Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Říjen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 10. závodu MP - MR S.A.C. Suchdol n.Odr

Kategorie: A

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
2202PETR DanielCyklo - Ski klub PoličkaA0:28:1660
5208MACHALA JanCycloracing OlomoucA0:31:2654

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1203HORÁK MichalCYCLING BRNOB0:27:5165
3204STRÁNSKÝ JiříKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB0:28:2957
4207JÍRA PavelKČC 1900 LitomyšlB0:30:3755

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1423ŠVÁB MiroslavCYCLING BRNOC0:26:2665
2425TESAŘ OldřichTesaři OsíkC0:27:0860
3403GOTTHARD DavidRafkarna IDEA Cycling TeamC0:27:1357
4426PAVEL VašíčekCycloracing Team AC0:27:2855
5412DRÁBEK ZdeněkCYCLING BRNOC0:27:3654
6401HOMOLA LiborCycloracing - Team AC0:27:3753
7422STRÁNÍK JosefTesaři OsíkC0:27:4852
8418MACHOTKA KarelYOGi Racing OstravaC0:27:4851
9416KUDA PavelCYCLING BRNOC0:27:5450
10411ČERNÝ PetrKČC 1900 LitomyšlC0:27:5449
11402JANŮ MartinSilný team Uničov IC0:28:0148
12428VODIČKA VáclavCYCLING BRNOC0:28:0347
13427VESPALEC OndřejSilný team Uničov IIC0:28:3146
14404CHALOUPKA PetrCycloracing teamC0:28:4245
15406JÍLEK FrantišekKČC Litomyšl 1900C0:29:2144
16407MIKULÁŠEK TomášSportRaces-IsaacTeamC0:30:1943
17414HRUBÝ PavelC.S.C.ŠumperkC0:30:5942
18424SVRČINA DavidCS Víno KarabinaC0:31:0141

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1527LUKAŠÁK ŠtefanCykloteam Kolárna OlomoucD0:29:0265
2513BOSÁK AlešCycloracing - Team AD0:29:5060
3509SEKERKA KarelCycloracing-Team BD0:29:5157
4505ŠVEC Milansilny team uničovD0:29:5755
5526SKŘEČEK RobertCYCLING BRNOD0:30:2454
6507VOPÁLKA PavelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlD0:31:4053
7511BABIÁNEK MilanMiko Cycles PřerovD0:32:5652

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1604FIŠER VladimírHape Sport BrnoE0:29:4365
2617NOVOTNÝ PavelCyklobest-Team BianchiE0:29:5160
3613KLÍMA ZdeněkKČC 1900 LitomyšlE0:30:1957
4625VYSOCKÝ VladimírSilný team Uničov IE0:30:5455
5603KALOUSEK JiříSilný Team UničovE0:30:5854
6626WIEDERMANN ZdeněkSilný Team UničovE0:31:2153
7606VEJROSTA ZbyněkPells BrnoE0:31:2752
8608PETRAŠ StanislavTesaři OsíkE0:31:5351
9612DURÁK LubomírKČC 1900 LitomyšlE0:32:1150
10615KREJSA IvanCykloklub Stará VesE0:34:4449

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710ŠENK JaroslavSilný Team UničovF0:31:1465
2709NAVRÁTIL FrantišekSKC TUFO Prostějov Moravský pohárF0:31:3160
3702NOVÁK VáclavSilný Team UničovF0:34:3057
4701KUBĚNKA VladislavCyklo Stará VesF0:35:5355
5706KOCHWASSER FrantišekCykloklub Stará VesF0:42:4754
6705HAŠEK VáclavCykloklub Stará VesF0:47:0653

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1802SIMONOVÁ MonikaCyklotrénink - František TrkalŽ0:30:2265
2813MRKVICOVÁ VeronikaCYCLING BRNOŽ0:31:1860
3817DÝROVÁ_MACHÁČKOVÁ ŠárkaSportRaces-Isaac TeamŽ0:31:2357
4811VYČÍTALOVÁ JanaACS DRAK VrbnoŽ0:32:3455
5815SVRČINOVÁ ŠárkaCS Víno KarabinaŽ0:35:1254

Počet účastníků závodu: 51

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1CYCLING BRNO30460
2Silný team Uničov I29255
3Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 27952
4Cycloracing - Team A27350
5Cykloklub Stará Ves27149
6Tesaři Osík20848

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 560
· Nejnovější člen: slavka spackova
     
Poslední návštěvy
lojza mazel 07:12:53
Bianchi 21:43:54
Karel Rot 1 den
polcer 2 dny
ryznar 3 dny
zdenekw 3 dny
kpetr66 3 dny
Fiser 3 dny
milos4 3 dny
Misena 4 dny