Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Leden 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Změny v hodnocení ...
Nejdiskutovanější
· Změny v hodnocen... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Celkové pořadí jednotlivců

Celkové pořadí MP 2018

Kategorie:

Kategorie: A

Kategorie: B

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1202PetrDanielCYKLO-SKI klub Polička65430734716833
2203HorákMichalCYCLING BRNO60129330813644
3204StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 59928131813641
4207JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 51321829514563
5221ProcházkaVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B42721721011427
6227PokornýJiříKOLOKRÁM395335607395
7209MičekRadomírCycloracing - Team3492011487349
8218MachOndřej---3051971086305
9220PolcerMichalSilný team Uničov II301211909313
10222SnášelLubomírC.S.C. Šumperk2521191336252
11230KlíchaMartinRafkarna IDEA Cycling Team2331261075233
12217KováčekMartinTJ Rožnov pod Radhoštěm165271384165
13214KleinIvanKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 16216205162
14219PolcerJanSilný team Uničov II156361204156
15213JílekJakubKC Hlinsko15070804150
16208MachalaJanCycloracing - Team B12672543126
17216KönigGabriel---12512503125
18215KoňarikDavidC.S.C. Šumperk12036843120
19211DomanskýMartinCykloklub Stará Ves11773443117
20212HolemýMartinCycloracing - Team B11511503115
21224ŠustrJiříSilný team Uničov10310303103
21226HanslianFilipMOUTAINTIME.cz VENDETTA TEAM10310302103
23229ValnýJan---47470147
24228BartosekJan---33330133
25231KoutnýJosef---32320132

Kategorie: C

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1401HomolaLiborCycloracing - Team A68532735813732
2426VašíčekPavelCycloracing - Team A65033131915791
3403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling Team62830732114721
4402JanůMartinSilný team Uničov I58128030115718
5404ChaloupkaPetrCycloracing - Team A56227328916728
6422StráníkJosefTesaři Osík55626928713596
7416KudaPavelCYCLING BRNO54425628812544
8425TesařOldřichTesaři Osík51129321811547
9406JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 48323824514547
10424SvrčinaDavidCS Víno Karabina Šumperk47522325216600
11423ŠvábMiroslavCYCLING BRNO4632651989463
12412DrábekZdeněkCYCLING BRNO4602602009460
12427VespalecOndřejSilný team Uničov II46018927112492
14407MikulášekTomášSportRaces-Isaac Team 40917123811409
15411ČernýPetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 3151371787315
16414HrubýPavelC.S.C. Šumperk275198778275
17410TrébalRichardCycloracing - Team B233150836233
18428VodičkaVáclavCYCLING BRNO230861445230
19430SmrktaLadislavSilný team Uničov17678984176
20429VráždilJiříC.S.C. Šumperk171521195171
21408DvořákRadekC.S.C. Šumperk16793745167
22413DvořáčekMartinCYCLING BRNO156112444156
23415JílekMartinC.S.C. Šumperk147111365147
24431PetrPavelCK Lokomotiva Pardubice142331093142
25432BukačRomanPardubice13944953139
26419PeštaPavelHaPe Brno13059714130
27418MachotkaKarelYOGI Racing Ostrava 994851299
28417KukulaMarcelCS Víno Karabina Šumperk723339272
29420RotKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B59590259

Kategorie: D

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1513BosákAlešCycloracing - Team A67633134515822
2526SkřečekRobertCYCLING BRNO65732133615796
3505ŠvecMilanSilný team Uničov I60529231316793
4519HudečekDušanCycloracing - Team B56627029613611
5509SekerkaKarelCycloracing - Team B55426329113592
6507VopálkaPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B53325128212533
7501NovákPetrSK Donocykl Vysoké Mýto4022171857402
8508EliášJosefCS Víno Karabina Šumperk35723112610391
9511BabiánekMilanMIKO CYCLES Přerov270841866270
10520JaničekPetrCyklobest - Team BIANCHI264215496264
11516DykastVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 261224376261
12518HrubýPetrC.S.C. Šumperk25425405254
13521JelínekFrantišekCS Víno Karabina Šumperk191147445191
14514BravenecJiří---19092984190
15517FlajsarJiří---17985944179
16527LukašákŠtefanCyklo team KOLARNA165481173165
17515CvrkalRichardCK Vinohradské Šlapky159120394159
18504LukešStanislavCycloracing - Team A12312303123
19522MaradaJosefCS Víno Karabina Šumperk12176453121
20524PetrušLubomírACS Drak Vrbno 984355298
21528NovotnýMarek---84840284
22525SevcikBronislav---53053153
23529JiříkZdeněkBikesport team Mohelnice49490149

