Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Říjen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
· what is business inv...
· debt plan
· homes for sale in area
· what is the scientif...
· health science curre...
Nejdiskutovanější
· what is business ... [0]
· debt plan [0]
· homes for sale in... [0]
· what is the scien... [0]
· health science cu... [0]
     
Nejnovější inzeráty
. Cinelli Wysiwyg
Přidal: 01.05.2017 22:52

1 inzerátů

3.1.0
     
Výsledky

Výsledky 7. závodu MP - Masná Hora / Zborov

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1201PetrDanielCYKLO-SKI klub PoličkaB0:11:48,0460
2202StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B0:12:09,3455
3217MikulenkaJaroslavFOJTÍK CYCLING CLUBB0:12:44,6752
4233BartošekJanB0:13:12,2450
5206SnášelLubomírC.S.C. ŠumperkB0:13:30,9249
6KolářIvoB0:13:59,120
7231ŠustrJiříSilný team Uničov IIB0:14:26,1848
8213KoňarikDavidC.S.C. ŠumperkB0:14:58,1247
9211JílekJakubKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B0:15:09,2046
10AmbrozekJanBrnoB0:16:01,670
11205PolcerMichalSilný team Uničov IIB0:16:06,3445
12218PolcerJanSilný team Uničov IIB0:18:56,8444

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1401HomolaLiborCycloracing - Team AC0:11:50,5260
2411BoháčMarcelTesaři OsíkC0:12:17,2755
3404JanůMartinSilný team Uničov IC0:12:40,8452
4406StráníkJosefTesaři OsíkC0:12:44,7250
5429VespalecOndřejSilný team Uničov IIC0:12:56,2449
6418JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl C0:13:20,9048
7405ChaloupkaPetrCycloracing - Team AC0:14:01,1147
8427SvrčinaDavidCS Víno Karabina ŠumperkC0:14:04,4646
9428TrébalRichardCycloracing - Team BC0:15:03,5945
10420KukulaMarcelCS Víno Karabina ŠumperkC0:15:18,0444
11433TrunečkaZbyněkBikesport team MohelniceC0:15:39,1143
12419KaplMartinCykloklub Stará Ves BC0:16:10,3442
13432VráždilJiříC.S.C. ŠumperkC0:16:45,5441
14415DvořákRadekC.S.C. ŠumperkC0:16:58,4240
15417JílekMartinC.S.C. ŠumperkC0:17:09,7839
16416HrubýPavelC.S.C. ŠumperkC0:18:29,5438
17434SmrktaLadislavCyklo team KOLARNAC0:18:46,4637

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1501BosákAlešCycloracing - Team AD0:12:55,6560
2514HrubýPetrC.S.C. ŠumperkD0:13:07,2455
3516KudaPavelCYCLING BRNOD0:13:13,4652
4518LukašákŠtefanCyklo team KOLARNAD0:13:22,0450
5522PecháčekMiroslavCykloklub Stará VesD0:14:01,5849
6505HudečekDušanCycloracing - Team AD0:14:32,4648
7ŠpačekJiří Silný team Uničov D0:14:55,120
8504ŠvecMilanSilný team Uničov ID0:15:00,8447
9523RotKarelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl D0:16:34,4646
10515JelínekFrantišekCS Víno Karabina ŠumperkD0:18:56,0445
11MartinLeuchterŽamberkD0:25:07,840

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1629TrochtaLiborCycloracing - Team BE0:13:05,8460
2VoleskyLadislavLAVOE0:13:52,330
3624VysockýVladimírSilný team Uničov IE0:14:00,2155
4602KalousekJiříSilný team Uničov IE0:14:28,3452
5603FišerVladimírHaPe BrnoE0:15:12,8450
6601NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHIE0:15:20,4249
7622VejrostaZbyněkPELL´S TeamE0:15:43,6548
8623VychodilMilanSilný team Uničov IE0:16:00,8047
9615PolcerFerdinandSilný team Uničov IE0:16:08,4646
10605DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl E0:16:28,7245
11621JiříkZdeněkBikesport team MohelniceE0:16:32,9644
12610EliášJosefCS Víno Karabina ŠumperkE0:16:42,2443
13607WiedermannZdeněkSilný team Uničov IE0:17:16,6442
14604PetrašStanislavTesaři OsíkE0:17:33,3441
15626ZoubeleJiříCykloklub Stará VesE0:19:19,8440
16609VoráčMilan---E0:19:43,2439
17630JanousekVaclavCyklo JanoušekE0:19:58,2438
18619RýznarMiroslavCS Víno Karabina ŠumperkE0:20:26,1837
19613KrejsaIvanCykloklub Stará VesE0:25:33,6736

Kategorie: F

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1703KuběnkaVladislavCykloklub Stará VesF0:16:52,5460
2702NovákVáclavSilný team Uničov IF0:18:34,3455
3713UlrichLubošSilný team Uničov IIF0:20:34,4252
4709MazelAloisCyklo Klub Kučera ZnojmoF0:23:07,5950
5706KochwasserFrantišekCykloklub Stará VesF0:23:40,5449
6705HašekVáclavCykloklub Stará VesF0:31:06,9648

Kategorie: Ž1

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1806PavlíkováKateřinaBikecentrum.euŽ10:14:48,4660
2801SimonováMonikaCyklotrenink-František TrkalŽ10:14:49,0555
3804SvrčinováŠárkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ10:16:40,1852
4802TřasákováLadislavaTesaři OsíkŽ10:18:11,9650
5OttováMichaelaOttlens ŠumperkŽ10:18:49,420

Kategorie: Ž2

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Kat.Čas/Body Body MP
1815ValouchováMarieC.S.C. ŠumperkŽ20:15:18,1860
2814OttováLenkaCS Víno Karabina ŠumperkŽ20:16:11,6755
3811VyčítalováJanaACS Drak Vrbno Ž20:16:40,6752
4812VicencováPetraCycloracing - Team BŽ20:18:58,8050

Počet účastníků závodu: 74

Výsledky družstev

Pořadí Název týmuCelkem Body
1Cycloracing - Team A21560
2Silný team Uničov I21455
3C.S.C. Šumperk21152
4Cykloklub Stará Ves20650
5CS Víno Karabina Šumperk19849
6Tesaři Osík19648
7Klub českých cyklistů 1900 Litomyšl 19547
8Silný team Uničov II19046

Reklamace výsledků zasílejte na adresu ředitele závodu:

Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP




     
Poslední články
· Slevy na kola TREK
· Zrušení mistrovstv...
· Soutěžní řád 2017
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 1

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 600
· Nejnovější člen: Josef Smolicha
     
Poslední návštěvy
ryznar 05:46:49
administrator 08:39:14
Jiri Vrazdil 08:41:24
Karel Sekerka 10:27:06
kaplik 15:02:32
bogic 20:01:43
Karel Rot 20:04:06
lojza mazel 1 den
robert 1 den
Trebal Richard 2 dny