Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Květen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Změny v hodnocení ...
Nejdiskutovanější
· Změny v hodnocen... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 1. závodu MP - Uničovská časovka / Uničov

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1210HrstkaJanRafkarna IDEA Cycling TeamB00:31:5660
2204MičekRadomírCycloracing - Team BB00:33:0555
3207BabiánekDavidCycloracing - Team AB00:33:3852
4202StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB00:34:4150
5211JílekJakubKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB00:35:4549
6203ProcházkaVítKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB00:36:1048
7206SnášelLubomírC.S.C. ŠumperkB00:36:1347
8215MachalaJanCycloracing - Team BB00:36:2346
9208DomanskýMartinCykloklub Stará VesB00:37:2545
10217MikulenkaJaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBB00:37:4744
11221KováčekMartinTJ Rožnov pod RadhoštěmB00:38:4243
12205PolcerMichalSilný team Uničov IIB00:40:0042

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1401HomolaLiborCycloracing - Team AC00:32:1060
2412ČernýPetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BC00:32:4755
3402VašíčekPavelCycloracing - Team AC00:33:0952
4403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling TeamC00:33:1750
5404JanůMartinSilný team Uničov IC00:33:2049
6406StráníkJosefTesaři OsíkC00:33:3048
7405ChaloupkaPetrCycloracing - Team AC00:33:4147
8409JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlC00:34:3046
9411BoháčMarcelTesaři OsíkC00:34:3545
10429VespalecOndřejSilný team Uničov IIC00:35:0244
11423SedláčekDanCycloracing - Team AC00:35:0443
12428TrébalRichardCycloracing - Team BC00:35:4042
13418JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlC00:36:0941
14415DvořákRadekC.S.C. ŠumperkC00:36:3440
15416HrubýPavelC.S.C. ŠumperkC00:37:2639
16432VráždilJiříC.S.C. ŠumperkC00:38:0438
17433TrunečkaZbyněkBikesport team MohelniceC00:38:3237
18427SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC00:39:0636
19420KukulaMarcelCS Víno Karabina ŠumperkC00:39:4035
20419KaplMartinCykloklub Stará Ves BC00:41:0434
21417JílekMartinC.S.C. ŠumperkC00:41:2033
22422PeštaPavelHaPe BrnoC00:58:0532

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1509BergmanJaroslavSportRaces-Isaac TeamD00:34:0760
2501BosákAlešCycloracing - Team AD00:35:2255
3514HrubýPetrC.S.C. ŠumperkD00:36:5052
4504ŠvecMilanSilný team Uničov ID00:36:5550
5505HudečekDušanCycloracing - Team AD00:37:2649
6506SekerkaKarelCycloracing - Team BD00:37:2748
7523RotKarelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlD00:37:3547
8527ŠmídPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BD00:39:0246
9508BabiánekMilanMIKO CYCLES PřerovD00:39:0445
DNF519LukešStanislavCycloracing - Team ADDNF0

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1601NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHIE00:35:4760
2603FišerVladimírHaPe BrnoE00:36:1455
3622VejrostaZbyněkPELL´S TeamE00:36:2152
4624VysockýVladimírSilný team Uničov IE00:36:3150
5602KalousekJiříSilný team Uničov IE00:37:2049
6607WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE00:37:4748
7605DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlE00:38:1247
8623VychodilMilanSilný team Uničov IE00:38:5346
9615PolcerFerdinandSilný team Uničov IE00:39:4545
10610EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkE00:40:0644
11609VoráčMilan---E00:40:2243
12620SilnýMilanSilný team Uničov IIE00:40:5642
13608KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE00:41:0841
14626ZoubeleJiříCykloklub Stará VesE00:46:1840
DNF611KlímaZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BEDNF0

