Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Září 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· what is business inv...
· debt plan
· homes for sale in area
· what is the scientif...
· health science curre...
Nejdiskutovanější
· what is business ... [0]
· debt plan [0]
· homes for sale in... [0]
· what is the scien... [0]
· health science cu... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 3. závodu MP - Domašov Classic-Tour / Domašov

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1210HrstkaJanRafkarna IDEA Cycling TeamB01:37:4060
2SmolkaMichalIn Life Cycling TeamB01:39:050
3LechnerPetrMerida Mapei KaňkokvskýB01:39:070
4207BabiánekDavidCycloracing - Team AB01:39:1050
5KřesťákFilipTJ Lodní sporty BrnoB01:45:150
6ŠíchaMartinOpen Cycling AcademyB01:45:160
7ProcházkaJakubTJ Lodní sporty BrnoB01:45:170
8222ChalupnýMatějBike Centrum.euB01:45:1846
9KudaMartinSvitavyB01:45:300
10BřezinaTomášIn Life Cycling TeamB01:45:320
11202StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B01:45:3443
12217MikulenkaJaroslavFojtík Cycling ClubB01:45:3642
13BedečJanForce Team JeseníkB01:45:400
14228PavlíkVáclavBike Centrum.euB01:51:3040
15MalinaJakubIn Life Cycling TeamB01:51:350
16KolářIvoB01:52:000
17203ProcházkaVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BB01:52:3037
18VlčekPavelIn Life Cycling TeamB01:52:400
19221KováčekMartinTJ Rožnov pod RadhoštěmB01:53:0035
20211JílekJakubKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BB01:55:0034
21205PolcerMichalSilný team Uničov IIB01:57:0033
DNFValnýJanOpen Cycling AcademyB00:00:000
DNFVodehnalMartinPřes. Cycling TeamB00:00:000
DNF232GrässlePavelBike Centrum OlomoucB00:00:000

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1403GotthardDavidRafkarna IDEA Cycling TeamC01:43:1560
2436ZatloukalPetrC01:43:1855
3401HomolaLiborCycloracing - Team AC01:43:1952
4PátíkTomášKojetínC01:43:200
5434SmrktaLadislavCyclo Team KOLÁRNAC01:43:2549
6RessTomášKC BrnoC01:43:260
7411BoháčMarcelTesaři OsíkC01:43:2747
8413DrábekZdeněkCYCLING BRNOC01:43:2846
9404JanůMartinSilný team Uničov IC01:43:3045
10424ŠmídRobertCYCLING BRNOC01:43:3244
11429VespalecOndřejSilný team Uničov IIC01:43:3543
12402VašíčekPavelCycloracing - Team AC01:43:3642
13HekeleEmilLošticeC01:43:370
14406StráníkJosefTesaři OsíkC01:45:4040
15426ŠvábMiroslavCYCLING BRNOC01:45:4539
16418JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C01:51:0038
17409JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C01:52:0037
18427SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC01:52:3036
19KolarikRadekC01:53:000
20428TrébalRichardCycloracing - Team BC01:57:0034
21415DvořákRadekC.S.C. ŠumperkC02:02:0033

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1514HrubýPetrC.S.C. ŠumperkD01:21:3460
2503SkřečekRobertCYCLING BRNOD01:21:3555
3501BosákAlešCycloracing - Team AD01:21:3752
4509BergmanJaroslavSportRaces-Isaac TeamD01:23:1550
5518LukašákŠtefanCyklo team KOLARNAD01:23:1649
6KomárekMiloslavKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BD01:23:180
7531NovotnýRadomírCyklobest - Team BIANCHID01:27:5047
8510BravenecJiříD01:27:5246
9513FlajsarJiříD01:29:0545
10519LukešStanislavCycloracing - Team AD01:29:1044
11504ŠvecMilanSilný team Uničov ID01:29:1543
12526ŠevčíkBronislavForc KCKCycloteam Zlín 1D01:29:2042
13524PetrušLubomírEthicsportcyclingteam D01:29:2041
14505HudečekDušanCycloracing - Team BD01:29:2040
15521MaradaJosefCS Víno Karabina ŠumperkD01:29:2539
16508BabiánekMilanMIKO CYCLES PřerovD01:35:4038
17523RotKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BD01:35:5037
18511CvrkalRichardCK Vinohradské ŠlapkyD01:36:1036
19DucháňStanislavUničovD01:37:000
20KoníčekJiříSilný team UničovD01:42:200

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1601NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHIE1:27:0060
2624VysockýVladimírSilný team Uničov IE1:27:0155
3629TrochtaLiborCycloracing - Team AE1:27:0252
4BednářPavelE1:27:030
5MajernikKarolHaPe BrnoE1:27:070
6602KalousekJiříSilný team Uničov IE1:27:1248
7612KolaříkStanislavSilný team Uničov IIE1:27:1647
8603FišerVladimírHaPe BrnoE1:27:2246
9622VejrostaZbyněkPELL´S TeamE1:27:2545
10615PolcerFerdinandSilný team Uničov IE1:27:2644
11607WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE1:33:2043
12620SilnýMilanSilný team Uničov IIE1:33:2142
13605DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl BE1:33:4141
14608KukulaZdeněkCS Víno Karabina ŠumperkE1:33:4240
15623VychodilMilanSilný team Uničov IE1:33:5239
16609VoráčMilan---E1:34:1538
17627KlimovičJiříSportcomplex BřeclavE1:35:0537
18604PetrašStanislavTesaři OsíkE1:38:3836
19610EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkE1:40:2535
20626ZoubeleJiříCykloklub Stará VesE1:46:0534
21619RýznarMiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE1:48:0533

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1701ŠenkJaroslavSilný team Uničov IF1:27:2160
2703KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF1:40:2055
3702NovákVáclavSilný team Uničov IF1:40:2652
4707KubíkVladimírKlub českých cyklistů 1900 LitomyšlF1:40:2750
5713UlrichLubošSilný team Uničov IIF1:40:3049
6704DomanskýAntonínCykloklub Stará VesF1:40:3548
7711SovinskýRobertROSOF1:52:0047
8706KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesF1:55:0046

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1806PavlíkováKateřinaBikecentrum.euŽ11:29:0660
2801SimonováMonikaCyklotrenink-František Trkal Ž11:29:1155
3803RadilováLucieHa Pe BrnoŽ11:36:2052
4807PlchováMiroslavaBikecentrum.euŽ11:36:2250
5802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ11:37:0749
6804SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ11:42:2048

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1815ValouchováMarieC.S.C. ŠumperkŽ21:33:5360
2816VečeřováSimonaCycloracing - Team AŽ21:33:5455
3811VyčítalováJanaACS Drak VrbnoŽ21:34:1852
4813BruštíkováNatašaSilný team Uničov IIŽ21:55:0050

Počet účastníků závodu: 104

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Silný team Uničov I21560
2Cycloracing - Team A20955
3Bikecentrum.eu19652
4Silný team Uničov II18950
5CYCLING BRNO18449
6Cykloklub Stará Ves18348
7Tesaři Osík17247
7Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 17247
9CS Víno Karabina Šumperk16345
10C.S.C. Šumperk15344

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 4

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 600
· Nejnovější člen: Josef Smolicha
     
Poslední návštěvy
ryznar 00:28:57
Karel Rot 22:48:27
kaplik 1 den
Jiri Kalousek 2 1 den
plaminnek 1 den
Zdenek Rusnak 1 den
gulogulo 2 dny
Petr Zatloukal 4 dny
Sima 5 dny
Josef Smolicha 5 dny