Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Září 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. kufr na kolo do letadla, scico...
Přidal: 03.05.2017 20:54
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

2 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 9. závodu MP - Energotis

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1PetříkZdeněkBike Style OpavaB0:36:040
2NevídalOndřejPuškiňák czB0:36:260
3RottrMichalSKP Duha LanškrounB0:36:440
4ŽalčíkKimFénix Skiteam JeseníkB0:36:570
5BlatákPetrCyklosport HraniceB0:37:040
6206PetrDanielCYKLO-SKI klub PoličkaB0:37:1248
7231TomášekLukášBH Racing TeamB0:37:3447
8202HorákMichalCYCLING BRNOB0:37:5846
9PřichystalLukášOCAB0:37:590
10207KlíchaMartinINDIGO cycling team RKB0:38:0444
11BezděkPavelRed point TeplicB0:38:220
12222StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B0:38:2542
13BedečJanFénix Skiteam JeseníkB0:38:450
14HořínekMatějDrásovB0:38:490
15ŘehaFilipFénix Skiteam JeseníkB0:38:580
16HortJiříRáfkárna Idea Cycling teamB0:39:020
17BráblíkMartinFénix Skiteam JeseníkB0:39:260
18PacPawelOlešnicaB0:39:440
19ŠmídRobertCycling BrnoB0:39:590
20208VašíčekPavelCycloracing - Team AB0:40:0234
21BolloRomanYogi Racing OstravaB0:40:080
22PeňasJakub----B0:40:340
23KrálMichalHrušovanyB0:40:430
24KalinaViktorFénix Skiteam JeseníkB0:40:510
25227KrejčíTomášSTEVENS BIKES - EMILIO SPORTB0:41:0029
26KrálVáclavSeverka ŠumperkaB0:41:390
27213JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BB0:41:4427
28TarabaOndřejFénix Skiteam JeseníkB0:42:020
29VinarskýVladimírBrnoB0:42:040
30229DrábekZdeněkSC Mirva SvitavyB0:42:1624
31UnzeitigMartinCykloklub MoravaB0:42:470
32SkořepaPetrRáfkárna Idea Cycling teamB0:42:520
33KarmelitaTomášBike Style OpavaB0:43:530
34SobalaMartinBike Team Zlaté horyB0:44:290
35PátíkStanislav----B0:44:410
36228StrakošJaroslavCyklo team KOLARNAB0:44:5218
37SzenderskiMarcin AndrzejOlešnicaB0:45:290
38FormánekJanFénix Skiteam JeseníkB0:46:070
39216MachalaJanCycloracing - Team BB0:46:1215
40DřímalRadekKoko KrnovB0:47:430
41219PolcerJanSilný team UničovB0:49:4813

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1404HomolaLiborCycloracing - Team AC0:37:1860
2BoháčMarcelSvitávkaC0:37:370
3424ŠvábMiroslavCYCLING BRNOC0:37:5852
4413DrahovzalMiroslavCyklo Gang BřezinaC0:39:0250
5SlavíčekJosef---C0:39:370
6408GotthardDavidCYCLING BRNOC0:40:0848
7403StráníkJosefTesaři OsíkC0:40:2147
8431KönigRadek---C0:40:3546
9411BosákAlešCycloracing - Team AC0:40:3845
10402KudaPavelCYCLING BRNOC0:40:4844
11KotasMarekTeam BlanskoC0:40:530
12409JanůMartinSilný team Uničov IC0:40:5942
13PátíkTomáš---C0:41:560
14PřidalJiříOCA BrnoC0:42:180
15423SmrktaLadislavSilný team Uničov IC0:42:1939
16407ChaloupkaPetrCycloracing - Team AC0:42:5538
17415JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C0:42:5837
18ZámečníkIvoCC LaDracoC0:44:070
19410MikulášekTomášROSOC0:44:2835
20425SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC0:45:3634
21MíčekRomanACS Drak VrbnoC0:46:110
22GieercDavidYogi Racing OstravaC0:46:410
23KočvaraJiříDuko RýmařovC0:47:090
24430TrébalRichardCycloracing - Team BC0:47:2030
25JetmarJanSokol HylvátyC0:48:300
26419KukulaMarcelCS Víno Karabina ŠumperkC0:49:4228
27MičunekPavelBuldoci RapotínC0:51:590
28422RotKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C0:53:3126
29SmudalaRomanACS Drak VrbnoC0:55:270

