Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Časovkářsky speciál
Přidal: 04.06.2023 11:30

1 inzerátů

3.1.0
     
Závěr sezony - vyhlášení výsledků
Kategorie A
1 213 Kunert Patrik Cyklo Tomek Mohelnice 559
Kategorie B
1 202 Goláň Martin Silný team Uničov - M 528
2 204 Polcer Michal Silný team Uničov - M 492
3 205 Polcer Jiří Silný team Uničov - M 469
4 215 Hnilička Lubomír Cycli.cz Team 410
5 206 Mikulenka Jaroslav Kroměříž 361
Kategorie C
1 403 Vespalec Ondřej Silný team Uničov - M 577
2 409 Janů Martin Cyklo Tomek Mohelnice 531
3 405 Jíra Pavel Cycli.cz Team 498
4 408 Svrčina David CS Víno Karabina Šumperk 496
5 404 Král Milan Silný team Uničov - M 319
Kategorie D
1 517 Kozubík Roman Cykloklub Stará Ves 561
2 507 Stráník Josef SK TESAŘI OSÍK 525
3 502 Boháč Marcel SK TESAŘI OSÍK 455
4 522 Zajac Piotr QUEST ROAD - Polsko 426
5 516 Hrubý Pavel C.S.C. Šumperk 415
6 503 Chaloupka Petr RIOCYCLING Team 391
7 506 Pecháček Miroslav Cykloklub Stará Ves 346
8 505 Kuda Pavel CYCLING BRNO 302
Kategorie E
1 601 Trochta Libor Cycloracing - Team 600
2 619 Švec Milan Silný team Uničov - M 521
3 603 Kalousek Jiří Silný team Uničov - S 517
4 605 Vychodil Milan Silný team Uničov - S 485
5 606 Sekerka Karel Cycloracing - Team II 467
6 620 Moravčík Zdeněk 450
7 608 Wiedermann Zdeněk Silný team Uničov - S 435
8 611 Babiánek Milan MIKO CYCLES Přerov 427
9 618 Janoušek Václav Cyklo Janoušek 394
10 613 Eliáš Josef CS Víno Karabina Šumperk 307
Kategorie F
1 701 Baťa Vladimír Cykloklub Stará Ves 595
2 702 Fišer Vladimír HaPe Brno 554
3 705 Kukula Zdeněk CS Víno Karabina Šumperk 518
4 703 Šenk Jaroslav Silný team Uničov - S 504
5 708 Zoubele Jiří Cykloklub Stará Ves 481
6 712 Hašek Václav Cykloklub Stará Ves 458
7 709 Krejsa Ivan Cykloklub Stará Ves 453
8 707 Ulrich Luboš Silný team Uničov - S 382
9 713 Mattuš Milan POKR Pardubice 276
Kategorie Ž1
1 819 Veitová Monika Cyklotrenink-František Trkal 600
Kategorie Ž2
1 811 Vyčítalová Jana Cykloklub Stará Ves 544
2 818 Třasáková Ladislava SK TESAŘI OSÍK 462
3 813 Dohnalová Jarka Loko Campagnolo Krnov 345
     
Komentáře
#1 | zdenekw dne 30.10.2023 10:14:35
Zdravím Vás,

do voleb vedení Sk-Mp už nehodlám kandidovat a po letech končím a chci to předat někomu mladšímu.
     
Přidat komentář
Abyste mohli přidávat komentáře, musíte být přihlášený.
     
Hodnocení
Musíte být registrovaný, abyste mohli hodnotit.

Prosím přihlašte se, a nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP






     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 64

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 708
· Nejnovější člen: Emil Hekele
     
Poslední návštěvy
gulogulo < 5 min.
administrator 00:08:30
Milan Vychodil 00:24:11
imiki 00:27:48
sony 00:46:31
geprtsimon 01:14:07
Zezula 10:03:16
David 10:12:38
IKOS 10:16:07
Trochta Libor 10:53:39