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1701ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF00:38:1660
2704DomanskýAntonínCykloklub Stará VesF00:42:1455
3713UlrichLubošSilný team Uničov IIF00:42:2452
4703KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF00:43:1550
5707KubíkVladimírKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlF00:44:4049
6711SovinskýRobertROSOF00:50:0448
7709MazelAloisCyklo Klub Kučera ZnojmoF00:50:0547
8706KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesF00:50:2946
9710MikolajczykZdeněkYOGI Racing OstravaF01:02:4345

Kategorie: PM

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1MiroslawWojciakJAFI SPORT BIKE TEAMPM00:29:390
2RafalWrozinaJAFI SPORT BIKE TEAMPM00:30:320
3JiříPokornýCK Příbram Fany GastroPM00:31:010
4PavelGrässleTeam Bikecentrum.euPM00:31:290
5FilipŘehaFORCE TEAM JeseníkPM00:32:360
6VojtekZielinskiQUEST ROADPM00:32:430
7LadislavSmrktaKolarnaPM00:32:550
8MichalDaněk3DA TeamPM00:33:140
9TomášRessSportRacesIsaac TeamPM00:33:210
10StanislavProkešProkesteamPM00:33:470
11MartinNěmčíkCYKLONEMCIKPM00:34:050
12RadomírNovotnýPM00:34:380
13PetrŠtěpařČerti KunčinaPM00:34:410
14RadovanFojtbikecentrum.euPM00:34:460
15MilanOnderkaYogi Racing OstravaPM00:34:480
16MartinHalákbikecentrum.euPM00:35:000
17MartinPechaKilpi Racing TeamPM00:35:020
18BogdanPałczykSPORTOSITOPM00:35:080
19TomášSatkeIn-Life Cycling TeamPM00:35:130
20JiříŠustrSilný Team Uničov IIPM00:35:230
21MartinJarošRacing Olešná Frýdek-MístekPM00:35:540
22PetrBaranSK BagbikePM00:36:190
23OndřejZajíčekTJ UničovPM00:36:250
24JanAmbrozekBrnoPM00:36:280
25IvoKolářPM00:36:570
26PiotrZajacQUEST ROADPM00:37:200
27MartinGoláňPM00:37:480
28MilanSchmidtTOFI-TEXTPM00:38:260
29LiborDomanskýStará VesPM00:38:370
30IvoKrejčíTriatlon Team UničovPM00:39:380
31LukášVybíhalUničovPM00:40:210
32JiříKoníčekSilný team UničovPM00:41:310
33JiříKlimovičSportcomplex BřeclavPM00:41:470
34MiroslavKonigVAKL UničovPM00:42:130
35JakubŽůrekPM00:43:260
36MilanŽůrekTriatlon Team UničovPM00:43:380
37PetrSchumeisterCK AyronPM00:43:580
38KarelPolášekČerní koněPM00:47:480

Kategorie: PŽ

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1HanaHeřmanovskáAndy Schleck Cycles - Immo Los00:36:460
2VlaďkaPechováKilpi Racing Team00:37:060
3DanielaČunderlováMapei Merida Kaňkovský00:38:160

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801SimonováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ100:36:4060
2803RadilováLucieHaPe BrnoŽ100:38:4155
3802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ100:42:4852
4804SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ100:44:2650

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1811VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ200:39:0460
2812VicencováPetraCycloracing - Team BŽ200:44:3355
3813BruštíkováNatašaSilný team Uničov IIŽ200:46:3852

Počet účastníků závodu: 116

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cycloracing - Team A21360
2Silný team Uničov I20955
3Cycloracing - Team B20452
4Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 19650
4Cykloklub Stará Ves19650
6Silný team Uničov II19048
7C.S.C. Šumperk17847
8CS Víno Karabina Šumperk17146
9Tesaři Osík14545
10HaPe Brno14244
11Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl B10143

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 1

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 581
· Nejnovější člen: vital
     
Poslední návštěvy
imiki 00:50:29
Paolo 02:15:11
litl 02:28:32
Karel Rot 03:33:20
kaplik 04:18:52
administrator 04:40:46
AnnaK 06:06:29
zdenekw 11:03:07
fisla 11:15:59
Jiri Vrazdil 23:48:44