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1520NovákPetrSK Donocykl Vysoké MýtoD0:39:1960
2527LukašákŠtefanCyklo team KOLARNAD0:40:5355
3MíčekOldřich2K bike klub OdryD0:41:570
4DaňhelMojmírBike Style OpavaD0:42:190
5BaranPetrSK BagbikeD0:42:300
6ŠtěpařPetrČerti KunčinaD0:42:400
7504BednářPavelCycloracing - Team AD0:42:5947
8HudečekDušanJeseničtí orliD0:43:000
9JuříkKamilFitko JeseníkD0:43:350
10503JaničekPetrCyklobest - Team BIANCHID0:43:3644
11514DykastVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl D0:44:5243
12518LukešStanislavCycloracing - Team AD0:45:1142
13525VychodilMilanSilný team Uničov ID0:45:1641
14524ŠvecMilanSilný team Uničov ID0:45:2940
15502NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHID0:46:0339
16507VopálkaPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl D0:46:3538
17513CvrkalRichardCK Vinohradské ŠlapkyD0:46:4137
18506FlajsarJiří---D0:47:0036
19510EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkD0:48:2235
20KlimešPavelCykloplus RájecD0:48:490
21AdámekVladimírŠumperkD0:51:260
22508WiedermannZdeněkSilný team Uničov ID0:51:5632
23VáclavekZdeněkDlouihá TřebováD0:52:250
24521PezdaMiloslavSilný team UničovD0:52:5830
25516JelínekFrantišekCS Víno Karabina ŠumperkD0:54:2229
26505SekerkaKarelCycloracing - Team BD0:55:3228
27LeuchterMartinŽamberkD1:04:090

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1601PolcerFerdinandSilný team Uničov IE0:41:0560
2NovákMilanYogi Racing OstravaE0:41:060
3619MasnýMilanRacing Olešná Frýdek - MístekE0:41:1052
4610BaťaVladimírTUFO teamE0:41:2050
5TomekJaromírRevitbuild teamE0:42:330
6DaněčekPavelCPV KrnovE0:42:430
7604FišerVladimírHaPe BrnoE0:42:5447
8602KalousekJiříSilný team Uničov IE0:42:5546
9NedomaJanŠtrof teamE0:43:450
10MisinAndrzejDěka GlywiceE0:44:580
11603ŠenkJaroslavSilný team Uničov IE0:45:0843
12605PavlasJosefSPC PardubiceE0:45:3242
13614KlímaZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E0:46:3741
14624VejrostaZbyněkPELL´S TeamE0:47:3740
15TešnarTomášYogi Racing OstravaE0:48:150
16640NavrátilFrantišek---E0:48:3538
17636KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesE0:49:4037
18606PetrašStanislavCYKLOPROFI TEAME0:50:2136
19JankowskiAleksanderDěka GlywiceE0:50:300
20641NovákVáclavSilný team UničovE0:50:4134
21618KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE0:50:5033
22KrátkýFrantišekNeníE0:53:010
23VlazloPetrFitko JeseníkE0:53:070
24643ZykaMilanPELL´S TeamE0:53:5130
25RaidaIvoEsenbáciE0:54:340
26608ZoubeleJiříCykloklub Stará VesE0:54:4328
27625JanoušekVáclav---E0:56:4727
28DubecJiříBike Team Zlaté horyE0:57:140
29KomárekBedřichHlubočkyE0:59:280
30635KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesE1:00:1524
31631UlrichLubošSilný team UničovE1:00:3423
32616KrejsaIvanCykloklub Stará VesE1:01:0622
33637MattušMilanSPC PardubiceE1:02:0821

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1VoráčováNaďaTJ UničovŽ0:44:330
2703MrkvicováVeronikaROSOŽ0:44:4655
3Dýrová MacháčkováŠárka---Ž0:45:040
4RottrováAnetaCyklistika UničovŽ0:47:150
5701SimonováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ0:48:3049
6715VyčítalováJanaACS Drak Vrbno Ž0:51:3148
7704TřasákováLadislavaCYKLOPROFI TEAMŽ0:52:3147
8711VicencováPetraCycloracing - Team AŽ0:55:3546
9ŽalčíkováMartinaFénix Skiteam JeseníkŽ0:56:230
10713SvobodováRadkaKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Ž0:58:0344

Počet účastníků závodu: 140

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cycloracing - Team A19860
2Silný team Uničov I19155
3CYCLING BRNO19052
4Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 17050
5CS Víno Karabina Šumperk13149
6Cykloklub Stará Ves11148
7Silný team Uničov10047
8Cycloracing - Team B7346

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 523
· Nejnovější člen: Paul
     
Poslední návštěvy
David Gotthard 03:14:43
Paul 04:23:36
milos4 1 den
Jiri Vrazdil 1 den
Milan Mattus 1 den
Milan Masny 1 den
ckroso 1 den
Shejk 1 den
Radek Konig 1 den
ZDENDA 2 dny