Kategorie: E

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1622TrochtaLiborCycloracing - Team A71235535714816
2611BednářPavelCycloracing - Team A65734031713705
3617NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHI63431032415777
4603KalousekJiříSilný team Uničov I61429831616797
5604FišerVladimírHaPe Brno60729131615740
6608PetrašStanislavTesaři Osík54126527613582
7612DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 53225327914616
8626WiedermannZdeněkSilný team Uničov I51825326515631
9610KukulaZdeněkCS Víno Karabina Šumperk51625725914590
10615KrejsaIvanCykloklub Stará Ves47222924315574
10629VoráčMilan---47222824412472
12620RýznarMiroslavCS Víno Karabina Šumperk46823023815571
13601PolcerFerdinandSilný team Uničov I46627718910466
14627ZoubeleJiříCykloklub Stará Ves44822722114515
15625VysockýVladimírSilný team Uničov I4462931539446
16623VolfBohumilC.S.C. Šumperk42625217411462
17606VejrostaZbyněkPELL´S Team373283908373
18624VychodilMilanSilný team Uničov I3442131318344
19613KlímaZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 3421451977342
20614KolaříkStanislavSilný team Uničov II2961461506296
21628PezdaMiroslavSilný team Uničov205421635205
22619RakZdeněkCykloklub Stará Ves13543923135
23621SilnýMilanSilný team Uničov II12312303123
24616MasnýMilan---10560452105
25630JanoušekVáclavCyklo Janoušek74740274

Kategorie: F

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1710ŠenkJaroslavSilný team Uničov I73036037015902
2709NavrátilFrantišekSKC Tufo Prostějov66331834513718
3702NovákVáclavSilný team Uničov I64631832816845
4701KuběnkaVladislavCykloklub Stará Ves63031231816824
5704DomanskýAntonínCykloklub Stará Ves59429230212594
6713UlrichLubošSilný team Uničov II58229129114675
7705HašekVáclavCykloklub Stará Ves46817829011512
8706KochwasserFrantišekCykloklub Stará Ves43213629611523
9714MattušMilan---329234957329
10707MazelAloisCyklo Klub Kučera Znojmo18793944187
11712SteiglStanislavČ.O.K.C. Prostějov15515503155
12711SovinskýRobertROSO14093473140
13708MikolajczykZdeněkYOGI Racing Ostrava 86860286

Kategorie: Ž

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1811VyčítalováJanaACS Drak Vrbno 62130132015762
2815SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina Šumperk60029130914689
3802SimonováMonikaCyklotrenink-František Trkal5022702329502
4812VicencováPetraCycloracing - Team A29629607342
5814SvobodováRadkaKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 277891886277
6816ValouchováMarieC.S.C. Šumperk2661041625266
7801TřasákováLadislavaTesaři Osík25025005250
8817Dýrová macháčkováŠárkaSportRaces-Isaac Team 18201823182
9813MrkvicováVeronikaCYCLING BRNO180601203180

Počet hodnocených závodníků: 124




Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 559
· Nejnovější člen: slavka spackova
     
Poslední návštěvy
administrator 01:19:55
zdenekw 02:04:11
frantan 15:44:25
Karel Rot 1 den
Shejk 2 dny
Milan Vychodil 3 dny
milos4 6 dny
hasek 1 týden
marranello 2 týdny
ric 2 týdny