Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Prosinec 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· what is business inv...
· debt plan
· homes for sale in area
· what is the scientif...
· health science curre...
Nejdiskutovanější
· what is business ... [0]
· debt plan [0]
· homes for sale in... [0]
· what is the scien... [0]
· health science cu... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 10. závodu MP - Divoká Orlice / Žamberk

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1MauerDanielKC HlinskoB1:57:360
2HaufJanIndigo Cycling TeamB1:57:490
3210HrstkaJanRafkarna IDEA Cycling TeamB1:57:5252
4HradilMichalForce KCK ZlínB1:58:280
5PajerOndřejCatus Havl.BrodB1:58:470
6ProcházkaJakubTJ Lodní sporty BrnoB2:01:480
7202StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB2:01:4947
8FormánekJanForce Team JeseníkB2:08:270
9217MikulenkaJaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBB2:10:1545
10HniličkaLubomírVysoké MýtoB2:10:280
11KudaMartinSvitavyB2:10:370
12205PolcerMichalSilný team Uničov IIB2:38:3042
DNFHejtmánekMarekSporton ŠumperkBdnf0

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1413DrábekZdeněkCYCLING BRNOC2:04:1060
2436ZatloukalPetrC2:04:1055
3403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling TeamC2:04:1252
4401HomolaLiborCycloracing - Team AC2:04:1250
5434SmrktaLadislavCyklo team KOLARNAC2:04:1349
6411BoháčMarcelTesaři OsíkC2:04:1348
7404JanůMartinSilný team Uničov IC2:05:1847
8406StráníkJosefTesaři OsíkC2:05:2546
9429VespalecOndřejSilný team Uničov IIC2:05:3645
10405ChaloupkaPetrCycloracing - Team AC2:06:2044
11418JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlC2:11:4443
12433TrunečkaZbyněkBikesport team MohelniceC2:33:3042
13KotasVáclavLetoviceC2:37:100
14419KaplMartinCykloklub Stará Ves BC2:45:1540

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1ProkešStanislavD1:12:260
2514HrubýPetrC.S.C. ŠumperkD1:14:2255
3501BosákAlešCycloracing - Team AD1:14:2352
4516KudaPavelCYCLING BRNOD1:14:2550
5531NovotnýRadomírCyklobest - Team BIANCHID1:18:5249
6504ŠvecMilanSilný team Uničov ID1:18:5448
7510BravenecJiří---D1:18:5547
8522PecháčekMiroslavCykloklub Stará VesD1:18:5846
9ScheuerJanLanškrounD1:19:030
10519LukešStanislavCycloracing - Team AD1:19:2944
11505HudečekDušanCycloracing - Team AD1:23:2343
12523RotKarelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlD1:25:0442
13511CvrkalRichardCK Vinohradské ŠlapkyD1:31:5241

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1602KalousekJiříSilný team Uničov IE1:19:5560
2601NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHIE1:20:0855
3612KolaříkStanislavSilný team Uničov IIE1:20:1452
4624VysockýVladimírSilný team Uničov IE1:20:1850
5623VychodilMilanSilný team Uničov IE1:20:2049
6603FišerVladimírHaPe BrnoE1:20:2248
7615PolcerFerdinandSilný team Uničov IE1:20:2947
8605DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlE1:21:3146
9607WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE1:27:2345
10604PetrašStanislavTesaři OsíkE1:33:1744
11609VoráčMilan---E1:34:5943
12626ZoubeleJiříCykloklub Stará VesE1:39:3242
13619RýznarMiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE1:40:2541
14613KrejsaIvanCykloklub Stará VesE1:56:0940

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1703KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF1:32:2560
2707KubíkVladimírKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlF1:33:3455
3715MattušMilanF1:40:2652
4706KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesF1:56:0850
5705HašekVáclavCykloklub Stará VesF2:18:2749

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801SimonováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ11:23:3660
2803RadilováLucieHaPe BrnoŽ11:25:1655
3802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ11:32:2052

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1811VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ21:27:1060
2814OttováLenkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ21:31:4955
3812VicencováPetraCycloracing - Team BŽ21:41:1052

Počet účastníků závodu: 65

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I20760
2Cykloklub Stará Ves20555
3Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 19152
4Tesaři Osík19050
4Cycloracing - Team A19050
6Silný team Uničov II13948

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 600
· Nejnovější člen: Josef Smolicha
     
Poslední návštěvy
Karel Rot 07:08:26
Radomir Novotny 1 den
milos4 3 dny
zdenekw 1 týden
AnnaK 1 týden
Jiri Vrazdil 1 týden
Vysocky 2 týdny
imiki 2 týdny
IKOS 3 týdny
kaplik 3 týdny