Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Prosinec 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Změny v hodnocení ...
Nejdiskutovanější
· Změny v hodnocen... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 11. závodu MP - MR S.A.C. Suchdol n.Odr

Kategorie: A

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1202PETR DanielCyklo - Ski klub PoličkaA2:30:0065
2218MACH OndřejPuškiňák.czA2:31:4560
3217MARTIN KováčekTJ Rožnov pod RadhoštěmA2:51:1057

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1203HORÁK MichalCYCLING BRNOB2:33:4265
2230MARTIN KlíchaRafkarna IDEA Cycling TeamB2:37:5860
3204STRÁNSKÝ JiříKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB2:39:4857
4207JÍRA PavelKČC 1900 LitomyšlB2:45:1755

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1401HOMOLA LiborCycloracing - Team AC2:32:1865
2403GOTTHARD DavidRafkarna IDEA Cycling TeamC2:32:3960
3431PETR PavelCK LOKOMOTIVA PARDUBICEC2:32:5857
4402JANŮ MartinSilný team Uničov IC2:33:3955
5425TESAŘ OldřichTesaři OsíkC2:34:3254
6412DRÁBEK ZdeněkCYCLING BRNOC2:38:2853
7430SMRKTA LadislavSilný Tým UničovC2:40:0052
8416KUDA PavelCYCLING BRNOC2:40:3451
9428VODIČKA VáclavCYCLING BRNOC2:42:5050
10422STRÁNÍK JosefJosefTesaři OsíkC2:47:3849
11404CHALOUPKA PetrCycloracing teamC2:48:4448
12424SVRČINA DavidCS Víno KarabinaC2:49:1247
13432BUKAČ RomanPardubiceC2:52:1746
14407MIKULÁŠEK TomášSportRaces-IsaacTeamC2:52:4845
15413DVOŘÁČEK MartinCYCLING BRNOC3:03:0944

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1501NOVÁK PetrSK Donocykl Vysoké MýtoD1:39:1265
2513BOSÁK AlešCycloracing - Team AD1:40:3960
3526SKŘEČEK RobertCYCLING BRNOD1:46:3457
4505ŠVEC Milansilny team uničovD1:47:4255
4524PETRUŠ LubomírACS DRAK VrbnoD1:47:4255
6525JANIČEK PetrCyklo best-BianchiD1:52:4953
7519HUDEČEK DušanCycloracing team BD1:55:1852
8509SEKERKA KarelCycloracing-Team BD2:02:3151
9511BABIÁNEK MilanMiko Cycles PřerovD2:05:5150
10507VOPÁLKA PavelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlD2:09:5249

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1622TROCHTA LiborCYKLORACING TEAME1:45:0265
2611BEDNÁŘ PavelCycloracing Team AE1:45:1560
3617NOVOTNÝ PavelCyklobest-Team BianchiE1:51:1757
4614KOLAŘÍK StanislavSilný Team UničovE1:51:1955
5604FIŠER VladimírHape Sport BrnoE1:55:0254
6603KALOUSEK JiříSilný Team UničovE1:55:4153
7610KUKULA ZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE2:02:1152
8608PETRAŠ StanislavTesaři OsíkE2:03:2451
9612DURÁK LubomírKČC 1900 LitomyšlE2:06:4150
10628MILOSLAV PezdaSilný tam UničovE2:10:2349
11626WIEDERMANN ZdeněkSilný Team UničovE2:11:3648
12629VORÁČ Milanwww.vora.czE2:13:2847
13620MIROSLAV RýznarCS Víno Karabina ŠumperkE2:32:4746
14615KREJSA IvanCykloklub Stará VesE2:46:4345

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710ŠENK JaroslavSilný Team UničovF1:51:1465
2709NAVRÁTIL FrantišekSKC TUFO Prostějov Moravský pohárF1:58:5560
3702NOVÁK VáclavSilný Team UničovF2:00:4857
4701KUBĚNKA VladislavCyklo Stará VesF2:05:5355
5704DOMANSKÝ AntonínCykloklub Stará VesF2:17:1054
6705HAŠEK VáclavCykloklub Stará VesF4:10:3453
7706KOCHWASSER FrantišekCykloklub Stará VesF2:56:2652

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1817DÝROVÁ_MACHÁČKOVÁ ŠárkaSportRaces-Isaac TeamŽ1:49:4065
2811VYČÍTALOVÁ JanaACS DRAK VrbnoŽ2:05:5260
3815SVRČINOVÁ ŠárkaCS Víno KarabinaŽ2:08:4857

Počet účastníků závodu: 56

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cycloracing - Team A25060
2Silný team Uničov I23255
3CYCLING BRNO22652
4Cykloklub Stará Ves21450
5CS Víno Karabina Šumperk20249
6Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 16248
7Tesaři Osík15447

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 559
· Nejnovější člen: slavka spackova
     
Poslední návštěvy
hasek 1 den
zdenekw 1 den
Karel Rot 1 den
frantan 1 týden
marranello 1 týden
ric 1 týden
premysll 1 týden
administrator 1 týden
Jiri Vrazdil 2 týdny
Lukas Trasak 3 týdny