Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Soupiska MP
ČísloPříjmení JménoCTýmKat.Družstva
211Babiánek DavidCycloracing - TeamBano
212Geprt ŠimonC.S.C. ŠumperkBano
201Goláň MartinCSilný team Uničov IBano
218Halák MartinBikecentrum.euBne
219Hrstka JanRafkarna IDEA Cycling TeamBne
209Jílek PetrBne
207Machala JanCycloracing - Team IIBano
213Miček RadomírCycloracing - Team IIBano
214Mikulenka JaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBBne
204Polcer JiříSilný team Uničov IBano
203Polcer MichalSilný team Uničov IIBano
210Řeháček JaroslavRafkarna IDEA Cycling TeamBne
215Satke TomášCycloracing - TeamBano
202Sokolář JiříSilný team Uničov IBano
216Třasák LukášTesaři OsíkBano
217Zbýň MartinCBne
411Domanský MartinCykloklub Stará VesCano
409Gotthard DavidSport ImportCne
403Homola LiborCycloracing - TeamCano
412Hrubý PavelC.S.C. ŠumperkCano
407Janů MartinCSilný team Uničov IICano
413Jílek MartinC.S.C. ŠumperkCano
414Jíra PavelCycli.cz Team Cne
415Koňarik DavidC.S.C. ŠumperkCano
416Kotas VáclavCYCLING BRNOCne
417Kozubík RomanCykloklub Stará VesCano
418Král MilanSilný team Uničov IICano
419Kukula MarcelCS Víno Karabina ŠumperkCano
406Lakomý RomanSilný team Uničov IICano
410Machotka KarelYOGI Racing Ostrava Cne
420Pešta PavelCHaPe BrnoCano
421Procházka VítCycli.cz Team Cne
422Regec VojtěchCne
432Ress TomášCSport ImportCne
423Sedláček DanCycloracing - Team IICano
431Snášel LubomírC.S.C. ŠumperkCano
425Šustr JiříSilný team UničovCano
426Šváb MiroslavCYCLING BRNOCne
427Svrčina DavidCS Víno Karabina ŠumperkCano
428Trébal RichardCCycloracing - Team IICano
402Vašíček PavelCCycloracing - TeamCano
404Vespalec OndřejSilný team Uničov ICano
429Zezula TomášCYCLING BRNOCne
511Babiánek MilanMIKO CYCLES PřerovDne
512Boháč MarcelTesaři OsíkDano
513Chaloupka PetrCycloracing - TeamDano
514Cvrkal RichardCK Vinohradské ŠlapkyDne
505Dvořák RadekCC.S.C. ŠumperkDano
507Hrubý PetrC.S.C. ŠumperkDano
509Hudeček DušanCycloracing - Team IIDano
515Jelínek FrantišekCS Víno Karabina ŠumperkDano
516Jílek FrantišekCycli.cz Team Dne
508Kuda PavelCYCLING BRNODne
517Mátl PavelCS Víno Karabina ŠumperkDano
519Novotný PetrHaPe BrnoDano
504Novotný RadomírCyklobest - Team BIANCHIDne
518Pecháček MiroslavCykloklub Stará VesDano
522Stráník JosefCTesaři OsíkDano
503Švec MilanSilný team Uničov IDano
520Vodička VáclavCCYCLING BRNODne
611Baran PetrLoko Campagnolo KrnovEne
612Bravenec JiříEne
606Durák LubomírTesaři OsíkEano
613Eliáš JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
623Jiřík ZdeněkBikesport team MohelniceEne
609Kalousek JiříSilný team Uničov IIEano
614Kolařík StanislavSilný team Uničov IEano
602Lukeš StanislavCycloracing - TeamEano
615Marada JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
616Novotný PavelCyklobest - Team BIANCHIEne
617Partyš MiloslavEne
607Polcer FerdinandSilný team Uničov IIEano
618Rak ZdeněkCykloklub Stará VesEano
619Rýznar MiroslavCS Víno Karabina ŠumperkEano
604Sekerka KarelCycloracing - Team IIEano
620Silný MilanSilný team UničovEano
621Skřeček RobertCYCLING BRNOEne
622Slezák JosefFORCE KCK Cykloteam Zlín I Ene
601Trochta LiborCycloracing - TeamEano
605Vejrosta ZbyněkBIG ONE BrnoEne
603Vychodil MilanSilný team Uničov IEano
608Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov IIEano
710Baťa VladimírCykloklub Stará VesFano
715Daněček PavelLoko Campagnolo KrnovFne
711Fišer VladimírHaPe BrnoFano
712Hašek VáclavCykloklub Stará VesFano
707Krejsa IvanCCykloklub Stará VesFano
703Kuběnka VladislavCykloklub Stará VesFano
702Kukula ZdeněkCCS Víno Karabina ŠumperkFano
709Mattuš MilanPOKR Pardubice Fne
708Navrátil FrantišekSilný team Uničov IFano
713Novák VáclavSilný team Uničov IIFano
706Petraš StanislavTesaři OsíkFano
701Šenk JaroslavSilný team Uničov IFano
714Sovinský RobertROSOFne
704Ulrich LubošSilný team Uničov IIFano
705Zoubele JiříCykloklub Stará VesFano
803Svrčinová ŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ1ano
802Třasáková LadislavaTesaři OsíkŽ1ano
801Veitová MonikaCyklotrenink-František TrkalŽ1ne
814Dohnalová JarkaLoko Campagnolo KrnovŽ2ne
811Radilová LucieHaPe BrnoŽ2ano
813Valouchová MarieC.S.C. ŠumperkŽ2ano
815Večeřová SimonaCycloracing - TeamŽ2ano
816Voráčová NaďaTUFO Pardus ProstějovŽ2ne
812Vyčítalová JanaACS Drak Vrbno Ž2ne


Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP










     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 11

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 653
· Nejnovější člen: domainstyle
     
Poslední návštěvy
milos4 00:10:57
jirisokolar 00:11:15
Zbynek Vejrosta 00:24:36
Pavel Danecek 00:34:33
Vladislav Kubenka 00:38:50
Lakys 01:15:31
Martin Zbyn 01:43:51
frantan 02:09:37
David 02:41:51
Josef 02:47:46