133123012655
2526SkřečekRobertCYCLING BRNO54132122012631
3505ŠvecMilanSilný team Uničov I49829220612590
4507VopálkaPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B44025118910440
5519HudečekDušanCycloracing - Team B4212701519421
6509SekerkaKarelCycloracing - Team B41626315310454
7501NovákPetrSK Donocykl Vysoké Mýto3422171256342
8511BabiánekMilanMIKO CYCLES Přerov270841866270
9520JaničekPetrCyklobest - Team BIANCHI264215496264
10516DykastVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 261224376261
11518HrubýPetrC.S.C. Šumperk25425405254
12508EliášJosefCS Víno Karabina Šumperk23123107265
13521JelínekFrantišekCS Víno Karabina Šumperk191147445191
14527LukašákŠtefanCyklo team KOLARNA165481173165
15515CvrkalRichardCK Vinohradské Šlapky159120394159
16504LukešStanislavCycloracing - Team A12312303123
17522MaradaJosefCS Víno Karabina Šumperk12176453121
18524PetrušLubomírACS Drak Vrbno 984355298
19514BravenecJiří---92920292
20517FlajsarJiří---85850285
21528NovotnýMarek---84840284
22525SevcikBronislav---53053153
23529JiříkZdeněkBikesport team Mohelnice49490149

Kategorie: E

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1617NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHI52331021312619
2604FišerVladimírHaPe Brno51029121911555
3603KalousekJiříSilný team Uničov I50929821112601
4622TrochtaLiborCycloracing - Team A4803551259532
5611BednářPavelCycloracing - Team A4503401109498
6612DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 44025318710440
7626WiedermannZdeněkSilný team Uničov I43225317912508
8608PetrašStanislavTesaři Osík40926514410450
9615KrejsaIvanCykloklub Stará Ves39722916811432
10629VoráčMilan---3552281279355
11620RýznarMiroslavCS Víno Karabina Šumperk35423012411423
12610KukulaZdeněkCS Víno Karabina Šumperk3522579510426
13625VysockýVladimírSilný team Uničov I348293557348
14623VolfBohumilC.S.C. Šumperk342252909378
15606VejrostaZbyněkPELL´S Team335283527335
16601PolcerFerdinandSilný team Uničov I325277487325
17627ZoubeleJiříCykloklub Stará Ves3052277810372
18624VychodilMilanSilný team Uničov I304213917304
19613KlímaZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 202145574202
20614KolaříkStanislavSilný team Uničov II201146554201
21619RakZdeněkCykloklub Stará Ves13543923135
22621SilnýMilanSilný team Uničov II12312303123
23628PezdaMiroslavSilný team Uničov914249291
24630JanoušekVáclavCyklo Janoušek74740274
25616MasnýMilan---60600160

Kategorie: F

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1710ŠenkJaroslavSilný team Uničov I61036025012722
2709NavrátilFrantišekSKC Tufo Prostějov54831823010548
3702NovákVáclavSilný team Uničov I53431821612633
4701KuběnkaVladislavCykloklub Stará Ves52431221212622
5704DomanskýAntonínCykloklub Stará Ves4442921529444
6713UlrichLubošSilný team Uničov II3872919610480
7706KochwasserFrantišekCykloklub Stará Ves3351361997335
8705HašekVáclavCykloklub Stará Ves3291781517329
9714MattušMilan---281234476281
10712SteiglStanislavČ.O.K.C. Prostějov15515503155
11707MazelAloisCyklo Klub Kučera Znojmo13993463139
12711SovinskýRobertROSO93930293
13708MikolajczykZdeněkYOGI Racing Ostrava 86860286

Kategorie: Ž

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1811VyčítalováJanaACS Drak Vrbno 51430121311561
2815SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina Šumperk50229121111547
3802SimonováMonikaCyklotrenink-František Trkal4422701728442
4812VicencováPetraCycloracing - Team A29629607342
5801TřasákováLadislavaTesaři Osík25025005250
6816ValouchováMarieC.S.C. Šumperk2111041074211
7814SvobodováRadkaKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 18489954184
8813MrkvicováVeronikaCYCLING BRNO180601203180
9817Dýrová macháčkováŠárkaSportRaces-Isaac Team 12201222122

Počet hodnocených závodníků: 124




Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Mistrovství SAC ČR 2018
     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 3

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 554
· Nejnovější člen: Pepe Koutny
     
Poslední návštěvy
zdenekw 02:01:16
Olda 02:26:15
Pavlis 10:42:07
IKOS 12:33:51
Trochta Libor 13:01:14
Paolo 13:16:40
ryznar 15:00:45
administrator 15:42:06
Jiri Vrazdil 15:55:05
Karel Rot 16:25:53