Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Prosinec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Změny v hodnocení ...
Nejdiskutovanější
· Změny v hodnocen... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 2. závodu MP - Tři Dvory

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1MatoszkoFilipPolskaB00:35:090
2BlinkaLuděkCykloteam MXM HulínB00:36:260
3209MičekRadomírCycloracing - TeamB00:36:3452
4203HorákMichalCYCLING BRNOB00:36:3650
5Řeha FilipForce JeseníkB00:36:430
6226HanslianFilipMOUTAINTIME.cz VENDETTA TEAMB00:36:5748
7PokornýJiříKOLOKRÁMB00:37:280
8202PetrDanielCYKLO-SKI klub PoličkaB00:37:3346
9Zajac BartoszQuest RoadB00:38:160
10Fikus MarrekB00:38:200
11NesetJanIN-LIFE cycling teamB00:38:210
12204StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B00:39:0642
13216KönigGabriel---B00:39:0941
14224ŠustrJiříSilný team UničovB00:39:1640
15Jarma CtiradB00:39:290
16212HolemýMartinCycloracing - Team BB0:39:5838
17Vlček PavelB00:40:320
18KozákMichalSport-Racing-Bike ZlínB0:40:400
19Chalupný MatějB00:41:090
20ŠtáblJiříVranová LhotaB00:41:310
21208MachalaJanCycloracing - Team BB00:42:1033
22222SnášelLubomírC.S.C. ŠumperkB00:42:5632
23211DomanskýMartinCykloklub Stará VesB00:43:0631
24ZajíčekOndřejB00:43:230
25213JílekJakubKC HlinskoB00:43:2529
26ŠtáblMartinVranová LhotaB00:43:410
27207JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B00:44:0227
28214KleinIvanKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B00:44:1926
29AmbrozekJanSport RizapcB00:45:020
30Vykydal JaroslavB00:45:110
31220PolcerMichalSilný team Uničov IIB00:45:3523

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1Wojciak MiroslawJAFISPORT BIKE TEAMC00:35:370
2423ŠvábMiroslavCYCLING BRNOC00:35:5255
3426VašíčekPavelCycloracing - Team AC00:36:1452
4403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling TeamC00:36:3150
5Boratyn ArturPolskaC00:36:420
6418MachotkaKarelYOGI Racing Ostrava C00:36:5148
7401HomolaLiborCycloracing - Team AC00:37:0347
8Ress TomášSport RizapcC00:37:300
9411ČernýPetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C00:37:3345
10404ChaloupkaPetrCycloracing - Team AC00:37:3544
11König RadekNormalieC00:37:450
12425TesařOldřichTesaři OsíkC00:37:4842
13402JanůMartinSilný team Uničov IC00:37:5941
14422StráníkJosefTesaři OsíkC00:38:1240
15Fojt RadovanIN-LIFE cycling teamC00:38:520
16Chyrzyňsky JaroslawPolskaC00:38:520
17430SmrktaLadislavSilný team UničovC00:38:5937
18410TrébalRichardCycloracing - Team BC00:39:1636
19Matula KryštofPolskaC00:39:160
20406JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C00:39:4234
21Slezáček KarelBikecentrum.euC00:39:510
22427VespalecOndřejSilný team Uničov IIC0:41:0032
23Jaroš MartinC00:41:520
24408DvořákRadekC.S.C. ŠumperkC00:42:3630
25414HrubýPavelC.S.C. ŠumperkC00:42:4529
26407MikulášekTomášSportRaces-Isaac Team C00:43:1628
27420RotKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BC00:43:5427
28415JílekMartinC.S.C. ŠumperkC00:45:0726
29424SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC00:45:5825
30429VráždilJiříC.S.C. ŠumperkC00:46:2424
31Polášek KarelC00:56:190

