Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· Změny v hodnocení ...
Nejdiskutovanější
· Změny v hodnocen... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 4. závodu MP - Mamut tour 2019 / Přerov

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1232GrässlePavelBikecentrum.euB3:57:3160
2210HrstkaJanRáfkárna IDEA Cycling TeamB3:57:4255
3221KováčekMartinTJ Rožnov pod RadhoštěmB4:30:5252
4205PolcerMichalSilný team Uničov IIB5:04:2350

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling TeamC4:05:1360
2411BoháčMarcelTesaři OsíkC4:06:4055
3402VašíčekPavelCycloracing - Team AC4:10:3552
4413DrábekZdeněkCYCLING BRNOC4:10:3650
5404JanůMartinSilný team Uničov IC4:10:3749
6423SedláčekDanCycloracing - Team AC4:10:4248
7429VespalecOndřejSilný team Uničov IIC4:13:2047
8437RessTomášKc brnoC4:15:5146
9414DvořáčekMartinCYCLING BRNOC4:34:3245
10418JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlC4:35:1144
11427SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC4:40:1043
12426ŠvábMiroslavCYCLING BRNOC4:52:0742
DNF405ChaloupkaPetrCycloracing - Team AC0:00:000

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1501BosákAlešCycloracing - Team AD2:02:5860
2518LukašákŠtefanCyklo team KOLARNAD2:09:4355
3531NovotnýRadomírCyklobest - Team BIANCHID2:09:4452
4513FlajsarJiříD2:14:4050
5504ŠvecMilanSilný team Uničov ID2:14:4849
6523RotKarelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlD2:32:3648

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1601NovotnýPavelCyklobest - Team BianchiE2:09:4060
2624VysockýVladimírSilný team Uničov IE2:09:4255
3602KalousekJiříSilný team Uničov IE2:14:4252
4603FišerVladimírHape sport BrnoE2:20:1150
5605DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlE2:20:1249
6622VejrostaZbyněkPells BrnoE2:22:5748
7615PolcerFerdinandSilný team Uničov IE2:22:5747
8608KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE2:23:0046
9607WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE2:28:3545
10609VoráčMilanE2:32:3744
11619RýznarMiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE3:04:4043
12604PetrašStanislavTesaři OsíkE3:29:3542

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1703KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF2:32:4260
2704DomanskýAntonínCykloklub Stará VesF2:37:1255
3705HašekVáclavCykloklub Stará VesF4:20:3552

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1806PavlíkováKateřinaBikecentrum.euŽ12:16:0160
2803RadilováLucieHaPe BrnoŽ12:32:3855
3804SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ12:42:0152
4802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ13:29:3550

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1816VečeřováSimonaCycloracing - Team AŽ22:23:0060

Počet účastníků závodu: 43

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cycloracing - Team A22060
2Silný team Uničov I20555
3CS Víno Karabina Šumperk18452
4Cykloklub Stará Ves16750
5Tesaři Osík14749
6Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 14148
7CYCLING BRNO13747

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 588
· Nejnovější člen: kozis
     
Poslední návštěvy
ryznar 04:02:04
Milan Vychodil 04:02:04
milous 04:44:37
kaplik 04:50:08
marranello 04:57:53
IKOS 04:58:54
smrkta 05:11:06
Jirka Sustr 05:57:38
Karel Rot 05:58:16
Straka 06:12:53