Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Květen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 3. závodu MP - Králíky - čas

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1209MičekRadomírCycloracing - Team AB0:19:36,260
2227PokornýJiříKOLOKRÁMB0:19:37,155
3203HorákMichalCYCLING BRNOB0:19:50,152
4202PetrDanielCYKLO-SKI klub PoličkaB0:20:09,750
5204StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B0:20:28,249
6ZajacBartoszQUEST BOATB0:20:51,40
7212HolemýMartinCycloracing - Team BB0:21:17,447
8BartosekJan PollauB0:21:46,50
9222SnášelLubomírC.S.C. ŠumperkB0:22:16,545
10207JíraPavelKlub českých ciklistůB0:22:23,344
11214KleinIvanKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B0:22:24,043
12211DomanskýMartinCykloklub Stará VesB0:22:24,342
13213JílekJakubKC HlinskoB0:22:44,041
14220PolcerMichalSilný team Uničov IIB0:23:03,440
15221ProcházkaVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BB0:23:09,739
16VostřelRoman - - -B0:23:12,70
17AmbrozekJan - - -B0:23:28,20
18215KoňarikDavidC.S.C. ŠumperkB0:28:04,836

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1423ŠvábMiroslavCYCLING BRNOC0:19:09,860
2401HomolaLiborCycloracing - Team AC0:19:25,555
3426VašíčekPavelCycloracing - Team AC0:19:27,652
4412DrábekZdeněkCYCLING BRNOC0:19:32,150
5403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling TeamC0:19:44,849
6428VodičkaVáclavCYCLING BRNOC0:19:51,648
7411ČernýPetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C0:19:56,847
8425TesařOldřichTesaři OsíkC0:19:58,346
9416KudaPavelCYCLING BRNOC0:19:58,345
10422StráníkJosefTesaři OsíkC0:20:01,444
11KönigRadekNormalieC0:20:15,50
12RessTomášSportRaces Isaac TeamC0:20:18,80
13430SmrktaLadislavSilný team UničovC0:20:36,041
14404ChaloupkaPetrCycloracing - Team AC0:20:41,140
15406JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C0:20:48,439
16427VespalecOndřejSilný team Uničov IIC0:21:13,238
17410TrébalRichardCycloracing - Team BC0:21:44,337
18407MikulášekTomášSportRaces-Isaac Team C0:22:38,236
19PlaničkaRobertbikesport mohelniceC0:22:41,60
20414HrubýPavelC.S.C. ŠumperkC0:22:53,634
21424SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC0:23:20,633
22420RotKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BC0:23:29,432
23HruškaPetrCholticeC0:23:29,70
24408DvořákRadekC.S.C. ŠumperkC0:23:31,030
25415JílekMartinC.S.C. ŠumperkC0:24:29,729
26419PeštaPavelHaPe BrnoC0:34:56,228

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1ProkešStanislavProkesteamD0:19:53,20
2LuczkiewiczJacekMaciejewski TeamD0:20:47,40
3HorkýLubomírCyklo Polach ŠumperkD0:21:09,70
4526SkřečekRobertCYCLING BRNOD0:21:19,150
5513BosákAlešCycloracing - Team AD0:21:31,649
6ZajacPiotrQUEST BOATD0:21:56,40
7505ŠvecMilanSilný team Uničov ID0:22:05,547
8518HrubýPetrC.S.C. ŠumperkD0:22:35,346
9507VopálkaPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BD0:22:59,945
10509SekerkaKarelCycloracing - Team BD0:23:01,744
11504LukešStanislavCycloracing - Team AD0:23:06,143
12519HudečekDušanCycloracing - Team BD0:23:09,742
13511BabiánekMilanMIKO CYCLES PřerovD0:23:56,441
14508EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkD0:23:59,140

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1616MasnýMilan---E0:21:00,160
2622TrochtaLiborCycloracing - Team AE0:21:03,155
3RawskiRyszardRAWEX Energy SavingE0:21:33,00
4613KlímaZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E0:21:54,750
5604FišerVladimírHaPe BrnoE0:22:01,349
6606VejrostaZbyněkPELLS TeamE0:22:04,348
7617NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHIE0:22:08,847
8603KalousekJiříSilný team Uničov IE0:22:20,446
9625VysockýVladimírSilný team Uničov IE0:22:38,145
10601PolcerFerdinandSilný team Uničov IE0:23:15,244
11608PetrašStanislavTesaři OsíkE0:23:24,543
12621SilnýMilanSilný team Uničov IIE0:23:44,842
13612DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E0:23:45,641
14626WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE0:23:46,340
15624VychodilMilanSilný team Uničov IE0:23:47,839
16623VolfBohumilC.S.C. ŠumperkE0:24:27,838
17615KrejsaIvanCykloklub Stará VesE0:25:11,237
18629VoráčMilan---E0:25:27,436
19610KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE0:25:39,335
20620RýznarMiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE0:26:15,434
21627ZoubeleJiříCykloklub Stará VesE0:27:00,533

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF0:23:09,060
2702NovákVáclavSilný team Uničov IF0:24:57,455
3701KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF0:25:20,352
4704DomanskýAntonínCykloklub Stará VesF0:26:08,950
5713UlrichLubošSilný team Uničov IIF0:26:38,549

Kategorie: J

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1SadilJiříParapety RSJ0:23:14,20

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1813MrkvicováVeronikaCYCLING BRNOŽ0:22:14,960
2802SimonováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ0:23:29,255
3811VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ0:24:24,852
4812VicencováPetraCycloracing - Team AŽ0:25:25,650
5801TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ0:25:51,849
6815SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ0:25:54,948

Počet účastníků závodu: 91

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1CYCLING BRNO22260
2Cycloracing - Team A21255
3Silný team Uničov I20852
4Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 19050
5Tesaři Osík18249
6Cykloklub Stará Ves18148
7Cycloracing - Team B17047
8Silný team Uničov II16946
9C.S.C. Šumperk16545
10CS Víno Karabina Šumperk15744
11Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl B11643

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 1

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 549
· Nejnovější člen: Jiri Zoubele
     
Poslední návštěvy
Trochta Libor 00:31:40
Tomas Mikulasek 00:38:43
cirinek 01:18:34
Olda 02:14:36
RADKA SVOBODOVA 06:13:44
Jiri Vrazdil 07:59:53
dita 14:34:13
Jiri Zoubele 16:17:51
Jirka Pokorny 18:53:37
Babec 21:57:39