Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Září 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· what is business inv...
· debt plan
· homes for sale in area
· what is the scientif...
· health science curre...
Nejdiskutovanější
· what is business ... [0]
· debt plan [0]
· homes for sale in... [0]
· what is the scien... [0]
· health science cu... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 8. závodu MP - Pohořany / Dolany

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1210HrstkaJanRafkarna IDEA Cycling TeamB0:14:3960
2202StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB0:15:1655
3217MikulenkaJaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBB0:16:0352
4VykydalJaroslavTJ AŠ Mladá BoleslavB0:17:020
5KořínekPavelElektrocentrum OlomoucB0:19:450
6211JílekJakubKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlB0:19:4750
7205PolcerMichalSilný team Uničov IIB0:19:5349

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1401HomolaLiborcycloracing team C0:14:4060
2436ZatloukalPetr---C0:15:3355
3406StráníkJosefTesaři OsíkC0:15:5252
4402VašíčekPavelcycloracing team C0:15:5550
5434SmrktaLadislavCyklo team KOLARNAC0:16:0049
6404JanůMartinSilný team Uničov IC0:16:0448
7418JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlC0:16:5047
8429VespalecOndřejSilný team Uničov IIC0:16:5346
9Fišer Michal C0:17:500
10427SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC0:18:1045
11MyškaDavidOlimpex Racing TeamC0:18:350
12428TrébalRichardCycloracing - Team BC0:18:3644
13432VráždilJiříC.S.C. ŠumperkC0:18:4043
14419KaplMartinCykloklub Stará Ves BC0:20:3342
15415DvořákRadekC.S.C. ŠumperkC0:22:4141
16416HrubýPavelC.S.C. ŠumperkC0:24:3640

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1501BosákAlešCycloracing - Team AD0:16:2360
2518LukašákŠtefanCyklo team KOLARNAD0:16:5855
3ŠtěpařPetrČerti KunčinaD0:17:020
4531NovotnýRadomírCyklobest - Team BIANCHID0:17:3552
5519LukešStanislavCycloracing - Team AD0:18:2550
6505HudečekDušanCycloracing - Team AD0:18:4349
7504ŠvecMilanSilný team Uničov ID0:18:5148
8508BabiánekMilanMIKO CYCLES PřerovD0:19:4247
9523RotKarelKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlD0:20:0046

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1624VysockýVladimírSilný team Uničov IE0:17:5660
2602KalousekJiříSilný team Uničov IE0:18:1055
3603FišerVladimírHape BrnoE0:18:3252
4623VychodilMilanSilný team Uničov IE0:19:5050
5605DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlE0:19:5849
6610EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkE0:20:2448
7615PolcerFerdinandSilný team Uničov IE0:21:0347
8608KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE0:21:0546
9604PetrašStanislavTesaři OsíkE0:21:2045
10607WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE0:21:2344
11SchulmeisterPetrCK AyronE0:23:030
12613KrejsaIvanCykloklub Stará VesE0:30:0843

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1702NovákVáclavSilný team Uničov IF0:20:0360
2701ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF0:20:5355
3703KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF0:21:2452
4CtiborJosefElektrocentrum OlomoucF0:24:340
5713UlrichLubošSilný team Uničov IIF0:25:0850
6709MazelAloisCyklo Klub Kučera ZnojmoF0:27:0149
7706KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesF0:29:4348
8705HašekVáclavCykloklub Stará VesF0:38:5647

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801SimonováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ10:18:2360
2802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ10:22:1655

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1PechováVlaďkaKilpi Racing TeamŽ20:19:060
2815ValouchováMarieC.S.C. ŠumperkŽ20:19:1660
3814OttováLenkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ20:20:1655
4811VyčítalováJanaACS Drak Vrbno Ž20:21:0852

Počet účastníků závodu: 58

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I23060
2Cycloracing - Team A22055
3Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 20152
4CS Víno Karabina Šumperk19450
5Cykloklub Stará Ves19049
6C.S.C. Šumperk18448
7Tesaři Osík15247
8Silný team Uničov II14546

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 1

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 600
· Nejnovější člen: Josef Smolicha
     
Poslední návštěvy
ryznar 00:37:06
Karel Rot 22:56:36
kaplik 1 den
Jiri Kalousek 2 1 den
plaminnek 1 den
Zdenek Rusnak 1 den
gulogulo 2 dny
Petr Zatloukal 4 dny
Sima 5 dny
Josef Smolicha 5 dny