Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Říjen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 13. závodu MP - Velká cena Mor.Třebové

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1POKORNÝ  Jiří KOLOKRÁM B2:29:390
2KULHÁNEK DavidCK MTB MaratonB2:30:450
3202PETR  Daniel CYKLO-SKI KLUB POLIČKA B2:31:5652
4GRÄSSLE  Pavel BIKECENTRUM Olomouc B2:31:560
5SMOLKA MichalIN-LIFE cycling team B2:31:560
6HRADIL JiříFORCE KCK ZLÍN B2:32:480
7HRADIL  Michal FORCE KCK ZLÍN B2:32:480
8DUS AlbertRafkarna Idea Cyclinf TeamB2:32:490
9ŠTĚPÁNIK Jiřícyklo team KolárnaB2:32:500
10NESET  JanIN-LIFE cycling team B2:32:510
11MEIŠNER  Libor Rafkarna IDEA Cycling Team B2:32:520
12ANDRLE DavidSKP Duha LanškrounB2:32:550
13HAUF JanIndigo cycling team Rychnov n. KněžnouB2:34:140
14ŠEBRLE  Jiří SKIBIKECENTRUM.CZ team B2:34:180
15VLČEK  Pavel IN-LIFE cycling team B2:34:570
16BŘEZINA TomášIN-LIFE cycling team B2:36:220
17POTŮČEK  Šimon REGA Team B2:36:240
18ŠIMEK MilanFAVORIT BRNOB2:36:400
19KOLÁŘ IvoB2:36:450
20KALINA  Viktor Force GO Jeseník B2:37:240
21203HORÁK  Michal Cycling Brno B2:40:2333
22STUPKA  OndřejKC Brno B2:44:250
23MUŽÍK TomášRafkarna IdeaB2:44:260
24207JÍRA  Pavel KČC 1900 Litomyšl B2:44:2630
25VACH  Matouš Rafkarna IDEA Cycling Team B2:44:310
26221PROCHÁZKA  Vít Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl B B2:54:0528
27SCHÖN  Martin CK Slovan Moravská Třebová B2:54:360
28VYKYDAL JaroslavPuskinakB3:00:010
29ZEZULA TomášB3:08:500
30SLAVÍK JiříFORCE KCK ZLÍN B3:09:050
DNFBERKA MartinLawi starsB1:31:000
DNFKUDA MartinB2:02:430
DNFŠŤASTNÝ  Zdeněk ENDEKA BASSTA Team B2:09:530
DNFHRDINA ŠtěpánSKP Duha LanškrounB1:15:380
DNFSTARÝ  Roman B2:18:480
DNFTOMAN  Jiří Kopřivnice B2:09:450
DNFSKOŘEPA PetrRafkarna IdeaB1:35:510
DNFRYBÍN OndřejRafkarna IDEA Cycling TeamB1:30:580
DNFPETRUŠ LubomírEthicSportB2:01:210
DNFHLADIŠ DavidCykloting kolárnaB2:01:210
DNF231KOUTNÝ  Josef Movistar Team B2:37:440

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1403GOTTHARD  David Rafkarna IDEA Cycling Team  C2:32:4860
2404CHALOUPKA PetrCycloracingC2:32:5055
3426VAŠÍČEK PavelCycloraisingC2:32:5252
4HALÍK  Jaroslav Veloservis team C2:32:520
5402JANŮ  Martin Silný Team Uničov C2:32:5349
6BOHÁČ  Marcel C2:32:570
7428VODIČKA  Václav Cycling Brno C2:34:1647
8416KUDA PavelCycling Brno C2:34:1846
9GALUŠKA TomášFORCE KCK ZLÍN C2:34:490
10ROTTER MichalSKP Duha LanškrounC2:34:580
11KÖNIG RadekC2:36:320
12HAUF JanIndigo cycling team Rychnov n. KněžnouC2:36:330
13422STRÁNÍK  Josef Tesaři Osík C2:36:3441
14411ČERNÝ  Petr KČC 1900 Litomyšl C2:36:4440
15BĚHOUNEK MichalVeloservis team C2:44:250
16TYRÁČEK MartinMOOLBIKEC2:44:260
17POHAN DaliborVelké PavloviceC2:44:300
18KADIDLO  Jiří CK Slovan Moravská Třebová C2:44:370
19KOTAS  Václav C2:47:370
20424SVRČINA  David CS Víno Karabina C2:47:3734
21SUCHARDA  Pavel Cycling Brno C2:51:160
22427VESPALEC OndřejSilný Team Uničov C2:58:4432
23407MIKULÁŠEK  Tomáš SportRaces-Isaac Team  C3:03:0431
24406JÍLEK  František KČC 1900 Litomyšl C3:05:5630
25SEDLÁŘ  Milan FORCE KCK ZLÍN C3:09:050
26423ŠVÁB  Miroslav Cycling Brno C3:09:0528
DNF420ROT  Karel Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl B C1:20:010
DNF425TESAŘ  Oldřich Tesaři Osík C1:00:130
DNFBENEŠ PetrRafkarnaC0
DNF430SMRKTA LadislavSilný Team Uničov C1:00:140

