Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
     
Kalendář akcí
<< Říjen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
     
Diskuze Fóra
Nejnovější diskuze
Žádná dískuze
Nejdiskutovanější
Žádná dískuze
     
Nejnovější inzeráty

0 inzerátů

3.1.0
     
Archivní výsledky

Výsledky závodu MP - Králíky 2017

Kategorie: B

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Čas/Body
1231TomášekLukášBH Racing Team1:58:51
2259HanykMilanBMC SKIBIKECENTRUM.CZ, Praha1:59:02
3203ChlupáčDominikRAFKARNA Idea Cycling Team1:59:11
4229DrábekZdeněkSC Mirva Svitavy1:59:30
5257GroulíkFrantišekSK Prima Polička1:59:39
6206PetrDanielCYKLO-SKI klub Polička1:59:40
7251BorákMartinPUSKINAK.CZ, Libona1:59:41
8218PlundrákDavid---1:59:42
9202HorákMichalCYCLING BRNO1:59:42
10235MarkievičJakubBIKE centrum, Litovel1:59:42
11233KřešťákFilipRAFKARNA Idea Cycling Team2:00:41
12240FabiánTomášCyklo team Kolárna2:00:44
13207KlíchaMartinINDIGO cycling team RK2:01:42
14222StránskýJiříKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 2:01:43
15237BráblíkMichalFORCE Jeseník2:05:36
16208VašíčekPavelCycloracing - Team A2:06:12
17227KrejčíTomášSTEVENS BIKES - EMILIO SPORT2:06:20
18201MičekRadomírCycloracing - Team A2:06:45
19260WiedermanDavid HOOLBIKE.CZ, Olomouc2:07:11
20204HortJiříRAFKARNA Idea Cycling Team2:07:15
21213JíraPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B2:11:24
22234VinarskýVladimírBrno - střed2:12:19
23258VlčekPetrSK Prima Polička2:12:57
24220ProcházkaVítKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl B2:15:37
25205PrchlíkDavid RAFKARNA Idea Cycling Team2:18:28
26215KoňarikDavidC.S.C. Šumperk2:20:41
27239FormánekJanFORCE Jeseník2:37:37
28219PolcerJanSilný team Uničov2:44:00
29238KosekKamilDzierzoniow
29226StruhelkaVítRAFKARNA Idea Cycling Team
29228RybínOndřejRAFKARNA Idea Cycling Team
29236KovářMartinBIKE sport, Olomouc

Kategorie: C

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Čas/Body
1404HomolaLiborCycloracing - Team A1:59:02
2405ProkešStanislavLipník nad Bečvou2:00:23
3433BoháčMarcelSvitavka2:04:37
4403StráníkJosefTesaři Osík2:04:55
5413DrahovzalMiroslavCyklo Gang Březina2:05:04
6406TyráčekMartinMoravičany2:05:52
7434KowalskiTomaszBIKECENTER, Swidnica2:07:14
8436GaluškaTomášKCK Zlín2:08:03
9409JanůMartinSilný team Uničov I2:08:13
10407ChaloupkaPetrCycloracing - Team A2:08:33
11423SmrktaLadislavSilný team Uničov I2:08:36
12411BosákAlešCycloracing - Team A2:09:40
13431PetřekJanŠternberk2:11:12
14427VespalecOndřejSilný team Uničov2:15:49
15435OndřejJašekAtletika Zábřeh2:16:20
16410MikulášekTomášROSO2:16:55
17415JílekFrantišekKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 2:22:01
18426TrunečkaZbyněkBikesport team Mohelnice2:23:13
19429VráždilJiříC.S.C. Šumperk2:23:47
20425SvrčinaDavidCS Víno Karabina Šumperk2:24:59
21414DvořákRadekC.S.C. Šumperk2:35:32
22432FrigMilanKradec Králové

