Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Březen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Soupiska MP
ČísloPříjmení JménoCTýmKat.Družstva
511Babiánek MilanMIKO CYCLES PřerovDne
611Bednář PavelCycloracing - Team AEano
512Bergman JaroslavSportRaces-Isaac Team Dne
513Bosák AlešCycloracing - Team ADano
514Bravenec Jiří---Dne
411Černý PetrKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Cano
404Chaloupka PetrCycloracing - Team ACano
515Cvrkal RichardCK Vinohradské ŠlapkyDne
704Domanský AntonínCykloklub Stará VesFano
211Domanský MartinCykloklub Stará VesBano
412Drábek ZdeněkCYCLING BRNOCano
612Durák LubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Eano
413Dvořáček MartinCYCLING BRNOCano
408Dvořák RadekCC.S.C. ŠumperkCano
516Dykast VítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Dano
508Eliáš JosefCS Víno Karabina ŠumperkDano
604Fišer VladimírHaPe BrnoEne
517Flajsar Jiří---Dne
403Gotthard DavidRafkarna IDEA Cycling TeamCne
705Hašek VáclavCykloklub Stará VesFano
212Holemý MartinCycloracing - Team BBano
401Homola LiborCycloracing - Team ACano
203Horák MichalCYCLING BRNOBano
414Hrubý PavelC.S.C. ŠumperkCano
518Hrubý PetrC.S.C. ŠumperkDano
519Hudeček DušanCycloracing - Team BDano
520Janiček PetrCyklobest - Team BIANCHIDne
402Janů MartinCSilný team Uničov ICano
521Jelínek FrantišekCS Víno Karabina ŠumperkDano
406Jílek FrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Cano
213Jílek JakubKC HlinskoBne
415Jílek MartinC.S.C. ŠumperkCano
207Jíra PavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Bano
603Kalousek JiříSilný team Uničov IEano
214Klein IvanKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Bano
613Klíma ZdeněkKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Eano
706Kochwasser FrantišekCykloklub Stará VesFano
614Kolařík StanislavSilný team Uničov IIEano
215Koňarik DavidC.S.C. ŠumperkBano
216König Gabriel---Bne
217Kováček MartinTJ Rožnov pod RadhoštěmBne
615Krejsa IvanCCykloklub Stará VesEano
701Kuběnka VladislavCykloklub Stará VesFano
416Kuda PavelCYCLING BRNOCano
417Kukula MarcelCS Víno Karabina ŠumperkCano
610Kukula ZdeněkCCS Víno Karabina ŠumperkEano
504Lukeš StanislavCycloracing - Team ADano
218Mach Ondřej---Bne
208Machala JanCycloracing - Team BBano
418Machotka KarelYOGI Racing Ostrava Cne
522Marada JosefCS Víno Karabina ŠumperkDano
616Masný Milan---Ene
523Mátl PavelCS Víno Karabina ŠumperkDano
707Mazel AloisCyklo Klub Kučera ZnojmoFne
708Mikolajczyk ZdeněkYOGI Racing Ostrava Fne
407Mikulášek TomášSportRaces-Isaac Team Cne
813Mrkvicová VeronikaCYCLING BRNOŽano
709Navrátil FrantišekSKC Tufo ProstějovFne
501Novák PetrSK Donocykl Vysoké MýtoDne
702Novák VáclavSilný team Uničov IFano
617Novotný PavelCyklobest - Team BIANCHIEne
618Partyš Miloslav---Ene
419Pešta PavelHaPe BrnoCne
202Petr DanielCYKLO-SKI klub PoličkaBne
608Petraš StanislavTesaři OsíkEano
524Petruš LubomírACS Drak Vrbno Dne
601Polcer FerdinandSilný team Uničov IEano
219Polcer JanSilný team Uničov IIBano
220Polcer MichalSilný team Uničov IIBano
221Procházka VítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BBano
619Rak ZdeněkCykloklub Stará VesEano
420Rot KarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BCano
620Rýznar MiroslavCS Víno Karabina ŠumperkEano
509Sekerka KarelCCycloracing - Team BDano
710Šenk JaroslavSilný team Uničov IFano
525Sevcik Bronislav---Dne
621Silný MilanCSilný team Uničov IIEano
802Simonová MonikaCyklotrenink-František TrkalŽne
526Skřeček RobertCYCLING BRNODano
421Šmíd RobertCYCLING BRNOCano
222Snášel LubomírC.S.C. ŠumperkBano
711Sovinský RobertROSOFne
712Steigl StanislavČ.O.K.C. ProstějovFne
422Stráník JosefCTesaři OsíkCano
204Stránský JiříCKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Bano
423Šváb MiroslavCYCLING BRNOCano
505Švec MilanSilný team Uničov IDano
814Svobodová RadkaKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Žano
424Svrčina DavidCS Víno Karabina ŠumperkCano
815Svrčinová ŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽano
425Tesař OldřichTesaři OsíkCano
223Třasák LukášTesaři OsíkBano
801Třasáková LadislavaTesaři OsíkŽano
410Trébal RichardCycloracing - Team BCano
622Trochta LiborCycloracing - Team AEano
713Ulrich LubošSilný team Uničov IIFano
816Valouchová MarieC.S.C. ŠumperkŽano
426Vašíček PavelCCycloracing - Team ACano
606Vejrosta ZbyněkPELL´S TeamEne
427Vespalec OndřejSilný team Uničov IICano
812Vicencová PetraCycloracing - Team AŽano
428Vodička VáclavCCYCLING BRNOCano
623Volf BohumilC.S.C. ŠumperkEano
507Vopálka PavelCKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BDano
429Vráždil JiříC.S.C. ŠumperkCano
624Vychodil MilanSilný team Uničov IEano
811Vyčítalová JanaACS Drak Vrbno Žne
625Vysocký VladimírSilný team Uničov IEano
626Wiedermann ZdeněkSilný team Uničov IEano
627Zoubele JiříCykloklub Stará VesEano
703Zyka MilanPELL´S TeamFne


Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 3

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 530
· Nejnovější člen: Radomir Novotny
     
Poslední návštěvy
Jiri Vrazdil 06:55:19
IvoKolar 07:04:42
Karel Rot 17:37:17
administrator 19:41:22
ryznar 1 den
cirinek 1 den
Lukas Trasak 1 den
Olda 2 dny
mila243 2 dny
lubosh68 2 dny