Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Květen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Časovkářsky speciál
Přidal: 04.06.2023 11:30

1 inzerátů

3.1.0
     
Soupiska MP
ČísloPříjmení JménoCTýmKat.Družstva
607Babiánek MilanMIKO CYCLES PřerovEne
206Bárek MiloslavBuldoci RapotínBano
421Bartoszewski MarcinQUEST ROAD - PolskoCano
701Baťa VladimírCykloklub Stará VesFano
503Boháč MarcelSK TESAŘI OSÍKDano
518Cebula RobertQUEST ROAD - PolskoDano
506Chaloupka PetrCRIOCYCLING TeamDano
819Čunderlová DanielaCykloTomekŽ2ano
713Daněček PavelLoko Campagnolo KrnovFano
814Dohnalová JarkaLoko Campagnolo KrnovŽ2ano
714Durák LubomírSK TESAŘI OSÍKFano
513Dvořák RadekC.S.C. ŠumperkDano
214Ehrenberger JakubOpen Cycling AcademyBne
609Eliáš JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
422Fijalkowski TomaszQUEST ROAD - PolskoCano
702Fišer VladimírHaPe BrnoFano
233Geprt ŠimonC.S.C. ŠumperkAano
201Goláň MartinSilný team Uničov IBano
417Groulík FrantišekSK PRIMA PoličkaCne
216Hanzalík MarekBuldoci RapotínBano
706Hašek VáclavCykloklub Stará VesFano
512Hauf JanSK TESAŘI OSÍKDano
203Hnilička LubomírCycli.cz Team Bano
509Homola LiborCycloracing - TeamDano
505Hrubý PavelC.S.C. ŠumperkDano
608Janoušek VaclavEne
516Janů MartinCCykloTomekDano
410Jašš PavelBuldoci RapotínCano
613Jelínek FrantišekCS Víno Karabina ŠumperkEano
402Jíra PavelCycli.cz Team Cano
603Kalousek JiříCSilný team Uničov IEano
715Kamler JosefFne
213Kolář IvoActive Tour TeamBne
612Kolařík StanislavSilný team Uničov IEano
414Koňarik DavidCC.S.C. ŠumperkCano
501Kozubík RomanCykloklub Stará VesDano
404Král MilanSilný team Uničov ICano
707Krejsa IvanCCykloklub Stará VesFano
211Křenek AlešC.S.C. ŠumperkBano
520Kucewicz IreneuszQUEST ROAD - PolskoDano
508Kuda PavelCYCLING BRNODano
616Kühnel JanuszRAVEX ENERGY SAVINGEne
514Kukula MarcelCS Víno Karabina ŠumperkDano
703Kukula ZdeněkCCS Víno Karabina ŠumperkFano
232Kunert DominikCykloTomekAano
252Kunert KryštofCykloTomekAano
231Kunert PatrikCykloTomekAano
517Lakomý RomanSilný team Uničov IIDano
617Lukeš StanislavCycloracing - TeamEano
208Machala JanBne
510Machotka KarelYOGI Racing Ostrava Dne
818Madej AgataQUEST ROAD - PolskoŽ2ano
611Marada JosefCS Víno Karabina ŠumperkEano
515Mátl PavelCS Víno Karabina ŠumperkDano
709Mattuš MilanPOKR Pardubice Fne
204Mikulenka JaroslavKroměřížBne
605Moravčík ZdeněkSK TESAŘI OSÍKEano
424Němec KamilCne
209Němec PatrikCykloTomekBano
405Nosek DavidEspressecco teamCne
511Novotný RadomírCyklobest - Team BIANCHIDne
519Omelka PetrDne
717Partyš MiloslavFne
507Pecháček MiroslavCykloklub Stará VesDano
419Pešta PavelCHaPe BrnoCano
210Petr DanielCYKLO-SKI klub PoličkaBne
710Petraš StanislavSK TESAŘI OSÍKFano
406Planička RobertSilný team Uničov IICano
610Polcer FerdinandSilný team Uničov IIEano
411Polcer JiříSilný team Uničov IICano
202Polcer MichalSilný team Uničov IIBano
416Procházka VítCycli.cz Team Cano
817Radilová LucieHaPe BrnoŽ2ano
712Rak ZdeněkCykloklub Stará VesFano
423Ress TomášKC BrnoCne
704Šenk JaroslavSilný team Uničov IFano
408Škrabal IvoCBuldoci RapotínCano
614Slezák JosefFORCE KCK Cykloteam Zlín I Ene
711Sovinský RobertROSOFne
413Staněk LukášSK TESAŘI OSÍKCano
502Stráník JosefCSK TESAŘI OSÍKDano
215Stránský JiříCycli.cz Team Bano
418Stratil MartinCne
615Stržínek KarelCykloklub Stará VesEano
407Šustr JiříSilný team Uničov IICano
412Šváb MiroslavCYCLING BRNOCano
602Švec MilanSilný team Uničov IEano
403Svrčina DavidCS Víno Karabina ŠumperkCano
251Svrčina TomášCS Víno Karabina ŠumperkAano
815Svrčinová ŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ2ano
212Synowiec DominikQUEST ROAD - PolskoBano
207Třasák LukášSK TESAŘI OSÍKBano
813Třasáková LadislavaSK TESAŘI OSÍKŽ2ano
601Trochta LiborCycloracing - TeamEano
708Ulrich LubošSilný team Uničov IIFano
409Vašíček PavelCycloracing - TeamCano
811Veitová MonikaCyklotrenink-František TrkalŽ2ne
401Vespalec OndřejSilný team Uničov ICano
816Vicencová PetraRIOCYCLING TeamŽ2ano
716Volf BohumilC.S.C. ŠumperkFano
604Vychodil MilanSilný team Uničov IEano
812Vyčitalova JanaCykloklub Stará VesŽ2ano
618Vysocký VladimírSilný team Uničov IIEano
606Wiedermann ZdeněkCSilný team Uničov IIEano
504Zajac PiotrCQUEST ROAD - PolskoDano
619Zalewski KrzysztofQUEST ROAD - PolskoEano
205Zbýň MartinBne
415Zezula TomášCYCLING BRNOCano
705Zoubele JiříCykloklub Stará VesFano
420Zylinski PiotrQUEST ROAD - PolskoCano


Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP






     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 24

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 686
· Nejnovější člen: Martin Unzeitig
     
Poslední návštěvy
pierce 02:10:58
gulogulo 02:16:06
Trochta Libor 02:39:55
Jan Neumann 02:46:24
imiki 06:59:52
geprtsimon 08:59:33
Piotr 10:12:13
administrator 14:41:47
Martin Unzeitig 15:30:47
Jirka Sustr 17:54:16