Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Září 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 16. závodu MP - Suchý vrch

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1202PetrDanielCYKLO-SKI klub PoličkaB24:09,660
2204StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB24:29,155
3209MičekRadomírCycloracing – Team AB24:38,852
4SvobodaJanYOGI Racing OstravaB25:11,70
5203HorákMichalCYCLING BRNOB25:31,049
6HrdinaŠtěpánSKP Duha LanškrounB25:31,80
7KratochvílTomášPardubiceB26:26,10
8207JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB26:48,246
9ČeganJakubPardubiceB27:23,40
10BílýPetrHeřmaniceB27:25,40
11221ProcházkaVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BB27:26,843
12222SnášelLubomírC.S.C. ŠumperkB27:56,442
13ZámečníkMartinPraha 10B29:02,40
14DolečekRomanLíšniceB29:15,00
15215KoňarikDavidC.S.C. ŠumperkB30:53,739
16213JílekJakubKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB31:11,138
17219PolcerJanSilný team Uničov IIB33:11,037
18CernohousPavelJBL Jablonné – Standa týmB39:18,50

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1401HomolaLiborCycloracing – Team AC23:24,260
2426VašíčekPavelCycloracing – Team AC23:52,055
3HekeleEmilSvitavyC24:02,90
4402JanůMartinSilný team Uničov IC24:17,050
5BoháčMarcelSvitávkaC24:22,10
6422StráníkJosefTesaři OsíkC24:25,948
7416KudaPavelCYCLING BRNOC25:04,747
8404ChaloupkaPetrCycloracing – Team AC25:58,846
9412DrábekZdeněkCYCLING BRNOC26:00,045
10427VespalecOndřejSilný team Uničov IIC26:10,544
11HruškaPetrStrojon Výtahy Lázně BohdanečC27:05,20
12424SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC27:42,242
13429VráždilJiříC.S.C. ŠumperkC29:04,141
14406JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlC29:23,340
15SlezákOndřejČeská TřebováC31:37,70
16BerkovičDavidPraha 5C33:53,00
17408DvořákRadekC.S.C. ŠumperkC34:29,737
18419PeštaPavelHaPe BrnoC54:07,736

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1PecháčekMiroslavŠtítyD26:41,10
2526SkřečekRobertCYCLING BRNOD26:44,455
3KrálPetrOFTEX oční klinikaD27:12,00
4505ŠvecMilanSilný team Uničov ID27:50,950
5ŠpačekJiříSilný team UničovD27:54,20
6519HudečekDušanCycloracing – Team BD27:59,648
7ScheuerJanLanškrounD28:22,60
8HrubanJanČeská TřebováD30:37,50
9507VopálkaPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BD30:41,945
10509SekerkaKarelCycloracing – Team BD31:30,144
11508EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkD32:03,743
12ŠilarTomášStaročernskoD32:23,00
13BetlachMartinTJ ČenkoviceD39:32,10

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1622TrochtaLiborCycloracing – Team AE25:49,760
2603KalousekJiříSilný team Uničov IE28:15,055
3601PolcerFerdinandSilný team Uničov IE28:27,452
4604FišerVladimírHaPe BrnoE29:50,650
5608PetrašStanislavTesaři OsíkE31:50,349
6612DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlE32:37,548
7623VolfBohumilC.S.C. ŠumperkE33:09,547
8610KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE33:37,346
9626WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE33:50,545
10629VoráčMilan---E36:49,844
11627ZoubeleJiříCykloklub Stará VesE36:53,343
12620RýznarMiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE37:38,042
13615KrejsaIvanCykloklub Stará VesE38:16,741

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF29:46,160
2709NavrátilFrantišekSKC Tufo ProstějovF30:33,655
3701KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF32:10,352
4702NovákVáclavSilný team Uničov IF33:49,750
5713UlrichLubošSilný team Uničov IIF37:08,649
6AmbrožKarelKřižanovF39:23,40
7706KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesF46:53,147
8705HašekVáclavCykloklub Stará VesF02:16,946

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1VolnáMarieCycloracing Team Ž27:44,70
2811VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ32:21,155
3ZedníkováIvetaSKI BIKE CENTRUMŽ35:20,40

Počet účastníků závodu: 73

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cycloracing - Team A22160
2Silný team Uničov I21755
3CYCLING BRNO19652
4Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 18950
5Cykloklub Stará Ves18849
6CS Víno Karabina Šumperk17348
7C.S.C. Šumperk16947
8Silný team Uničov II13046

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 560
· Nejnovější člen: slavka spackova
     
Poslední návštěvy
Karel Rot 11:17:50
Paolo 1 den
ryznar 2 dny
administrator 2 dny
IKOS 3 dny
Shejk 5 dny
kpetr66 6 dny
Pepe Koutny 1 týden
zdenekw 1 týden
milos4 1 týden