Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Prosinec 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Soupiska MP
ČísloPříjmení JménoCTýmKat.Družstva
514Bravenec Jiří---Dne
517Flajsar Jiří---Dne
216König Gabriel---Bne
218Mach Ondřej---Bne
616Masný Milan---Ene
618Partyš Miloslav---Ene
525Sevcik Bronislav---Dne
524Petruš LubomírACS Drak Vrbno Dne
811Vyčítalová JanaACS Drak Vrbno Žne
712Steigl StanislavČ.O.K.C. ProstějovFne
408Dvořák RadekCC.S.C. ŠumperkCano
414Hrubý PavelC.S.C. ŠumperkCano
518Hrubý PetrC.S.C. ŠumperkDano
415Jílek MartinC.S.C. ŠumperkCano
215Koňarik DavidC.S.C. ŠumperkBano
222Snášel LubomírC.S.C. ŠumperkBano
816Valouchová MarieC.S.C. ŠumperkŽano
623Volf BohumilC.S.C. ŠumperkEano
429Vráždil JiříC.S.C. ŠumperkCano
515Cvrkal RichardCK Vinohradské ŠlapkyDne
610Kukula ZdeněkCCS Víno Karabina ŠumperkEano
508Eliáš JosefCS Víno Karabina ŠumperkDano
521Jelínek FrantišekCS Víno Karabina ŠumperkDano
417Kukula MarcelCS Víno Karabina ŠumperkCano
522Marada JosefCS Víno Karabina ŠumperkDano
523Mátl PavelCS Víno Karabina ŠumperkDano
620Rýznar MiroslavCS Víno Karabina ŠumperkEano
424Svrčina DavidCS Víno Karabina ŠumperkCano
815Svrčinová ŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽano
428Vodička VáclavCCYCLING BRNOCano
412Drábek ZdeněkCYCLING BRNOCano
413Dvořáček MartinCYCLING BRNOCano
203Horák MichalCYCLING BRNOBano
416Kuda PavelCYCLING BRNOCano
813Mrkvicová VeronikaCYCLING BRNOŽano
526Skřeček RobertCYCLING BRNODano
421Šmíd RobertCYCLING BRNOCano
423Šváb MiroslavCYCLING BRNOCano
426Vašíček PavelCCycloracing - Team ACano
611Bednář PavelCycloracing - Team AEano
513Bosák AlešCycloracing - Team ADano
404Chaloupka PetrCycloracing - Team ACano
401Homola LiborCycloracing - Team ACano
504Lukeš StanislavCycloracing - Team ADano
622Trochta LiborCycloracing - Team AEano
812Vicencová PetraCycloracing - Team AŽano
509Sekerka KarelCCycloracing - Team BDano
212Holemý MartinCycloracing - Team BBano
519Hudeček DušanCycloracing - Team BDano
208Machala JanCycloracing - Team BBano
410Trébal RichardCycloracing - Team BCano
707Mazel AloisCyklo Klub Kučera ZnojmoFne
202Petr DanielCYKLO-SKI klub PoličkaBne
520Janiček PetrCyklobest - Team BIANCHIDne
617Novotný PavelCyklobest - Team BIANCHIEne
615Krejsa IvanCCykloklub Stará VesEano
704Domanský AntonínCykloklub Stará VesFano
211Domanský MartinCykloklub Stará VesBano
705Hašek VáclavCykloklub Stará VesFano
706Kochwasser FrantišekCykloklub Stará VesFano
701Kuběnka VladislavCykloklub Stará VesFano
619Rak ZdeněkCykloklub Stará VesEano
627Zoubele JiříCykloklub Stará VesEano
802Simonová MonikaCyklotrenink-František TrkalŽne
604Fišer VladimírHaPe BrnoEne
419Pešta PavelHaPe BrnoCne
213Jílek JakubKC HlinskoBne
204Stránský JiříCKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Bano
411Černý PetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Cano
612Durák LubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Eano
516Dykast VítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Dano
406Jílek FrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Cano
207Jíra PavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Bano
214Klein IvanKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Bano
613Klíma ZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Eano
814Svobodová RadkaKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Žano
507Vopálka PavelCKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BDano
221Procházka VítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BBano
420Rot KarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BCano
511Babiánek MilanMIKO CYCLES PřerovDne
606Vejrosta ZbyněkPELL´S TeamEne
703Zyka MilanPELL´S TeamFne
403Gotthard DavidRafkarna IDEA Cycling TeamCne
711Sovinský RobertROSOFne
402Janů MartinCSilný team Uničov ICano
603Kalousek JiříSilný team Uničov IEano
702Novák VáclavSilný team Uničov IFano
601Polcer FerdinandSilný team Uničov IEano
710Šenk JaroslavSilný team Uničov IFano
505Švec MilanSilný team Uničov IDano
624Vychodil MilanSilný team Uničov IEano
625Vysocký VladimírSilný team Uničov IEano
626Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov IEano
621Silný MilanCSilný team Uničov IIEano
614Kolařík StanislavSilný team Uničov IIEano
219Polcer JanSilný team Uničov IIBano
220Polcer MichalSilný team Uničov IIBano
713Ulrich LubošSilný team Uničov IIFano
427Vespalec OndřejSilný team Uničov IICano
501Novák PetrSK Donocykl Vysoké MýtoDne
709Navrátil FrantišekSKC Tufo ProstějovFne
512Bergman JaroslavSportRaces-Isaac Team Dne
407Mikulášek TomášSportRaces-Isaac Team Cne
422Stráník JosefCTesaři OsíkCano
608Petraš StanislavTesaři OsíkEano
425Tesař OldřichTesaři OsíkCano
223Třasák LukášTesaři OsíkBano
801Třasáková LadislavaTesaři OsíkŽano
217Kováček MartinTJ Rožnov pod RadhoštěmBne
418Machotka KarelYOGI Racing Ostrava Cne
708Mikolajczyk ZdeněkYOGI Racing Ostrava Fne


Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 3

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 530
· Nejnovější člen: Radomir Novotny
     
Poslední návštěvy
Jiri Vrazdil 04:38:04
IvoKolar 04:47:27
Karel Rot 15:20:02
administrator 17:24:07
ryznar 1 den
cirinek 1 den
Lukas Trasak 1 den
Olda 2 dny
mila243 2 dny
lubosh68 2 dny