Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Soupiska MP
ČísloPříjmení JménoCTýmKat.Družstva
201Goláň MartinCSilný team Uničov IBano
202Sokolář JiříSilný team Uničov IBano
203Polcer MichalSilný team Uničov IIBano
204Polcer JiříSilný team Uničov IBano
207Machala JanCycloracing - Team IIBano
209Jílek PetrBne
210Řeháček JaroslavRafkarna IDEA Cycling TeamBne
211Babiánek DavidCycloracing - TeamBano
212Geprt ŠimonC.S.C. ŠumperkBano
213Miček RadomírCycloracing - Team IIBano
214Mikulenka JaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBBne
215Satke TomášCycloracing - TeamBano
216Třasák LukášTesaři OsíkBano
217Zbýň MartinCBne
218Halák MartinBikecentrum.euBne
219Hrstka JanRafkarna IDEA Cycling TeamBne
402Vašíček PavelCCycloracing - TeamCano
403Homola LiborCycloracing - TeamCano
404Vespalec OndřejSilný team Uničov ICano
406Lakomý RomanSilný team Uničov IICano
407Janů MartinCSilný team Uničov IICano
409Gotthard DavidSport ImportCne
410Machotka KarelYOGI Racing Ostrava Cne
411Domanský MartinCykloklub Stará VesCano
412Hrubý PavelC.S.C. ŠumperkCano
413Jílek MartinC.S.C. ŠumperkCano
414Jíra PavelCycli.cz Team Cne
415Koňarik DavidC.S.C. ŠumperkCano
416Kotas VáclavCYCLING BRNOCne
417Kozubík RomanCykloklub Stará VesCano
418Král MilanSilný team Uničov IICano
419Kukula MarcelCS Víno Karabina ŠumperkCano
420Pešta PavelCHaPe BrnoCano
421Procházka VítCycli.cz Team Cne
422Regec VojtěchCne
423Sedláček DanCycloracing - Team IICano
425Šustr JiříSilný team UničovCano
426Šváb MiroslavCYCLING BRNOCne
427Svrčina DavidCS Víno Karabina ŠumperkCano
428Trébal RichardCCycloracing - Team IICano
429Zezula TomášCYCLING BRNOCne
431Snášel LubomírC.S.C. ŠumperkCano
432Ress TomášCSport ImportCne
503Švec MilanSilný team Uničov IDano
504Novotný RadomírCyklobest - Team BIANCHIDne
505Dvořák RadekCC.S.C. ŠumperkDano
507Hrubý PetrC.S.C. ŠumperkDano
508Kuda PavelCYCLING BRNODne
509Hudeček DušanCycloracing - Team IIDano
511Babiánek MilanMIKO CYCLES PřerovDne
512Boháč MarcelTesaři OsíkDano
513Chaloupka PetrCycloracing - TeamDano
514Cvrkal RichardCK Vinohradské ŠlapkyDne
515Jelínek FrantišekCS Víno Karabina ŠumperkDano
516Jílek FrantišekCycli.cz Team Dne
517Mátl PavelCS Víno Karabina ŠumperkDano
518Pecháček MiroslavCykloklub Stará VesDano
519Novotný PetrHaPe BrnoDano
520Vodička VáclavCCYCLING BRNODne
522Stráník JosefCTesaři OsíkDano
601Trochta LiborCycloracing - TeamEano
602Lukeš StanislavCycloracing - TeamEano
603Vychodil MilanSilný team Uničov IEano
604Sekerka KarelCycloracing - Team IIEano
605Vejrosta ZbyněkBIG ONE BrnoEne
606Durák LubomírTesaři OsíkEano
607Polcer FerdinandSilný team Uničov IIEano
608Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov IIEano
609Kalousek JiříSilný team Uničov IIEano
611Baran PetrLoko Campagnolo KrnovEne
612Bravenec JiříEne
613Eliáš JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
614Kolařík StanislavSilný team Uničov IEano
615Marada JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
616Novotný PavelCyklobest - Team BIANCHIEne
617Partyš MiloslavEne
618Rak ZdeněkCykloklub Stará VesEano
619Rýznar MiroslavCS Víno Karabina ŠumperkEano
620Silný MilanSilný team UničovEano
621Skřeček RobertCYCLING BRNOEne
622Slezák JosefFORCE KCK Cykloteam Zlín I Ene
623Jiřík ZdeněkBikesport team MohelniceEne
701Šenk JaroslavSilný team Uničov IFano
702Kukula ZdeněkCCS Víno Karabina ŠumperkFano
703Kuběnka VladislavCykloklub Stará VesFano
704Ulrich LubošSilný team Uničov IIFano
705Zoubele JiříCykloklub Stará VesFano
706Petraš StanislavTesaři OsíkFano
707Krejsa IvanCCykloklub Stará VesFano
708Navrátil FrantišekSilný team Uničov IFano
709Mattuš MilanPOKR Pardubice Fne
710Baťa VladimírCykloklub Stará VesFano
711Fišer VladimírHaPe BrnoFano
712Hašek VáclavCykloklub Stará VesFano
713Novák VáclavSilný team Uničov IIFano
714Sovinský RobertROSOFne
715Daněček PavelLoko Campagnolo KrnovFne
801Veitová MonikaCyklotrenink-František TrkalŽ1ne
802Třasáková LadislavaTesaři OsíkŽ1ano
803Svrčinová ŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ1ano
811Radilová LucieHaPe BrnoŽ2ano
812Vyčítalová JanaACS Drak Vrbno Ž2ne
813Valouchová MarieC.S.C. ŠumperkŽ2ano
814Dohnalová JarkaLoko Campagnolo KrnovŽ2ne
815Večeřová SimonaCycloracing - TeamŽ2ano
816Voráčová NaďaTUFO Pardus ProstějovŽ2ne


Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP










     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 20

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 653
· Nejnovější člen: domainstyle
     
Poslední návštěvy
gulogulo 00:51:17
milos4 01:29:11
jirisokolar 01:29:29
Zbynek Vejrosta 01:42:50
Pavel Danecek 01:52:47
Vladislav Kubenka 01:57:04
Lakys 02:33:45
Martin Zbyn 03:02:05
frantan 03:27:51
David 04:00:05