Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Prosinec 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Soupiska MP
ČísloPříjmení JménoCTýmKat.Družstva
211Domanský MartinCykloklub Stará VesBano
212Holemý MartinCycloracing - Team BBano
203Horák MichalCYCLING BRNOBano
213Jílek JakubKC HlinskoBne
207Jíra PavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Bano
214Klein IvanKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Bano
215Koňarik DavidC.S.C. ŠumperkBano
216König Gabriel---Bne
217Kováček MartinTJ Rožnov pod RadhoštěmBne
218Mach Ondřej---Bne
208Machala JanCycloracing - Team BBano
202Petr DanielCYKLO-SKI klub PoličkaBne
219Polcer JanSilný team Uničov IIBano
220Polcer MichalSilný team Uničov IIBano
221Procházka VítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BBano
222Snášel LubomírC.S.C. ŠumperkBano
204Stránský JiříCKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Bano
223Třasák LukášTesaři OsíkBano
411Černý PetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Cano
404Chaloupka PetrCycloracing - Team ACano
412Drábek ZdeněkCYCLING BRNOCano
413Dvořáček MartinCYCLING BRNOCano
408Dvořák RadekCC.S.C. ŠumperkCano
403Gotthard DavidRafkarna IDEA Cycling TeamCne
401Homola LiborCycloracing - Team ACano
414Hrubý PavelC.S.C. ŠumperkCano
402Janů MartinCSilný team Uničov ICano
415Jílek MartinC.S.C. ŠumperkCano
406Jílek FrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Cano
416Kuda PavelCYCLING BRNOCano
417Kukula MarcelCS Víno Karabina ŠumperkCano
418Machotka KarelYOGI Racing Ostrava Cne
407Mikulášek TomášSportRaces-Isaac Team Cne
419Pešta PavelHaPe BrnoCne
420Rot KarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BCano
421Šmíd RobertCYCLING BRNOCano
422Stráník JosefCTesaři OsíkCano
423Šváb MiroslavCYCLING BRNOCano
424Svrčina DavidCS Víno Karabina ŠumperkCano
425Tesař OldřichTesaři OsíkCano
410Trébal RichardCycloracing - Team BCano
426Vašíček PavelCCycloracing - Team ACano
427Vespalec OndřejSilný team Uničov IICano
428Vodička VáclavCCYCLING BRNOCano
429Vráždil JiříC.S.C. ŠumperkCano
511Babiánek MilanMIKO CYCLES PřerovDne
512Bergman JaroslavSportRaces-Isaac Team Dne
513Bosák AlešCycloracing - Team ADano
514Bravenec Jiří---Dne
515Cvrkal RichardCK Vinohradské ŠlapkyDne
516Dykast VítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Dano
508Eliáš JosefCS Víno Karabina ŠumperkDano
517Flajsar Jiří---Dne
518Hrubý PetrC.S.C. ŠumperkDano
519Hudeček DušanCycloracing - Team BDano
520Janiček PetrCyklobest - Team BIANCHIDne
521Jelínek FrantišekCS Víno Karabina ŠumperkDano
504Lukeš StanislavCycloracing - Team ADano
522Marada JosefCS Víno Karabina ŠumperkDano
523Mátl PavelCS Víno Karabina ŠumperkDano
501Novák PetrSK Donocykl Vysoké MýtoDne
524Petruš LubomírACS Drak Vrbno Dne
509Sekerka KarelCCycloracing - Team BDano
525Sevcik Bronislav---Dne
526Skřeček RobertCYCLING BRNODano
505Švec MilanSilný team Uničov IDano
507Vopálka PavelCKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BDano
611Bednář PavelCycloracing - Team AEano
612Durák LubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Eano
604Fišer VladimírHaPe BrnoEne
603Kalousek JiříSilný team Uničov IEano
613Klíma ZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Eano
614Kolařík StanislavSilný team Uničov IIEano
615Krejsa IvanCCykloklub Stará VesEano
610Kukula ZdeněkCCS Víno Karabina ŠumperkEano
616Masný Milan---Ene
617Novotný PavelCyklobest - Team BIANCHIEne
618Partyš Miloslav---Ene
608Petraš StanislavTesaři OsíkEano
601Polcer FerdinandSilný team Uničov IEano
619Rak ZdeněkCykloklub Stará VesEano
620Rýznar MiroslavCS Víno Karabina ŠumperkEano
621Silný MilanCSilný team Uničov IIEano
622Trochta LiborCycloracing - Team AEano
606Vejrosta ZbyněkPELL´S TeamEne
623Volf BohumilC.S.C. ŠumperkEano
624Vychodil MilanSilný team Uničov IEano
625Vysocký VladimírSilný team Uničov IEano
626Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov IEano
627Zoubele JiříCykloklub Stará VesEano
704Domanský AntonínCykloklub Stará VesFano
705Hašek VáclavCykloklub Stará VesFano
706Kochwasser FrantišekCykloklub Stará VesFano
701Kuběnka VladislavCykloklub Stará VesFano
707Mazel AloisCyklo Klub Kučera ZnojmoFne
708Mikolajczyk ZdeněkYOGI Racing Ostrava Fne
709Navrátil FrantišekSKC Tufo ProstějovFne
702Novák VáclavSilný team Uničov IFano
710Šenk JaroslavSilný team Uničov IFano
711Sovinský RobertROSOFne
712Steigl StanislavČ.O.K.C. ProstějovFne
713Ulrich LubošSilný team Uničov IIFano
703Zyka MilanPELL´S TeamFne
813Mrkvicová VeronikaCYCLING BRNOŽano
802Simonová MonikaCyklotrenink-František TrkalŽne
814Svobodová RadkaKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Žano
815Svrčinová ŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽano
801Třasáková LadislavaTesaři OsíkŽano
816Valouchová MarieC.S.C. ŠumperkŽano
812Vicencová PetraCycloracing - Team AŽano
811Vyčítalová JanaACS Drak Vrbno Žne


Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 4

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 530
· Nejnovější člen: Radomir Novotny
     
Poslední návštěvy
IvoKolar 05:21:56
Olda 06:39:40
mila243 06:52:23
Jiri Vrazdil 07:44:58
lubosh68 12:32:15
Paul 16:00:18
kukys 17:49:37
Radomir Novotny 17:57:19
vkesyl 18:45:06
Trochta Libor 1 den