Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Soupiska MP
ČísloPříjmení JménoCTýmKat.Družstva
211Babiánek DavidCycloracing - TeamBano
511Babiánek MilanMIKO CYCLES PřerovDne
611Baran PetrLoko Campagnolo KrnovEne
710Baťa VladimírCykloklub Stará VesFano
512Boháč MarcelTesaři OsíkDano
612Bravenec JiříEne
513Chaloupka PetrCycloracing - TeamDano
514Cvrkal RichardCK Vinohradské ŠlapkyDne
715Daněček PavelLoko Campagnolo KrnovFne
814Dohnalová JarkaLoko Campagnolo KrnovŽ2ne
411Domanský MartinCykloklub Stará VesCano
606Durák LubomírTesaři OsíkEano
505Dvořák RadekCC.S.C. ŠumperkDano
613Eliáš JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
711Fišer VladimírHaPe BrnoFano
212Geprt ŠimonC.S.C. ŠumperkBano
201Goláň MartinCSilný team Uničov IBano
409Gotthard DavidSport ImportCne
218Halák MartinBikecentrum.euBne
712Hašek VáclavCykloklub Stará VesFano
403Homola LiborCycloracing - TeamCano
219Hrstka JanRafkarna IDEA Cycling TeamBne
412Hrubý PavelC.S.C. ŠumperkCano
507Hrubý PetrC.S.C. ŠumperkDano
509Hudeček DušanCycloracing - Team IIDano
407Janů MartinCSilný team Uničov IICano
515Jelínek FrantišekCS Víno Karabina ŠumperkDano
516Jílek FrantišekCycli.cz Team Dne
413Jílek MartinC.S.C. ŠumperkCano
209Jílek PetrBne
414Jíra PavelCycli.cz Team Cne
623Jiřík ZdeněkBikesport team MohelniceEne
609Kalousek JiříSilný team Uničov IIEano
614Kolařík StanislavSilný team Uničov IEano
415Koňarik DavidC.S.C. ŠumperkCano
416Kotas VáclavCYCLING BRNOCne
417Kozubík RomanCykloklub Stará VesCano
418Král MilanSilný team Uničov IICano
707Krejsa IvanCCykloklub Stará VesFano
703Kuběnka VladislavCykloklub Stará VesFano
508Kuda PavelCYCLING BRNODne
419Kukula MarcelCS Víno Karabina ŠumperkCano
702Kukula ZdeněkCCS Víno Karabina ŠumperkFano
406Lakomý RomanSilný team Uničov IICano
602Lukeš StanislavCycloracing - TeamEano
207Machala JanCycloracing - Team IIBano
410Machotka KarelYOGI Racing Ostrava Cne
615Marada JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
517Mátl PavelCS Víno Karabina ŠumperkDano
709Mattuš MilanPOKR Pardubice Fne
213Miček RadomírCycloracing - Team IIBano
214Mikulenka JaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBBne
708Navrátil FrantišekSilný team Uničov IFano
713Novák VáclavSilný team Uničov IIFano
616Novotný PavelCyklobest - Team BIANCHIEne
519Novotný PetrHaPe BrnoDano
504Novotný RadomírCyklobest - Team BIANCHIDne
617Partyš MiloslavEne
518Pecháček MiroslavCykloklub Stará VesDano
420Pešta PavelCHaPe BrnoCano
706Petraš StanislavTesaři OsíkFano
607Polcer FerdinandSilný team Uničov IIEano
204Polcer JiříSilný team Uničov IBano
203Polcer MichalSilný team Uničov IIBano
421Procházka VítCycli.cz Team Cne
811Radilová LucieHaPe BrnoŽ2ano
618Rak ZdeněkCykloklub Stará VesEano
422Regec VojtěchCne
210Řeháček JaroslavRafkarna IDEA Cycling TeamBne
432Ress TomášCSport ImportCne
619Rýznar MiroslavCS Víno Karabina ŠumperkEano
215Satke TomášCycloracing - TeamBano
423Sedláček DanCycloracing - Team IICano
604Sekerka KarelCycloracing - Team IIEano
701Šenk JaroslavSilný team Uničov IFano
620Silný MilanSilný team UničovEano
621Skřeček RobertCYCLING BRNOEne
622Slezák JosefFORCE KCK Cykloteam Zlín I Ene
431Snášel LubomírC.S.C. ŠumperkCano
202Sokolář JiříSilný team Uničov IBano
714Sovinský RobertROSOFne
522Stráník JosefCTesaři OsíkDano
425Šustr JiříSilný team UničovCano
426Šváb MiroslavCYCLING BRNOCne
503Švec MilanSilný team Uničov IDano
427Svrčina DavidCS Víno Karabina ŠumperkCano
803Svrčinová ŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ1ano
216Třasák LukášTesaři OsíkBano
802Třasáková LadislavaTesaři OsíkŽ1ano
428Trébal RichardCCycloracing - Team IICano
601Trochta LiborCycloracing - TeamEano
704Ulrich LubošSilný team Uničov IIFano
813Valouchová MarieC.S.C. ŠumperkŽ2ano
402Vašíček PavelCCycloracing - TeamCano
815Večeřová SimonaCycloracing - TeamŽ2ano
801Veitová MonikaCyklotrenink-František TrkalŽ1ne
605Vejrosta ZbyněkBIG ONE BrnoEne
404Vespalec OndřejSilný team Uničov ICano
520Vodička VáclavCCYCLING BRNODne
816Voráčová NaďaTUFO Pardus ProstějovŽ2ne
603Vychodil MilanSilný team Uničov IEano
812Vyčítalová JanaACS Drak Vrbno Ž2ne
608Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov IIEano
217Zbýň MartinCBne
429Zezula TomášCYCLING BRNOCne
705Zoubele JiříCykloklub Stará VesFano


Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP










     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 13

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 653
· Nejnovější člen: domainstyle
     
Poslední návštěvy
gulogulo 00:13:27
milos4 00:51:21
jirisokolar 00:51:39
Zbynek Vejrosta 01:05:00
Pavel Danecek 01:14:57
Vladislav Kubenka 01:19:14
Lakys 01:55:55
Martin Zbyn 02:24:15
frantan 02:50:01
David 03:22:15