Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Říjen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 12. závodu MP - Energotis

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1BlaťákPetrCyklosport HraniceB0:35:480
2ŘehaFilipForce Go JeseníkB0:36:320
3PetrušLubomírEthicSportB0:37:090
4202DanielPetrCYKLO-SKI klub PoličkaB0:37:2650
5UrbášekJan0B0:37:340
6218OndřejMach---B0:37:4648
7230MartinKlíchaRafkarna IDEA Cycling TeamB0:38:3747
8BedečJanForce Go JeseníkB0:39:020
9204JiříStránskýKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B0:39:2645
10KolářIvo0B0:40:030
11217MartinKováčekTJ Rožnov pod RadhoštěmB0:40:4443
12207PavelJíraKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B0:41:3942
13KalinaViktorForce Go JeseníkB0:42:590
14KrejčíTomášTJ Liga 100 OlomoucB0:43:090
15DomanskýLiborStará VesB0:48:300
16DubecŠtěpánForce Go JeseníkB0:59:250
17BuchtaMarekForce Go JeseníkB0:59:250

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1401LiborHomolaCycloracing - Team AC0:36:2660
2BoháčMarcelSvitávkaC0:37:270
3425OldřichTesařTesaři OsíkC0:38:0152
4423MiroslavŠvábCYCLING BRNOC0:38:1950
5402MartinJanůSilný team Uničov IC0:38:5049
6426PavelVašíčekCycloracing - Team AC0:39:2948
7427OndřejVespalecSilný team Uničov IIC0:39:4647
8440LadislavSmrktaSilný team UničovC0:40:2046
9422JosefStráníkTesaři OsíkC0:40:3745
10KönigRadekNormalie CzechC0:41:070
11ZatloukalPetrBruntálC0:41:330
12SuchardaPavelCycling BrnoC0:41:470
13404PetrChaloupkaCycloracing - Team AC0:42:0841
14424DavidSvrčinaCS Víno Karabina ŠumperkC0:42:1440
15KrumpolcJaroslavBike Centrum OlomoucC0:42:290
16407TomášMikulášekSportRaces-Isaac Team C0:44:2638
17406FrantišekJílekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C0:45:2137
18BalutDaliborTroubeliceC0:47:500
19414PavelHrubýC.S.C. ŠumperkC0:58:3335

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1501PetrNovákSK Donocykl Vysoké MýtoD0:39:3760
2513AlešBosákCycloracing - Team AD0:41:2655
3527ŠtefanLukašákCyklo team KOLARNAD0:41:4452
4HorkýLubomírCyklo Polách ŠumperkD0:42:520
5526RobertSkřečekCYCLING BRNOD0:42:5649
6505MilanŠvecSilný team Uničov ID0:43:4248
7519DušanHudečekCycloracing - Team BD0:44:1547
8PecháčekJarosalvŠtítyD0:44:160
9522JosefMaradaCS Víno Karabina ŠumperkD0:44:3345
10ŠpačekJiříSilný Tým UničovD0:44:330
11538JiříkZdeněkMohelniceD0:45:0643
12540StanislavLukešCycloracing - Team AD0:47:5442
13SanetříkLuděkBuldoci RapotínD0:49:130
14507PavelVopálkaKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BD0:49:5640
15515RichardCvrkalCK Vinohradské ŠlapkyD0:52:4239
16511MilanBabiánekMIKO CYCLES PřerovD0:52:4438
17516VítDykastKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl D0:53:2837

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1622LiborTrochtaCycloracing - Team AE0:42:1960
2MíčekOldřich2K Bike Klub OdryE0:42:420
3611PavelBednářCycloracing - Team AE0:42:4552
4DaněčekPavelCyklistika pro všechny KrnovE0:43:440
5603JiříKalousekSilný team Uničov IE0:44:4249
6604VladimírFišerHaPe BrnoE0:44:5048
7617PavelNovotnýCyklobest - Team BIANCHIE0:45:0347
8624MilanVychodilSilný team Uničov IE0:47:3946
9619ZdeněkRakCykloklub Stará VesE0:48:1645
10623BohumilVolfC.S.C. ŠumperkE0:50:3344
11612LubomírDurákKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E0:50:5843
12610ZdeněkKukulaCS Víno Karabina ŠumperkE0:51:5642
13626ZdeněkWiedermannSilný team Uničov IE0:54:1141
14629MilanVoráč---E0:59:1440
15627JiříZoubeleCykloklub Stará VesE1:00:3039
16DubecJiříBike Team Zlaté HoryE1:05:110
17620MiroslavRýznarCS Víno Karabina ŠumperkE1:07:0637
18615IvanKrejsaCykloklub Stará VesE1:10:2536

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710JaroslavŠenkSilný team Uničov IF0:46:0960
2709FrantišekNavrátilSKC Tufo ProstějovF0:48:5255
3702VáclavNovákSilný team Uničov IF0:49:4352
4701VladislavKuběnkaCykloklub Stará VesF0:52:5550
5704AntonínDomanskýCykloklub Stará VesF0:59:2949
6713LubošUlrichSilný team Uničov IIF1:04:2148
7714MilanMattuš---F1:11:2847
8706FrantišekKochwasserCykloklub Stará VesF1:16:0646
9720VáclavHašekCykloklub Stará VesF1:39:4245

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1BartošováDenisaCK Hobby BohumínŽ0:44:550
2816MarieValouchováC.S.C. ŠumperkŽ0:47:1155
3802MonikaSimonováCyklotrenink-František TrkalŽ0:48:2352
4815ŠárkaSvrčinováCS Víno Karabina ŠumperkŽ0:50:2450
5811JanaVyčítalováACS Drak Vrbno Ž0:52:3549
6OttováLenkaOttlensŽ0:54:400
7814RadkaSvobodováKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl Ž1:04:2447
8LůzarováTerezaBike Team Zlaté HoryŽ1:02:250

Počet účastníků závodu: 88

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cycloracing - Team A22760
2Silný team Uničov I21055
3Cykloklub Stará Ves19052
4CS Víno Karabina Šumperk17750
4Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 17750
6C.S.C. Šumperk13448

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 560
· Nejnovější člen: slavka spackova
     
Poslední návštěvy
lojza mazel 07:11:21
Bianchi 21:42:22
Karel Rot 1 den
polcer 2 dny
ryznar 3 dny
zdenekw 3 dny
kpetr66 3 dny
Fiser 3 dny
milos4 3 dny
Misena 4 dny