Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Celkové pořadí jednotlivců

Celkové pořadí MP 2021

Kategorie: B

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1211GoláňMartinSilný team Uničov I21021004210
2217SokolářJiříBruntál19719704197
3204PolcerMichalSilný team Uničov II13313303133
4202StránskýJiříCycli.cz Team 11211202112
5203MikulenkaJaroslavKroměříž10510502105
6213MachalaJanCycloracing - Team B10110102101
7215PolcerJiříSilný team Uničov II96960296
8221TrunečkaZbyněkBikesport team Mohelnice94940294
9210GlänznerDominikCycli.cz Team 60600160
10219ZbýňMartin50500150
11216RegecVojtech45450145

Kategorie: C

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1404BoháčMarcelTesaři Osík20220204202
2405VespalecOndřejSilný team Uničov I18718704187
3403StráníkJosefTesaři Osík18018004180
4409ZatloukalPetrCyklo team KOLARNA17017003170
4401HomolaLiborCycloracing - Team A17017003170
6402JanůMartinSilný team Uničov I14814803148
7407JíraPavelCycli.cz Team 13213203132
8436TrunečkaZbyněkBikesport team Mohelnice12212203122
9421LakomýRomanSilný team Uničov II11811803118
10425VodičkaVáclavCYCLING BRNO10510502105
11434ZezulaTomášCYCLING BRNO10110102101
12429VašíčekPavelCycloracing - Team99990299
13412ČernýPetrCycli.cz Team 94940294
13433MlynářVlastimilACS Drak Vrbno 94940294
15424ProcházkaVítCycli.cz Team 92920292
16432MíčekRomanACS Drak Vrbno 83830283
17416HrubýPavelC.S.C. Šumperk81810281
18408SvrčinaDavidCS Víno Karabina Šumperk79790279
19415GotthardDavidSport Import55550155
20428ŠvábMiroslavCYCLING BRNO52520152
21437BlinkaLuděkCykloteam MXM Hulín47470147
22427ŠustrJiříSilný team Uničov44440144
23422NovotnýPetrHaPe Brno43430143
24426SnášelLubomírC.S.C. Šumperk42420142
25431VráždilJiříC.S.C. Šumperk41410141

Kategorie: D

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1501BosákAlešD2mont - cycling team21221204212
2503NovotnýRadomírCyklobest - Team BIANCHI19919904199
3516DvořákRadekC.S.C. Šumperk16916904169
4504HrubýPetrC.S.C. Šumperk16416403164
4507BukačRomanPardubice16416403164
6510SkřečekRobertCYCLING BRNO14414403144
7502ŠvecMilanSilný team Uničov I13613603136
8506HudečekDušanCycloracing - Team B13013003130
9521FojtRadovanBikecentrum.eu11011002110
10508KudaPavelCYCLING BRNO10210202102
11509PecháčekMiroslavCykloklub Stará Ves92920292
12519JílekFrantišekCycli.cz Team 89890289
12511BabiánekMilan89890289
14515DvořáčekMartinCYCLING BRNO46460146
15522KrálPetr42420142

Kategorie: E

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1616LukešStanislavCycloracing - Team A21221204212
2602FišerVladimírHaPe Brno19419404194
3620SekerkaKarelCycloracing - Team B19219204192
4606DurákLubomírTesaři Osík18318304183
5622TrochtaLiborCycloracing - Team A18018003180
6609WiedermannZdeněkSilný team Uničov II17117104171
7605VychodilMilanSilný team Uničov I14014003140
8607VejrostaZbyněkBIG ONE Brno13813803138
9608PolcerFerdinandSilný team Uničov II12712703127
10612EliášJosefCS Víno Karabina Šumperk12212203122
11610RýznarMiroslavCS Víno Karabina Šumperk11911903119
12623EjemPetrEJATOR - Prostějov11011002110
13613KlímaZdeněkAK Olymp Brno10710702107
14603NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHI97970297
15614KolaříkStanislavSilný team Uničov II49490149
15617MaradaJosefCS Víno Karabina Šumperk49490149
17619RakZdeněkCykloklub Stará Ves44440144
18624JiříkZdeněkBikesport team Mohelnice42420142

Kategorie: F

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1711PetrašStanislavTesaři Osík21321304213
2703ŠenkJaroslavSilný team Uničov I17017003170
3708KukulaZdeněkCS Víno Karabina Šumperk15615603156
4701KuběnkaVladislavCykloklub Stará Ves15015003150
4709MattušMilanPOKR Pardubice 15015003150
6702UlrichLubošSilný team Uničov II14414403144
7713ZoubeleJiříCykloklub Stará Ves13613603136
8705BaťaVladimírCykloklub Stará Ves12012002120
9712SovinskýRobertROSO93930293
10707KrejsaIvanCykloklub Stará Ves90900290
11710NavrátilFrantišekSilný team Uničov II48480148
12706HašekVáclavCykloklub Stará Ves45450145

Kategorie: HM

Kategorie: O

Kategorie: Ž1

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1801SimonováMonikaCyklotrenink-František Trkal18018003180
2802TřasákováLadislavaTesaři Osík16516503165
3806MíčkováMagdalénaACS Drak Vrbno 11511502115
4804JaklováLenkaACS Drak Vrbno 52520152

Kategorie: Ž2

PořadíČíslo Příjmení JménoTým Celkem I. pol II. pol Počet Body
1811VyčítalováJanaACS Drak Vrbno 22222204222
2814RadilováLucieHaPe Brno17017003170
3813ValouchováMarieC.S.C. Šumperk12012002120

Počet hodnocených závodníků: 88




Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP








     
Poslední články
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 13

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 628
· Nejnovější člen: Vlastik
     
Poslední návštěvy
imiki 00:55:52
kaplik 02:18:50
Milan Onderka 03:00:15
Josef 04:00:18
bogic 04:03:47
Sima 04:16:11
F16 04:24:45
Radomir Novotny 04:39:11
zdenekw 05:51:26
JanaV 05:56:30