Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Listopad 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 15. závodu MP - Hanácké okruhy

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1DusAlbertRafkarna Idea Cycling TeamB2:10:080
2716BedečJanForce 60 JeseníkB2:10:0855
3634ŠtěpáníkJiříNutrend Specialized RacingB2:10:0852
4633ŘímanJakubCyklo Team KolárnaB2:10:0850
5432HradilMichalForce KCK ZlínB2:10:0849
6637SlavíkJiříForce KCK ZlínB2:10:0848
7203HorákMichalCYCLING BRNOB2:10:2347
8209MičekRadomírCycloracing - TeamB2:10:2346
9202PetrDanielCYKLO-SKI klub PoličkaB2:10:3145
10221ProcházkaVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BB2:11:4644
11HavlenaPetrIn-life cyclingB2:12:230
12RybínOndřejRafkarna Idea Cycling TeamB2:15:080
13PátíkStanislavRadus TUFO ProstějovB2:18:010
14715LovečekAdamLos RapidosB2:18:1840
15StupkaOndřejB2:19:160
16217KováčekMartinTJ Rožnov pod RadhoštěmB2:23:0638
DNF530HekeleEmilBDNF0
DNF540Kolář IvoBDNF0
DNF639MouralPetr---BDNF0

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1SmolkaMichalIn-life Cycling teamC2:05:230
2403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling TeamC2:09:2855
3426VašíčekPavelCycloracing - Team AC2:09:3152
4PátíkTomášKJC2:09:340
5439KönigRadekNormalie CzechC2:09:3549
6402JanůMartinSilný team Uničov IC2:09:3748
7404ChaloupkaPetrCycloracing - Team AC2:09:3747
8GaluškaTomášForce KCK ZlínC2:09:400
9DrahouzalMiroslavCGB BřezinaC2:09:410
10416KudaPavelCYCLING BRNOC2:09:4244
11JeníčekPetrBikecentrum OlomoucC2:09:430
12427VespalecOndřejSilný team Uničov IIC2:09:4442
13411ČernýPetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C2:13:0141
14717KrumpolcJaroslavBikecentrum OlomoucC2:17:2140
15720RohrerJanCyklogat - ZlínC2:18:0039
16406JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C2:18:1338
17424SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC2:26:1637
DNF640MlynářVlastíkACS Drak VrbnoCDNF0
DNF401HomolaLiborCycloracing - Team ACDNF0
DNF410TrébalRichardCycloracing - Team BCDNF0

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1526SkřečekRobertCYCLING BRNOD1:54:1560
2638HorkýLubomírCyklo Polách a synD1:54:1755
3513BosákAlešCycloracing - Team AD1:54:1852
4514BravenecJiří---D1:54:2050
5505ŠvecMilanSilný team Uničov ID1:54:2349
6517FlajsarJiří---D1:56:5548
7519HudečekDušanCycloracing - Team BD1:56:5947
8ČejkaPetrCyklo Team KolarnaD1:57:090
9509SekerkaKarelCycloracing - Team BD2:05:5245
10508EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkD2:21:1444
11DuchaňStanislavUničovD2:21:480
DNF511BabiánekMilanMIKO CYCLES PřerovDDNF0
DNF635KoníčekJiříSilny Team UničovDDNF0
DNF636ŠmídPavelDDNF0

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1249PelcLadislavForce KCK ZlínE1:32:2060
2617NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHIE1:32:2255
3622TrochtaLiborCycloracing - Team AE1:32:2352
4611BednářPavelCycloracing - Team AE1:32:2350
5625VysockýVladimírSilný team Uničov IE1:32:4449
6MajerníkKarolHape Cyclosport BrnoE1:32:570
7614KolaříkStanislavSilný team Uničov IIE1:33:0347
8613KlímaZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E1:33:0746
9604FišerVladimírHaPe BrnoE1:33:1245
10603KalousekJiříSilný team Uničov IE1:35:1844
11601PolcerFerdinandSilný team Uničov IE1:35:2343
12612DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E1:36:3142
13608PetrašStanislavTesaři OsíkE1:36:3541
14624VychodilMilanSilný team Uničov IE1:38:0640
15626WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE1:40:0139
16606VejrostaZbyněkPELL´S TeamE1:41:4638
17610KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE1:43:5937
18629VoráčMilan---E1:51:1736
19628PezdaMiroslavSilný team UničovE1:53:0535
20620RýznarMiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE2:01:5234
21615KrejsaIvanCykloklub Stará VesE2:07:5533
22627ZoubeleJiříCykloklub Stará VesE2:25:4832

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF1:32:3560
2702NovákVáclavSilný team Uničov IF1:37:1755
3701KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF1:42:5752
4704DomanskýAntonínCykloklub Stará VesF1:43:0850
5706KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesF2:07:4849
6713UlrichLubošSilný team Uničov IIF2:07:4848
7705HašekVáclavCykloklub Stará VesF2:25:4847

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1817Dýrová MacháčkováŠárkaSport Races - Isaac TeamŽ1:32:5160
2BartošováDenisaCK Hobby BohumínŽ1:33:050
3431HáblováAlenaCK Salaš - Slovácká kolovnaŽ1:33:1052
4TučkováLucieCykloteam KolárnaŽ1:33:150
5811VyčítalováJanaACS Drak Vrbno Ž1:43:0749
6815SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ1:44:2148
7440RadilováLucieHape BrnoŽ1:59:0247
8814SvobodováRadkaKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Ž2:00:5546

Počet účastníků závodu: 90

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I21360
2Cycloracing - Team A20655
3Cykloklub Stará Ves19852
4Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 17550
5CS Víno Karabina Šumperk16649
6CYCLING BRNO15148
7Silný team Uničov II13747
8Cycloracing - Team B9246

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 1

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 559
· Nejnovější člen: slavka spackova
     
Poslední návštěvy
Karel Rot 15:34:25
ckroso 2 dny
hasek 2 dny
Hlina60 3 dny
Trochta Libor 4 dny
Vysocky 1 týden
Michal 1 týden
Paolo 1 týden
frantan 1 týden
Pepe Koutny 1 týden