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1501NOVAK  Petr SK Donocykl Vysoke Myto D2:13:4360
2513BOSÁK AlešCykloracing team AD2:13:4855
3HORKÝ LubomírCyklo Polach ŠumperkD2:14:110
4526SKŘEČEK  Robert Cycling Brno D2:17:3450
5505ŠVEC  Milan Silny Team Unicov D2:21:2949
6514BRAVENEC JiříD2:21:3048
7KRÁL PetrOFTEXD2:21:300
8517FLAISAR JiříD2:25:4046
9519GUDEČEK DušanCykloracing team BD2:27:1245
10HAVLIŠ FrantišekSportcomplexD2:27:120
11PAVLÍK MirekMoravská TřebováD2:30:490
12POTŮČEK  Vladimír REGA Team D2:32:280
13HANÁK  Jaroslav CK Slovan Moravská Třebová D2:40:480
14ŠTĚPÁNEK  Petr CK Slovan Moravská Třebová D2:40:480
15508ELIÁŠ  Josef CS Víno Karabina D2:44:5039
16JIŘÍK ZdeněkMohelniceD2:45:000

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1PELC  Ladislav FORCE KCK ZLÍN E1:44:590
2617NOVOTNÝ  Pavel cyklobest-team bianchi E1:45:0055
3622TROCHTA LiborCycloracing teamE1:45:0052
4611BEDNÁŘ PavelCycloracing teamE1:45:0250
5625VYSOCKÝ  Vladimír Silný Team Uničov E1:48:2049
6614KOLAŘÍK StanislavSilný Team UničovE1:48:2448
7603KALOUSEK  Jiří Silný team Uničov 1 E1:48:3547
8MAJERNÍK KarolHP Cyklosport BrnoE1:49:460
9613KLÍMA  Zdeněk KČC 1900 Litomyšl A E1:49:4645
10TOMEK  Jaromír REVITBUILD Team E1:49:460
11604FIŠER  Vladimír HaPe Sport Brno E1:49:4943
12612DURÁK LubomírKČSE LitomyšlE1:57:1542
13628PEZDA  Miloslav Silný Team Uničov E1:58:1641
14KLIMEŠ  Miloš Endeka Bassta E2:01:220
15610KUKULA  Zdeněk CS Víno Karabina E2:07:0839
16ZEMÁNEK  Jiří E2:10:470
17629VORÁČ  Milan www.vora.cz E2:10:4937
18620RÝZNAR  Miroslav CS Víno Karabina E2:10:5136
19627ZOUBELE  Jiří Cykloklub Stará Ves E2:10:5735
20615KREJSA  Ivan Cykloklub Stará Ves E2:15:3934
DNF606VEJROSTA ZbyněkPELS BrnoE1:23:090

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1710ŠENK  Jaroslav Silný team Uničov I F1:49:4660
2709NAVRÁTIL  František TUFO Prostějov MP F1:57:0855
3702NOVÁK  Václav Silný team Uničov I F1:58:1852
4704DOMANSKÝ  Antonín Cykloklub Stará Ves F2:07:0450
5713ULRICH  Luboš Silný Team Uničov F2:10:5349
6714MATTUŠ  Milan SPC Pardubice F2:25:3548
7711SOVINSKÝ RobertROSOF2:30:5847
8701KUBĚNKA  Vladislav Cykloklub Stará Ves F2:37:0146
9706KOCHWASSER  František Cykloklub Stará Ves F3:14:3845
10705HAŠEK  Václav Cykloklub Stará Ves F3:14:4044
DNFHEGER KurtMohelniceF0

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1HÁJKOVÁ MarkétaSKP Duha LanškrounŽ1:45:080
2OBSTOVÁ KateřinaSKP Duha LanškrounŽ1:49:460
3ROTTEROVÁ AnetaSKP Duha LanškrounŽ1:49:460
4ČUNDERLOVÁ DanielaTJ Uničov Ž1:49:460
5VORÁČOVÁ  Naďa TJ Uničov Ž1:49:560
6BARTOŠOVA  Denisa CK Hobby Bohumín Ž1:56:410
7HEŘMANOVSKÁ  HanaTJ Uničov Ž1:57:090
8KLIMEŠOVÁ  Monika ENDEKA BASSTA Team Ž2:01:120
9811VYČÍTALOVÁ  Jana ACS Drak Vrbno Ž2:01:1645
10815SVRČINOVÁ  Šárka CS Víno Karabina Ž2:01:1644
11OTTOVÁ LenkaOttlensŽ2:07:040
12DVOŘÁKOVÁ  Petra BT Junior Ž2:16:530

Počet účastníků závodu: 131

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cycloracing - Team A21460
2Silný team Uničov I21055
3Cykloklub Stará Ves18552
4CYCLING BRNO17650
5CS Víno Karabina Šumperk15849
6Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 15748
7Silný team Uničov II12947

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevové karty TriEx...
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 2

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 560
· Nejnovější člen: slavka spackova
     
Poslední návštěvy
lojza mazel 07:13:03
Bianchi 21:44:04
Karel Rot 1 den
polcer 2 dny
ryznar 3 dny
zdenekw 3 dny
kpetr66 3 dny
Fiser 3 dny
milos4 3 dny
Misena 4 dny