Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Září 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· what is business inv...
· debt plan
· homes for sale in area
· what is the scientif...
· health science curre...
Nejdiskutovanější
· what is business ... [0]
· debt plan [0]
· homes for sale in... [0]
· what is the scien... [0]
· health science cu... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 9. závodu MP - Olomoucké kritérium / Olomouc

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1222CHALUPNÝMatějBike Centrum OlomoucB6060
2KALINAViktorForce Team JeseníkB290
3ŠTĚPÁNÍKJiříNutren Specialized RacingB250
4217MIKULENKAJaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBB1350
5ŘOUTILPavelCyklo team Kolárna OlomoucB50
6203PROCHÁZKAVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B048
7221KOVÁČEKMartinTJ Rožnov pod RadhoštěmB047
8211JÍLEKJakubKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B046

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1MLYNÁŘVlastikACS DRAK VrbnoC460
2434SMRKTALadislavCyklo team KOLARNAC3855
3414DVOŘÁČEKMartinCYCLING BRNOC2652
4406STRÁNÍKJosefTesaři OsíkC1050
5416HRUBÝPavelC.S.C. ŠumperkC149
6420KUKULAMarcelCS Víno Karabina ŠumperkC048
7415DVOŘÁKRadekC.S.C. ŠumperkC047

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1501BOSÁKAlešCycloracing - Team AD4860
2531NOVOTNÝRadomírCyklobest - Team BIANCHID3255
3504ŠVECMilanSilný team Uničov ID1952
4DUCHÁŇStanislavSilný UničovD80
5506SEKERKAKarelcycloracing team D349
6523ROTKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl D048

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1601NOVOTNÝPavelCyklobest - Team BIANCHIE3960
2624VYSOCKÝVladimírSilný team Uničov IE3355
3602KALOUSEKJiříSilný team Uničov IE1852
4604PETRAŠStanislavTesaři OsíkE950
5623VYCHODILMilanSilný team Uničov IE049
6603FIŠERVladimírHape BrnoE048
7608KUKULAZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE047
8605DURÁKLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E046
9610ELIÁŠJosefCS Víno Karabina ŠumperkE045
10607WIEDERMANNZdeněkSilný team Uničov IE044
11626ZOUBEKJiříCSK Stará VesE043
12619RÝZNARMiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE042
13613KREJSAIvanCykloklub Stará VesE041

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1701ŠENKJaroslavSilný team Uničov IF4060
2707KUBÍKVladimírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl F2155
3703KUBĚNKAVladislavCykloklub Stará VesF1452
4702NOVÁKVáclavSilný team Uničov IF1350
5706KOCHWASSERFrantišekCykloklub Stará VesF049

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1801SIMONOVÁMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ15060
2802TŘASÁKOVÁLadislavaTesaři OsíkŽ12755
3806PAVLÍKOVÁKateřinaBike Centrum OlomoucŽ12352
4803RADILOVÁLucieHape BrnoŽ1950
5804SVRČINOVÁŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ1049

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1814OTTOVÁLenkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ23260
2811VYČÍTALOVÁJanaACS Drak Vrbno Ž23255

Počet účastníků závodu: 46

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I21960
2CS Víno Karabina Šumperk20455
3Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 19752
4Cykloklub Stará Ves18550
5Tesaři Osík15549

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 3

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 600
· Nejnovější člen: Josef Smolicha
     
Poslední návštěvy
ryznar 00:28:10
Karel Rot 22:47:40
kaplik 1 den
Jiri Kalousek 2 1 den
plaminnek 1 den
Zdenek Rusnak 1 den
gulogulo 2 dny
Petr Zatloukal 4 dny
Sima 5 dny
Josef Smolicha 5 dny