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1DrabPavelPolskaD00:36:580
2Luczkievicz JacekPolskaD00:37:160
3Lukašák ŠtefanCyklo team KolárnaD00:38:410
4Prokeš StanislavProkesteamD00:38:430
5Kaslprzyk AndrejPolskaD00:39:110
6505ŠvecMilanSilný team Uničov ID00:39:5148
7513BosákAlešCycloracing - Team AD00:39:5547
8Horký LubomírZábřehD00:40:260
9BaranPetrSK BAGBIKED00:40:310
10509SekerkaKarelCycloracing - Team BD00:40:4044
11Zajac PiotrQuest RoadD00:40:540
12526SkřečekRobertCYCLING BRNOD00:41:0842
13520JaničekPetrCyklobest - Team BIANCHID00:41:2741
14519HudečekDušanCycloracing - Team BD00:42:1640
15507VopálkaPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BD00:42:3339
16504LukešStanislavCycloracing - Team AD00:42:4938
16518HrubýPetrC.S.C. ŠumperkD00:42:4938
18508EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkD00:45:4836
19521JelínekFrantišekCS Víno Karabina ŠumperkD00:48:4535

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1622TrochtaLiborCycloracing - Team AE00:39:4860
2606VejrostaZbyněkPELL´S TeamE00:40:3355
3617NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHIE00:40:3452
4625VysockýVladimírSilný team Uničov IE00:41:1150
5613KlímaZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E00:41:1449
6611BednářPavelCycloracing - Team AE00:42:5248
7608PetrašStanislavTesaři OsíkE00:43:2747
8603KalousekJiříSilný team Uničov IE00:43:4746
8612DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E00:43:4746
10601PolcerFerdinandSilný team Uničov IE00:44:0344
11626WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE00:44:1243
12621SilnýMilanSilný team Uničov IIE00:44:3642
13624VychodilMilanSilný team Uničov IE00:45:1341
14615KrejsaIvanCykloklub Stará VesE00:45:1840
15610KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE00:47:1139
16629VoráčMilan---E00:47:5838
17630JanoušekVáclavCyklo JanoušekE00:48:1537
18623VolfBohumilC.S.C. ŠumperkE00:49:2436
19620RýznarMiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE00:49:3035
20627ZoubeleJiříCykloklub Stará VesE00:51:4934

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1Ravský RichardPolskaF00:39:050
2709NavrátilFrantišekSKC Tufo ProstějovF00:42:4355
3710ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF00:44:2452
4712SteiglStanislavČ.O.K.C. ProstějovF00:46:3150
5702NovákVáclavSilný team Uničov IF00:46:4249
6701KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF00:48:3648
7704DomanskýAntonínCykloklub Stará VesF00:49:3347
8713UlrichLubošSilný team Uničov IIF00:50:5346
9707MazelAloisCyklo Klub Kučera ZnojmoF00:54:5645
10706KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesF00:59:1644
11705HašekVáclavCykloklub Stará VesF01:02:5943
12708MikolajczykZdeněkYOGI Racing Ostrava F01:09:1542

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1Heřmanovská HanaTJ UničovŽ00:41:470
2ČunderlováDanielaTJ UničovŽ00:42:000
3Klimková AdrianaŽ00:42:180
4811VyčítalováJanaACS Drak Vrbno Ž00:46:4850
5812VicencováPetraCycloracing - Team AŽ00:47:5149
6801TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ00:48:3048
7815SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ00:51:4247

Počet účastníků závodu: 120

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cycloracing - Team A20960
2Silný team Uničov I19955
3Cykloklub Stará Ves18252
3Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 18252
5Tesaři Osík17749
6Cycloracing - Team B15848
7CS Víno Karabina Šumperk15747
8CYCLING BRNO14746
9Silný team Uničov II14345
10C.S.C. Šumperk13644

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 559
· Nejnovější člen: slavka spackova
     
Poslední návštěvy
administrator 02:06:47
zdenekw 02:51:03
frantan 16:31:17
Karel Rot 1 den
Shejk 2 dny
Milan Vychodil 3 dny
milos4 6 dny
hasek 1 týden
marranello 2 týdny
ric 2 týdny