Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Září 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. kufr na kolo do letadla, scico...
Přidal: 03.05.2017 20:54
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

2 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 14. závodu MP - Suchý vrch

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1NevídalOndřej PUSKINAK.CZB0:22:51,10
2KestlerAleš YOGi Racing OstravaB0:23:21,20
3FabiánJakub Červená VodaB0:23:32,30
4231TomášekLukáš BH Racing TEAMB0:23:34,750
5206PetrDaniel CYKLO-SKY klub PoličkaB0:23:45,849
6FabiánTomáš Cykloteam KolárnaB0:23:57,20
7222StránskýJiří Klub českých cyklistů 1900 LitomýšlB0:23:57,447
8202HorákMichal CYCLING BRNOB0:24:17,846
9MeišnerLibor CYCLING BRNOB0:24:24,00
10229DrábekZdeněk SC Mirva SvitavyB0:24:36,544
11PřichystalLukáš OCA Open Cycling AcademyB0:24:46,10
12ŠmídRobert CYCLING BRNOB0:24:49,30
13KrauseDavid LidupeB0:25:18,40
14KuncMarek KolínB0:25:27,30
15KozákMichal ZlínB0:25:59,30
16208VašíčekPavel Cykloracing - Team AB0:26:12,538
17201MičekRadomír CYCLORACING Team AB0:26:16,237
18PolášekMichal ZA NÁSB0:26:18,30
19BílýPetr BIKEWAY.CZB0:26:46,90
20215KoňarikDavit C.S.C. ŠumperkB0:27:24,034
21BoltíkZbyněk Cyklosport BerkaB0:27:26,60
22220ProcházkaVít Klub českých cyklistů 1900 LitomýšlB0:28:14,332
23ZámečníkMartin PrahaB0:28:27,90
24209SnášelLubomír C.S.C. ŠumperkB0:28:34,930
25DolečekRoman LíšniceB0:28:55,70
26PolcerMichal RájecB0:29:12,90
27216MachalaJan Cykloracing - Team BB0:30:37,327
28219PolcerJan Silný team UničovB0:31:14,626
29ČernohousPavel JBL - Standa týmB0:34:30,00
30NožkaPavel Jamné nad OrlicíB0:42:21,00

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1404HomolaLibor Cycloracing Team AC0:22:58,660
2BoháčMarcel SvitávkaC0:23:57,40
3MachotkaKarel YOGi Racing TeamC0:24:48,30
4402KudaPavel CYCLING BRNOC0:24:51,850
5409JanůMartin Silný team Uničov IC0:25:02,149
6HaufJan Cycling Rychnov nad KněžnouC0:25:18,90
7408GotthardDavid CYCLING BRNOC0:25:43,647
8428VodičkaVáclav CYCLING BRNOC0:25:51,046
9427VespalecOndřej Silný team UničovC0:26:27,645
10411BosákAleš CYCLORACING - Team AC0:26:59,844
11415JílekFrantišek Klub českých cyklistů 1900 LitomýšlC0:27:14,243
12429VráždilJiří C.S.C. ŠumperkC0:28:33,942
13430TrébalRichard CYCLORACING Team BC0:28:56,541
14425SvrčinaDavid CS Víno Karabina ŠumperkC0:29:04,540
15426TrunečkaZbyněk Bikesport team MohelniceC0:29:12,339
16SlezákOndřej Česká TřebováC0:30:56,60
17414DvořákRadek C.S.C. ŠumperkC0:31:36,137
18422RotKarel Klub českých cyklistů 1900 LitomýšlC0:33:15,236
19BerkovičDavid PrahaC0:34:45,40
20416JílekMartin C.S.C. ŠumperkC0:37:01,234
21421PeštaPavel HaPe BrnoC0:50:20,033

