Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Únor 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Časovkářsky speciál
Přidal: 04.06.2023 11:30

1 inzerátů

3.1.0
     
Soupiska MP
ČísloPříjmení JménoCTýmKat.Družstva
608Janoušek VaclavEne
715Kamler JosefFne
208Machala JanBne
424Němec KamilCne
519Omelka PetrDne
717Partyš MiloslavFne
418Stratil MartinCne
205Zbýň MartinBne
213Kolář IvoActive Tour TeamBne
408Škrabal IvoCBuldoci RapotínCano
206Bárek MiloslavBuldoci RapotínBano
216Hanzalík MarekBuldoci RapotínBano
410Jašš PavelBuldoci RapotínCano
414Koňarik DavidCC.S.C. ŠumperkCano
513Dvořák RadekC.S.C. ŠumperkDano
233Geprt ŠimonC.S.C. ŠumperkAano
505Hrubý PavelC.S.C. ŠumperkDano
211Křenek AlešC.S.C. ŠumperkBano
716Volf BohumilC.S.C. ŠumperkFano
703Kukula ZdeněkCCS Víno Karabina ŠumperkFano
609Eliáš JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
613Jelínek FrantišekCS Víno Karabina ŠumperkEano
514Kukula MarcelCS Víno Karabina ŠumperkDano
611Marada JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
515Mátl PavelCS Víno Karabina ŠumperkDano
403Svrčina DavidCS Víno Karabina ŠumperkCano
251Svrčina TomášCS Víno Karabina ŠumperkAano
815Svrčinová ŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ2ano
203Hnilička LubomírCycli.cz Team Bano
402Jíra PavelCycli.cz Team Cano
416Procházka VítCycli.cz Team Cano
215Stránský JiříCycli.cz Team Bano
508Kuda PavelCYCLING BRNODano
412Šváb MiroslavCYCLING BRNOCano
415Zezula TomášCYCLING BRNOCano
509Homola LiborCycloracing - TeamDano
617Lukeš StanislavCycloracing - TeamEano
601Trochta LiborCycloracing - TeamEano
409Vašíček PavelCycloracing - TeamCano
210Petr DanielCYKLO-SKI klub PoličkaBne
511Novotný RadomírCyklobest - Team BIANCHIDne
707Krejsa IvanCCykloklub Stará VesFano
701Baťa VladimírCykloklub Stará VesFano
706Hašek VáclavCykloklub Stará VesFano
501Kozubík RomanCykloklub Stará VesDano
507Pecháček MiroslavCykloklub Stará VesDano
712Rak ZdeněkCykloklub Stará VesFano
615Stržínek KarelCykloklub Stará VesEano
812Vyčitalova JanaCykloklub Stará VesŽ2ano
705Zoubele JiříCykloklub Stará VesFano
516Janů MartinCCykloTomekDano
819Čunderlová DanielaCykloTomekŽ2ano
232Kunert DominikCykloTomekAano
252Kunert KryštofCykloTomekAano
231Kunert PatrikCykloTomekAano
209Němec PatrikCykloTomekBano
811Veitová MonikaCyklotrenink-František TrkalŽ2ne
405Nosek DavidEspressecco teamCne
614Slezák JosefFORCE KCK Cykloteam Zlín I Ene
419Pešta PavelCHaPe BrnoCano
702Fišer VladimírHaPe BrnoFano
817Radilová LucieHaPe BrnoŽ2ano
423Ress TomášKC BrnoCne
204Mikulenka JaroslavKroměřížBne
713Daněček PavelLoko Campagnolo KrnovFano
814Dohnalová JarkaLoko Campagnolo KrnovŽ2ano
607Babiánek MilanMIKO CYCLES PřerovEne
214Ehrenberger JakubOpen Cycling AcademyBne
709Mattuš MilanPOKR Pardubice Fne
504Zajac PiotrCQUEST ROAD - PolskoDano
421Bartoszewski MarcinQUEST ROAD - PolskoCano
518Cebula RobertQUEST ROAD - PolskoDano
422Fijalkowski TomaszQUEST ROAD - PolskoCano
520Kucewicz IreneuszQUEST ROAD - PolskoDano
818Madej AgataQUEST ROAD - PolskoŽ2ano
212Synowiec DominikQUEST ROAD - PolskoBano
619Zalewski KrzysztofQUEST ROAD - PolskoEano
420Zylinski PiotrQUEST ROAD - PolskoCano
616Kühnel JanuszRAVEX ENERGY SAVINGEne
506Chaloupka PetrCRIOCYCLING TeamDano
816Vicencová PetraRIOCYCLING TeamŽ2ano
711Sovinský RobertROSOFne
603Kalousek JiříCSilný team Uničov IEano
201Goláň MartinSilný team Uničov IBano
612Kolařík StanislavSilný team Uničov IEano
404Král MilanSilný team Uničov ICano
704Šenk JaroslavSilný team Uničov IFano
602Švec MilanSilný team Uničov IEano
401Vespalec OndřejSilný team Uničov ICano
604Vychodil MilanSilný team Uničov IEano
606Wiedermann ZdeněkCSilný team Uničov IIEano
517Lakomý RomanSilný team Uničov IIDano
406Planička RobertSilný team Uničov IICano
610Polcer FerdinandSilný team Uničov IIEano
411Polcer JiříSilný team Uničov IICano
202Polcer MichalSilný team Uničov IIBano
407Šustr JiříSilný team Uničov IICano
708Ulrich LubošSilný team Uničov IIFano
618Vysocký VladimírSilný team Uničov IIEano
417Groulík FrantišekSK PRIMA PoličkaCne
502Stráník JosefCSK TESAŘI OSÍKDano
503Boháč MarcelSK TESAŘI OSÍKDano
714Durák LubomírSK TESAŘI OSÍKFano
512Hauf JanSK TESAŘI OSÍKDano
605Moravčík ZdeněkSK TESAŘI OSÍKEano
710Petraš StanislavSK TESAŘI OSÍKFano
413Staněk LukášSK TESAŘI OSÍKCano
207Třasák LukášSK TESAŘI OSÍKBano
813Třasáková LadislavaSK TESAŘI OSÍKŽ2ano
510Machotka KarelYOGI Racing Ostrava Dne


Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP






     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 32

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 686
· Nejnovější člen: Martin Unzeitig
     
Poslední návštěvy
pierce 02:31:26
gulogulo 02:36:34
Trochta Libor 03:00:23
Jan Neumann 03:06:52
imiki 07:20:20
geprtsimon 09:20:01
Piotr 10:32:41
administrator 15:02:15
Martin Unzeitig 15:51:15
Jirka Sustr 18:14:44