Kategorie: D

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Čas/Body
1520NovákPetrSK Donocykl Vysoké Mýto1:32:02
2501TrochtaLiborCycloracing - Team A1:32:33
3528SkřečekRobertCYCLING Brno1:33:31
4504BednářPavelCycloracing - Team A1:33:59
5530ŠpačekJiříSilný team Uničov1:37:03
6518LukešStanislavCycloracing - Team A1:37:07
7512BravenecJiří---1:37:14
8532KrálPetrCK Lanškroun GRUPETO1:37:42
9502NovotnýPavelCyklobest - Team BIANCHI1:38:07
10506FlajsarJiří---1:40:34
11524ŠvecMilanSilný team Uničov I1:40:35
12531ČejkaPetrCyklo Team Kolárna1:41:12
13525VychodilMilanSilný team Uničov I1:44:14
14507VopálkaPavelKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 1:44:48
15513CvrkalRichardCK Vinohradské Šlapky1:45:19
16510EliášJosefCS Víno Karabina Šumperk1:46:19
17505SekerkaKarelCycloracing - Team B1:47:49
18529KulkaBohuslavHradec Králové1:51:43
19517JiříkZdeněkMohelnice1:53:09
20508WiedermannZdeněkSilný team Uničov I1:56:36
21509DuchačStanislavOlomouc2:05:28

Kategorie: E

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Čas/Body
1610BaťaVladimírTUFO team1:26:36
2601PolcerFerdinandSilný team Uničov I1:26:41
3619MasnýMilanRacing Olešná Frýdek - Místek1:27:06
4602KalousekJiříSilný team Uničov I1:27:45
5603ŠenkJaroslavSilný team Uničov I1:29:10
6615KolaříkStanislavSilný team Uničov1:29:20
7604FišerVladimírHaPe Brno1:31:31
8624VejrostaZbyněkPELL´S Team1:34:26
9606PetrašStanislavCYKLOPROFI TEAM1:34:54
10618KukulaZdeněkCS Víno Karabina Šumperk1:35:02
11607DurákLubomírKlub českých cyklistů 1900 Litomyšl 1:37:01
12636KuběnkaVladislavCykloklub Stará Ves1:37:04
13640NavrátilFrantišek---1:37:12
14623VolfBohumilC.S.C. Šumperk1:37:46
15608ZoubeleJiříCykloklub Stará Ves1:40:22
16641NovákVáclavSilný team Uničov1:42:06
17643ZykaMilanPELLŚ Team1:43:32
18622RýznarMiroslavCS Víno Karabina Šumperk1:45:19
19631UlrichLubošSilný team Uničov1:49:08
20616KrejsaIvanCykloklub Stará Ves1:50:05
21635KochwasserFrantišekCykloklub Stará Ves1:52:02
22625JanoušekVáclavLíšnice1:52:15
23637MattušMilanSPC Pardubice1:52:19
24642SovinskýRobertROSO2:04:09

Kategorie: Ž

Pořadí ČísloPříjmení JménoTým Čas/Body
1703MrkvicováVeronikaROSO1:29:23
2701SimonováMonikaCyklotrenink-František Trkal1:32:48
3728TučkováLucieCyklo Team Kolárna1:32:58
4715VyčítalováJanaACS Drak Vrbno 1:37:27
5704TřasákováLadislavaCYKLOPROFI TEAM1:39:46
6711VicencováPetraCycloracing - Team A1:44:17
7730SuchánkováLenkaBIKE CLUB Svitavy1:44:22
8705WittnerováBronislavaCycloracing - Team B1:45:04
9729WawrzyckováZuzanaŠanov1:50:57



Tisk Tisk
     
Banner
  
     
PARTNEŘI MP








     
Poslední články
· Úspěch členů MP ...
· Nová rada MP
· Počty startujícíc...
· Soutěž je minulostí
     
Kdo je On-line
· Hosté On-line: 1

· Členové On-line: 0

· Registrovaní členové: 642
· Nejnovější člen: Martin56
     
Poslední návštěvy
Jiri Kalousek 2 00:50:21
radek 01:22:29
Lubik 14:27:33
Straka 15:28:32
administrator 20:29:52
kukys 1 den
Trochta Libor 1 den
ryznar 1 den
Jiri Vrazdil 1 den
Paolo 3 dny