Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Soupiska MP
ČísloPříjmení JménoCTýmKat.Družstva
0Špačková Slávka1 - Ředitel závoduŽ2ne
0Lichnovský Radomír1 - Ředitel závoduDne
202Stránský JiříCycli.cz Team Bne
203Mikulenka JaroslavKroměřížBne
204Polcer MichalSilný team Uničov IIBano
209Brachtl AdamBne
210Glänzner DominikCycli.cz Team Bne
211Goláň MartinSilný team Uničov IBano
212Halák MartinBikecentrum.euBne
213Machala JanCycloracing - Team BBne
214Polcer JanSilný team Uničov IIBano
215Polcer JiříSilný team Uničov IIBano
216Regec VojtechBne
217Sokolář JiříBruntálBne
218Třasák LukášTesaři OsíkBano
219Zbýň MartinCBne
220Řeháček JaroslavRafkarna IDEA Cycling TeamBne
221Trunečka ZbyněkBikesport team MohelniceBne
401Homola LiborCycloracing - Team ACne
402Janů MartinCSilný team Uničov ICano
403Stráník JosefCTesaři OsíkCano
404Boháč MarcelTesaři OsíkCano
405Vespalec OndřejSilný team Uničov ICano
406Smrkta LadislavCCyklo Tým KolarnaCne
407Jíra PavelCycli.cz Team Cne
408Svrčina DavidCS Víno Karabina ŠumperkCano
409Zatloukal PetrCyklo team KOLARNACne
411Buchinger IvanCne
412Černý PetrCycli.cz Team Cne
413Domanský MartinCykloklub Stará VesCano
414Drábek ZdeněkCDZ BEX CYCLING TEAMCne
415Gotthard DavidSport ImportCne
416Hrubý PavelC.S.C. ŠumperkCano
417Jílek MartinC.S.C. ŠumperkCano
418Kapl MartinCykloTrenink.comCne
419Koňarik DavidC.S.C. ŠumperkCano
420Kukula MarcelCS Víno Karabina ŠumperkCano
421Lakomý RomanCSilný team Uničov IICano
422Novotný PetrHaPe BrnoCano
423Pešta PavelCHaPe BrnoCano
424Procházka VítCycli.cz Team Cne
425Vodička VáclavCYCLING BRNOCne
426Snášel LubomírC.S.C. ŠumperkCano
427Šustr JiříSilný team UničovCne
428Šváb MiroslavCYCLING BRNOCne
429Vašíček PavelCCycloracing - TeamCne
431Vráždil JiříC.S.C. ŠumperkCano
432Míček RomanACS Drak Vrbno Cano
433Mlynář VlastimilCACS Drak Vrbno Cano
434Zezula TomášCYCLING BRNOCne
435Kotas VáclavCYCLING BRNOCne
436Trunečka ZbyněkBikesport team MohelniceCne
437Blinka LuděkCykloteam MXM HulínCne
501Bosák AlešD2mont - cycling teamDne
502Švec MilanSilný team Uničov IDano
503Novotný RadomírCyklobest - Team BIANCHIDne
504Hrubý PetrC.S.C. ŠumperkDano
506Hudeček DušanCycloracing - Team BDne
507Bukač RomanPardubiceDne
508Kuda PavelCYCLING BRNODne
509Pecháček MiroslavCykloklub Stará VesDano
510Skřeček RobertCYCLING BRNODne
511Babiánek MilanDne
512Bravenec JiříDne
514Cvrkal RichardCK Vinohradské ŠlapkyDne
515Dvořáček MartinCYCLING BRNODne
516Dvořák RadekCC.S.C. ŠumperkDano
518Jelínek FrantišekCS Víno Karabina ŠumperkDano
519Jílek FrantišekCycli.cz Team Dne
520Chaloupka PetrCycloracing - Team ADne
521Fojt RadovanCBikecentrum.euDano
522Král PetrDne
601Kalousek JiříSilný team Uničov IEano
602Fišer VladimírHaPe BrnoEano
603Novotný PavelCyklobest - Team BIANCHIEne
604Vysocký VladimírSilný team Uničov IEano
605Vychodil MilanSilný team Uničov IEano
606Durák LubomírTesaři OsíkEano
607Vejrosta ZbyněkBIG ONE BrnoEne
608Polcer FerdinandSilný team Uničov IIEano
609Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov IIEano
610Rýznar MiroslavCS Víno Karabina ŠumperkEano
611Bergman JaroslavSportRaces-Isaac Team Ene
612Eliáš JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
613Klíma ZdeněkAK Olymp BrnoEne
614Kolařík StanislavSilný team Uničov IIEano
615Kremla PavelCEne
616Lukeš StanislavCycloracing - Team AEne
617Marada JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
618Partyš MiloslavEne
619Rak ZdeněkCykloklub Stará VesEano
620Sekerka KarelCycloracing - Team BEne
621Silný MilanSilný team Uničov IEano
622Trochta LiborCycloracing - Team AEne
623Ejem PetrEJATOR - ProstějovEne
624Jiřík ZdeněkBikesport team MohelniceEne
701Kuběnka VladislavCykloklub Stará VesFano
702Ulrich LubošSilný team Uničov IIFano
703Šenk JaroslavSilný team Uničov IFano
705Baťa VladimírCykloklub Stará VesFano
706Hašek VáclavCykloklub Stará VesFano
707Krejsa IvanCCykloklub Stará VesFano
708Kukula ZdeněkCCS Víno Karabina ŠumperkFano
709Mattuš MilanPOKR Pardubice Fne
710Navrátil FrantišekSilný team Uničov IIFano
711Petraš StanislavTesaři OsíkFano
712Sovinský RobertROSOFne
713Zoubele JiříCykloklub Stará VesFano
714Masný MilanRacing Olešná Frýdek - MístekFne
801Simonová MonikaCyklotrenink-František TrkalŽ1ne
802Třasáková LadislavaTesaři OsíkŽ1ano
803Svrčinová ŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ1ano
804Jaklová LenkaACS Drak Vrbno Ž1ano
806Míčková MagdalénaACS Drak Vrbno Ž1ano
811Vyčítalová JanaACS Drak Vrbno Ž2ano
812Ottová LenkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ2ano
813Valouchová MarieC.S.C. ŠumperkŽ2ano
814Radilová LucieHaPe BrnoŽ2ano


Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP








     
Poslední články
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 13

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 628
· Nejnovější člen: Vlastik
     
Poslední návštěvy
radomirlichnovsky < 5 min.
IKOS < 5 min.
robert 00:09:01
gulogulo 00:17:17
milous 00:25:22
kaplik 00:31:03
Lukas Prichystal 00:35:34
Ales Bosak 01:07:06
Karel Rot 01:21:06
imiki 02:25:52