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1520NovákPetr SK Donocykl Vysoké MýtoD0:25:34,060
2501TrochtaLibor CYCLORACING - Team AD0:25:46,555
3PecháčekMiroslav ŠtítyD0:26:29,30
4KrálPetr CK GRUPETO LanškrounD0:26:55,60
5504BednářPavel CYCLORACING - Team AD0:27:10,749
6SkřečekRobert Cycling brnoD0:27:29,80
7503JaníčekPetr CYKLOBEST - Team BIANCHID0:28:05,347
8514DykastVít Klub českých cyklistů 1900 LitomýšlD0:28:06,746
9Špaček Jiří Silný Team UničovD0:28:20,10
10518LukešStanislav CYCLORACING - Team AD0:28:29,544
11524ŠvecMilan Silný team Uničov ID0:28:31,143
12PolášekPavel ZlínD0:28:57,20
13507VopálkaPavel Klub českých cyklistů 1900 LitomýšlD0:28:58,541
14KozaPetr Cyklosport BerkaD0:29:06,80
15BerkaVladimír Cyklosport BerkaD0:29:13,10
16ScheuerJan ŠanovD0:29:26,70
17502NovotnýPavel cyclobest - Team BianchiD0:29:37,737
18HrubanJan Česká TřebováD0:29:49,40
19510EliášJosef CS Víno Karabina ŠumperkD0:31:14,435
20ŠilarTomáš Cyklosport BerkaD0:31:55,40
21508WiedermannZdeněk Silný team Uničov ID0:32:13,333
22521PezdaMiloslav Silný Team UničovD0:32:41,032
23VaňousBohuslav REGION RACINGD0:32:43,80
24505SekerkaKarel CYCLORACING - Team BD0:33:53,030
25ProkopecPetr ZA NÁSD0:40:42,10

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1601PolcerFerdinand Silný team UničovE0:26:41,460
2619MasnýMilan Racing Olešná Frýdek-MístekE0:27:00,455
3602KalousekJiří Silný team UničovE0:27:14,352
4604FišerVladimír HaPe BrnoE0:28:33,950
5603ŠenkJaroslav Silný team UničovE0:28:46,049
6614KlímaZdeněk Klub českých cyklistů 1900 LitomýšlE0:29:17,248
7606PetrášStanislav CYKLOPROFI TEAME0:30:54,247
8621RakZdeněk Cykloklub Stará VesE0:31:12,446
9636KuběnkaVladislav Cykloklub Stará VesE0:31:21,345
10641NovákVáclav Silný team UničovE0:31:30,044
11623VolfBohumil C.S.C. ŠumperkE0:31:50,743
12KrátkýFrantišek KrálíkyE0:32:48,90
13BrücknerIvan BohdíkovE0:33:49,80
14622RýznarMiroslav CS Víno Karabina ŠumperkE0:35:53,340
15631UlrichLuboš Silný team UničovE0:35:58,439
16612DomanskýAntonín Cykloklub Stará VesE0:36:13,838
17616KrejsaIvan Cycloclub Stará VesE0:38:12,637
18642SovinskýRobert ROSOE0:38:54,136
19AmbrožKarel KřižanovE0:39:01,70
20637MattušMilan SPC PardubiceE0:40:44,434
21635KochwasserFrantišek CYCLOKLUB Stará VesE0:42:57,433
22633HašekVáclav CYCLOKLUB Stará VesE0:51:04,932

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1703MrvicováVeronika ROSOŽ0:28:28,060
2714ValouchováMarie C.S.C. ŠumperkŽ0:30:46,055
3715VyčítalováJana ACS Drak VrbnoŽ0:32:11,852
4ZedníkováIveta SKIBIKE Centrum BMCŽ0:34:12,80
5704TřasákováLadislava CYKLOPROFI TEAMŽ0:35:10,549
6KacálkováVendula LanškrounŽ0:35:28,60
7TomáškováMarkéta BH Racing TEAMŽ0:36:35,30
8713SvobodováRadka Klub českých cyklistů 1900 LitomýšlŽ0:36:58,046

Počet účastníků závodu: 106

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I21060
2Cycloracing - Team A20855
3CYCLING BRNO18952
4Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 18750
5C.S.C. Šumperk17749
6Cykloklub Stará Ves16648
7Silný team Uničov16047
8CS Víno Karabina Šumperk11546
9Cycloracing - Team B9845

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 4

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 523
· Nejnovější člen: Paul
     
Poslední návštěvy
David Gotthard 03:15:27
Paul 04:24:20
milos4 1 den
Jiri Vrazdil 1 den
Milan Mattus 1 den
Milan Masny 1 den
ckroso 1 den
Shejk 1 den
Radek Konig 1 den
ZDENDA 2 dny